bugün

sustuğu an..
kendisini seksi hissettiği andır. çünkü önemli olan hangi hareketin erkeğe seksi göründüğü değil kadının bunu hissettiği andır. ki bu anlarda, bunu her hareketine yansıtabilir ve insanın aklını başından alabilir. * * *
seksapelliginin provasini yaptıgı andir. Ayna karsısındaki mimikler buna en güzel örnektir. Bir erkegin gözü ile kendilerine bakarlar ve tatatatammm.* * *
saçlarının öne düşüp güzel gözlerini kısmen gizleyip aralık ıslak dudakları ile size seni seviyorum dediği an. mümkünce üstünde erkek gömleği altında bu slipten farklı popoyu yarım kapatan * kilot olsun. tabi uzun bacakları beyaz bir teni olsun. ulan bonus olarakta hafta sonu olsun. doya doya yaşayayım şu anı be....
not: ulan sözlükte de amma kısa bacaklı esmer hatun varmış be...
elde çamaşır yıkadığı andır. valla billa..
erkeğin en abazan olduğu andır. Her kadının her hali seksidir o anlarda.
sorumluluk sahibi, iş kadını havasına büründüğü andır.

edit: aradan yıllar geçti. zevklerimde değişti tabi. artık şen şakraki neşeli işveli cilveli kadınlar daha seksi buluyorum. yaşlanıyorum galiba.

edit: gene aradan iki yıl geçmiş. artık farketmiyor. hepsi seksi geliyor. *

2019 editi: aradan 13 yıl geçmiş. şuan ibre, bakımlı ve diri kadınlardan yana. Yüz güzelliği de önemli ama illa bir eksiklik olcaksa yüzden olsun.

2022 editi: Ya nasıl desem, çok değişik bir kafaya ulaştım. Mesela kızın yüz güzelliğine artık daha önem veriyorum ama çok şişman olmamalı.
sizin onu izlediğinizin farkında olmadan ayna karşısında makyaj yaptığı an.
bir kadının en seksi olduğu an yoktur az votka vardır.
kişiden kişiye değişebilen durum.
(bkz: anket hilmi anket)
herhangi bir hali olabilir, bunu gören erkeğin o anki haline göre değişebilen bir durumdur...
kesinlikle denizde veya havuzdayken... oradan cıkma eylemine gectigi an ise doruk noktasıdır.
en saf hali yani bütün o abartıdan kabartıdan uzak, doğal olma hali..
Hayalinizde kurduğunuz an. Size ondan daha iyisini sunması mümkün değildir.
(bkz: bir erkeğin en seksi olduğu an)
uyurken..
bir bayanın içinde bulunduğu bir fiziki yada ruhani halle erkek neslini kendine çeken hali.
-nezle olmuş bayan sesi.
-pijama giyinmiş bayan.
-lise üniformalı versiyon.
-ıslak dudaklı versiyon.
(bkz: anadan üryan)
bir kadının en seksi anı seks yaptığı andır ,ki en rasyoneli de budur...
dustan çıkıp bornozla kahve veya türevlerini yudumlarken.
kavga ederken bana laf soktuğu andır.
(bkz: bir kadının en guzel oldugu an)
saç tokasını açıp, başını iki yana dağıtırken , saçlarının ipek geceliğin iplerine değdiği andır. * * * *
banyodan çıktığında banyo havlusu ile olduğu andır.
tekila bardaginin kenarındaki tuzları yaladığı an.