bugün

entry'ler (96)

türkiye nin derdi

Toplumu büyük bölümünü oluşturan, etkili sosyal medya kullanımı ile neredeyse gündem belirleyen, olaylara karşı duruşuyla akışa direkt etki edebilen genç nüfusun yazdıklarina, paylaştıklarına ve uğruna yaptığı kavgalara bakılırsa, futboldur efendim. Gs dir, Fb dir, aykuttur, buraktir, drogbadir, yoksa kim takar adliye önü silahli çatışmada ölenleri. Zaten garbin afakını sarmışsa çelik zırhlı duvar, senin kocaman göğsün gibi burak yılmaz'ın. var.

gecenin şarkısı

Aslinda kimseye etmem sikayet olacakti ancak kerem gibi'yi bilen, seven güzel insanları görünce varsın öyle olsundur.

malaga mal esprisi yapmak

Cok acayip zeka gerektiren istir. yani bu tarz isim sakalarini yapabilmek her homosapiense nasip olmaz. gercekten saygi duyarim. acin ergenlerimizin yolunu. mini mini aynstayinlar geliyor arkadan.

malaga zirvesi

Evinden cikamayan rezillerin baskin oldugu sozluge fazla gelen olaydir. hata hala yazandadir.

malaga zirvesi

Sanirim tek basima yapacagim zirvedir ama yine de bir duyuralim. ispanya ulkesinin malaga ilinde nami diger costa del sol da, tarihi alcazabá nin karsisinda bulunan el pimpi adli mekanda subat ayi civarlarinda yapacagim zirvedir efendim. uludagsozluk internacional esta trabajarandó.

sigara içen kişilerin genelde kişiliksiz olmaları

O zaman icmeyenler de badem biyiklidir hatta alkol almayanlar bence gay, orhan gencebay dinlemeyenler at, papayi sevmeyenler pis lanet dinsizler gibi sacma onermelerle destekleyecegim durum.

bu arada bu 3. sahislara hakaret yüzünden sözlükten uzak kalmakta hakli olduğumu anladim. o ergenler hep aynı ergenlermiş, eyvallah.

bekaretin önemi

O kadar onemli olsaydi sen doğmamış olurdun be müdür deyip kapanacak muhabbettir efendim.

sözlük erkeklerinin şu an dinlediği şarkılar

Bonomodur, derda dir, bir bakiverin derim.

21 aralık için şirince den yer atırtan ateist

Ayirtan yazamayan sözlük insanindan daha bilgilidir en azindan, lanet ateistler.

yaşlanmış bilimadamlarının müslüman olması

Deist, ateist, inancli, inancsiz, az inancli, kendine müslüman, ucundan hristiyan, yok hafif musevi gibi bireylerin kendilerini ilgilendiren kisimlar mevcut iken o bilim adamlari dışındaki üçüncü şahıslari ilgilendirmeyen bir konudur efendim. joder komşular joder.

sozluk bu ne

Yillar sonra sözlüğe girilip basliklari görünce verilen tepkidir. Arkadaş arada sevişin de bir rahatlayin, bu ne yahu sürekli bir .m, s. k, g. t, sex muhabbeti. bak bir #8872no ile moderne attim screenshotinizi, e sevişme özürluler.

sözlük yazarlarının en son okuduğu kitaplar

iskender pala: Babil'de ölüm, istanbul'da aşk
iskender pala: Katre-i Matem

öğretmenliği para için yapan gavat öğretmenler

1) öğretmenlik dahil herhangi bir meslek grubundaki herhangi bireylere -ki bunlar bu platformda 3. şahıs olarak kalır- gavat ve benzeri hakaret kelimeleri ile hitap edemezsiniz,
2) her bireyin yaptığı iş kendine göredir yani sizler uzaktan eliniz şeyinizde durup mesleğini nasıl yaptığına dair sövgülerde bulunamazsınız,
3) madem böyle bir şey dediniz, ya da yaptınız, gelecek tepkilere hazır olmalısınız. o insanlar çıkıp size gel o zaman sen yap dediğinde şey ben tutturamadım zamanında şimdi açıktan işletme okuyorum derseniz size bir taraflarıyla güldüklerinde ses çıkaramazsınız,
4) bütün bir ülkenin spor yorumcusu olması gibi bir olgu olarak içeriğini tam bilmediğiniz bir mesleğe dil uzatamazsınız, o zaman biri de çıkıp birader git bak bakalım tapu kadastro memuru işini düzgün yapıyor mu derse, ık mık tarzında ağız dışı organlarla ses çıkarmak zorunda kalırsınız,

ha bu ülkede siz kralsınız eli şeyinde arkadaşlar, zira devir imamı öğretmenden üstün görme devridir. o zaman yarın cuma'da buluşalım, siktiredin işini yapmayan gavatları, gelin işini yapan imamları takdir edelim, hadi canlar.

daha fazla kasmanın manası yok zira okunmuyor ama isteyen olursa, daha önce yaptığım detaylı bir açıklama var, yeterince eksilendi ama biraz daha olsun istedim, ona da buradan buyrun: (#12685524)

günün tek cümlelik özeti

tek kelime yeter bazen: sikko.

baba zula dinleyen insan

canlı izlediğinde her anı senelerce tekrar tekrar yaşayan, bir sonraki için sabredemeyen insanıdır, candır, hep orda kalsındır.

mağazada takip eden tezgahtar

bünyede çok pis gerginlik yaratan, neden girdim ki ben buraya, bir an önce çıkışa ulaşmalıyım hissi uyandıran şahsiyettir. bir git ys denilir.

sözlükçülerin connected2 me sayfaları

http://connected2.me/nedenicinasil
anket var koşun.

türkçe şarkılarda geçen mükemmel sözler

"ya dışındasındır çemberin ya da içinde yer alacaksın. kendin içindeyken,kafan dışındaysa çaresi yok kardeşim her akşam böyle içip kederlenip mutsuz olacaksın.. meyhane masalarında kahrolacaksın."

türkçe şarkılarda geçen mükemmel sözler

"başka türlü bir şey benim istediğim ne ağaca benzer, ne de buluta burası gibi değil gideceğim memleket denizi ayrı deniz, havası ayrı hava."

yazarların türk yapımı film önerileri

-zeki demirkubuz'un bütün filmleri, yani örnekse masumiyet ve kader güzel bir başlangıç olur.
-Yazgı var, çarpar adamı,
-gemide kraldır zateen,
-reha erdem izlenilesi bir yönetmen, korkuyorum anne, hayat var, ve kosmos da önerilebilir.