bugün

entry'ler (32)

babanın inşaat işçisi olması

benim babam da böyledir. Ama inşaat işçisi deyince herkesin aklına acınası bi durum geliyor ya o komik. Çünkü senin baban masa başı çalışıp 1000tl alıyor ve kendine vakit ayıramıyor. Benim babam 2500tl alıyor 5gün çalışıyor. Hayır gayet kültürlü bi insandır.

(bkz: açacağın başlığı seveyim ben gidiyorum)

ayrılık gidene mi kalana mı koyar

ayrılık kalana koyar çünkü giden herşeyi hesaplar. Yeni hayat kurmaya hazırlar kendini.

Olan bizim gibi naçizane mösyölere olur.

Saç sakal uzar.
Hayat düzensizleşir.
Pespaye bi hal alıp toparlanmak için bi şok etkisi gerekir.

Ayrılık en çok sevene koyar. Ben seviyordum , o yokken de gidemedim bi yere. Kaldım ben.

uludağ sözlük yazarlarının beş para etmemesi

sözlükte cidden sığ bi insan kitlesi var , yok değil. Yani bu bahsettiğim kitle genelde bekaret, ateistlik, patlak kızlar yok efendim namussuz allahsızlar gibi başlıklar açıp karışıklık yaratarak sosyal medyayı ve sözlüğü mastürbatif bi unsur olarak gördüğünü de açıkça göstermiş oluyor.

yalnızlık

her zaman karanlık değil, bazen parıltılı bir mücevherdir yanlızlık.

ateistlerin çocuklarına koydukları isimler

kozmikcan.

özel mesaja cevap vermeyen yazar

(bkz: attın da vermedik mi)

en estambul

izmir konserinde kendimden geçtiğim ayhan sicimoğlu şarkısıdır.

Albüm de aynı isimlidir.

(bkz: hastasıyım)

spor toto süper lig in en iyi stoperi

takoz recepten sonrasını izlemedim ben.

facebook ta yapılan anlamsız şeyler

(bkz: kayıt olmak)

kızıl saçlı kadınların çekici olması

kızıl saçlı bir kadın mutlaka çekicidir. Genelde beyaz tenli olması çekiciliğini iki kat arttırır.

Bu sebeble esmer kızların nefretini toplamaları kuvvetle muhtemeldir.

leyla ile mecnun replikleri

erdal bakkal- bunu burdan alanın annesi babası ölsün !

osmanlı döneminden sözlük başlıkları

muallim naci'nin nabizade nazım a verdiği ayar.

sözlük yazarlarının doğum yerleri

(bkz: eşrefpaşa)

caillou

Lösemili bir çocuğun yaşama sevincini anlatan çizgi filmdir. Çocuğun kel olma sebebi budur.

sözlükte bir jargon eksikliğinin olması

sebebi bence samimiyetin az olması olabilir.

avrupa nın müslüman olması

zamanında emeviler ispanyayı aldığında islamiyeti anlatırken baskıcı olmak yerine daha yumuşak davransaydı daha kolay olabilirdi. Ama bence çok zor şuan

sevgilisinden yeni ayrılmış kızı teselli eden piç

zaafları kullanmasını iyi bilen düzenbazımtrak piçtir. Ama bazen de o ayrılan eski sevgiliden daha çok mutlu eder. Ama çoğu insan mutlu etmek için değil de "hazır bu kız ağlıyo, eski sevgilisinden de nefret etmiş onu cezalandırmak istiyo o zaman belki sevişiriz" düşüncesiyle hareket ediyor.

izmirli kadınların tümünü orospu zanneden taşralı

eşrefpaşa semt sınırları içinde fütursuzca dövülmesine defalarca şahit olduğum insan tipidir. Kadın kelimesinden erotik bi anlamdan başka bişey çıkaramaz.

bonapartçılık

1700lü yıllarda fransada olan ve napolyon bonaparte yandaşlarının kralcılara karşı oluşturduğu direniş akımıdır.

1 89 boyunda sevgili

sevgilisi tarafından sevilirken bile deve uzun gibi tabirlerle hitap edilen, türkiyede çok sırıtan sevgilidir. Sevgilim kısa olduğundan ferihayla emire benzeten de çok oluyo, hoş değil.