entry'ler (138)

game of thrones

Efenim kendileri bölüm itibari ile sezon sonuna doğru olacakların temelini atmıştır sezon sonu 4 bölüm yardırır ben diyeyim

sevgilisine lan diye hitab eden kız

Samimiyet abidesidir. Aşkımlarla, hayatımlarla ilişkinin daha bir güzel olmadığının farkındadır.

uzunca bir süre sonra tekrar sözlükte yazmak

Sözlüğün gözünüzdeki değeri hayat şartlarına bağlı olarak azalmaya yüz tutar ve siz bir anda artık yavaş yavaş yazma eylemini azalırken sadece okuma evresine girilir bu durum kötü şeylerin habercisidir ardından sözlüğe az uğramalar başlar en kötüsü artık sözlükle bağlarınız kopar. Ama bu bir aşktır elbet bir gün geri dönülecektir ve o gün geldi işte denilesi şeydir.

liseli sevgili yapan üniversiteli genç

Geleceğe yatırım yapmaktır. Yeni Arda Turan'lar lazım değil mi ama

servet çetin

riijkard adlı büyük ismin gitmesinin yegane nedeni.Ulan futbolcu değilsin bari insan o lan karekterli ol nedir ya hoca gitsin diye maç satmak tüm taraftarlar olarak senden nefret ediyoruz bunu bil.

hoşlandığı kıza ilgisiz kalıp başkasına kaptırmak

lanet olsundur .

susar mısınız dersi dinliyorum diyen öğrenci

en önde oturur genelde.en arkaya dönerek bu narayı atar işte.

8 yıl boyunca türküm diye yemin eden kürt çocuğu

bunu yapmak zorunda kalmış çocuktur.hem okumasında ne yapsın arkadaşlarından geri kalmasın okusun tabi :D

tek tip askerlik

nasıl tip olursa olsun şehit sayısını azaltamadıktan sonra konuşulması gereksiz durum.

kenan imirzalıoğlu gaymiş

söylentidir
doğrumudur?
belki
yalanmıdır?
belki
ama iyi oyuncu olma yolunda sağlam adımlarla yürüyor kendisi belkide gay ve çok iyi bi oyuncu olabilir kim bilir...

fazıl say ın sanatçı sayıldığı bir ülke

o kadar alıştık ki sanatçı olmayan insanlara sanatçı demeye sanatçıyı görünce hakaretlere boğuyoruz ülkeden kovuyoruz.

güzel sözler

ben sadece arıyorum bu hayatta ama bulmak için değil olmak için.

futbolcular üzerinden evet propagandası yapmak

ait oldukları cemaatlerden gelen emirler doğrultusunda tayyip tarafından yapılan iş.

bir kadının en seksi olduğu an

gizemli olduğu her an.

terörist şirin

şirin olmanın ne demek olduğunu anlayan şirindir.

yolda mp3 dinlerken kendini film karesinde sanmak

birazda rüzgar varsa karşıdan bir kalabalık geliyorsa özellikle tadından izlenmez o film.

her akşam taze ekmek alıp önce bayatını bitirmek

lanet olsun diye haykırılan durum. bir evde her yemekte aynı kavga edilir mi yahu sözlük.

çok uzun yazmışsın al sana eksi

sürekli güldüğüm söylem ama neden her gördüğümde güldüğüme bir anlam yükleyemedim henüz.

uludağ sözlük için ölmek

sözlük için ölecekse hiç yaşamasın zaten.

inci gibi dişe sahip kız

incisözlük yazarıdır.