bugün

entry'ler (305)

dövme yaptıran insanların zavallı olması

En çok görünecek yerine son darbeyi vurur ve artık mükemmeldir.

Dipnot: dövme yapılan yerlere dikkat edin özel anlamları vardır. Boyun bel ve göğüste ayrıca anlamlar yüklenebilir. Koldakine bişey diyişemiyor.

sözlük yazarlarının nicklerinin hikayesi

Yazar adını soyadını nick olarak kullanırdı üstelik sonunda da hep aynı rakam. Arkadaşlarım nereye ne yazsam görürlerdi. Görünmez olmak istedim. Sonra bir gün nick ihtiyacı doğdu sonra baktım internet boş meşgalelerle dolu, baktım boş işlerle uğraşıyorum oraya gönderme yaptım ve sonuç

teklif eden kız

caaaaaandır.

fenerbahçe nin plzen maçında seyircisiz oynaması

Bu takım Gs dan çekmedi kendi taraftarından çektiği kadar. Hesabını kim verecek bu cezanın sormak lazım !!1

itü sözlük ün yeni tasarıma bok atması

Tüm sözlüklere üyeyim bi itüye ısınamadım. Hayırlısı olsun sevgili sözlük.

yeni tasarımın eksikleri fazlaları

Hata veriyor. iE 8 de sol frameden tıklanan başlıklar açılmıyor. * *

kısa dönem er vs uzun dönem er

Uzun önemi şafak sıkıştırır, kısa dönem şafak ne bilmez. *

4500 ahıska türkü nü vatandaşlığa geçiremem

4 milyon olsa yine vatanaşlığa geçmelidir. Başbakan 3 çocuk diyo, al sana hazır büyümüş binlerce çocuk.

dr droll

Benim yazım yanlışımı bulup mutlu olan yazar * egosunu tatmin ettim kralsın büyüksün dedim gönderdim. Büyüyecek inşallah.

pkk kurucularının paris te öldürülmesi

dağda öldürünce üzülmüyorsam yine üzülmem nerde öldürüldüğü önemlimidir üzülmek için, değil. ölmüşya sevinç sebebidir.

rusyada kominizm bitti sözlükte nesilcilik bitmedi

Artık barış içinde yaşamayı öneren nacizane ve mucizane 8. nesir yazar önermesi.
bkz:gelin halklar bir olalım)
(bkz: tek yol devrim)
falan filan işte.

7 bin dokuzuncu nesil yazardan bir yazar çıkmaması

Karşılarında örnek alacak senin gibi yazarlar yoktur. 8 nesil destekliyor 9. nesilde her nesil gibi kaliteli olacaktır. *

dürüst olmak için gerekenler

iyi bir aile ve iyi bir eğitim.

en iyi filmler

sloom dog millione ve 3 idiots u çift geçerim.

kemal kılıçdaroğlu nun kardeşinin bekçilik yapması

Aralarının kötü olduğuna delalettir, kardeşine sahip çıkamayan adam, sadece kendini düşünen adam, koca Türkiyeye nasıl sahip çıkacak.

çerkeslerin türkleri sevmemesi

Çok da önemli olmayan bir durumdur. Herkes herkesi sevmek zorunda değil.

işi gücü kadınlar olan devletler

Kesinlikle gelişemeyecek olan devletlerdir. Kadından iş gücü olmaz, girişimci olur çiftçi olur o olur bu olur ama tamamı olmaz. Daha nazik mesleklerde olur.

uğur dündar

Sabunluk adayı bir yaşlı gazeteci daha.

kadınları etkileyen üç şey

iyi ses,çok para. veya bunların ikisini birden birleştirebileceği bir araba. sesi iyi çıkan bir araba. *

siyaset cagrisimli insan isimleri

direk bunu koyan var.
(bkz: siyaset)