bugün

sadece akp genel başkanı olur. milletvekili falan da olamayacak.
yazık ya.
bence istanbul belediye başkanlığına aday olsun yeniden.

not: beştepe'deki sarayı da acilen boşaltın lütfen, oraya üniversite yapacağız, yeni öğretim yılına yetişmeli.

edit: adam durduk yere kendi kendini işsiz bırakacak.
çok acıyorum ya...
görsel
Rte den nefret eden biri olarak benim bile ihtimal vermediğim olay. Memlekette bu kadar küçükbaş varken olmaz o iş.
yürek kanatan sorudur. çok yazık olmaz mı?

yol yabdı...
seçimleri iptal ettirir ve hemen açık oy

kapalı sayımla yeniden yaptırır.
Ortalıh çoh garışır.

Devlet çöher.
reisin götünden kan alırlar.
Seçimlerle ilgilenmeyen biri olarak ihtimal dahi vermiyorum.
Ülkeyi yakar ateşinde mangal yapar.
kürdistanı kurarlar.
Tam " 25 haziran sabahı metal yorgunluğu nedeniyle melihin yanına gönderilip tavla partisi yapabilirler" diyeceğim bir gülme geliyor.

Not: duble emekli olur.
hayat devam eder.
Bilal oğlanın gemiler elden gider gibi geliyor bana. Yada ailecek o gemilere atlayıp soluğu Man Adaları'nda alabilirler.
Fazla zarf ve pusulalar boşuna basılmıyor. Sonra höh militanları var. Var oğlu var.
skiciler ski sporunu daha büyük bir şevkle yapmaya devam ederler.
Hakettiği gibi yargılanır. Başlık altında milleti tehdit edenler de layığını bulur. Kafanız şunu iyi anlasın! Bu milleti tehditle korkuyla sindiremezsiniz.
2 hafta içinde devalüasyon olur ve sorumluluk yeni gelen başkana yıkılır, medya tarafından yeni hükümet daha oturmadan yıpratılır, medya bütün sorumluluğu yeni hükümete yıkar, birileri gördünüz mü ak partisiz 2 dakika dayanamadı ülke der, erken seçim lafı ortaya atılır, rte kurtarıcı olarak geri döner, ekonomiyi yönetmek için ek yetki ister ve üzerinde tam hakimiyet kuramadığı son kurum merkez bankasını da doğrudan kendine bağlar, sonsuza kadar başımızda kalır.
öyle bir noktaya gelindi ki, bu adam bu seçimde kazanırsa da bela, kaybederse de bela. kaybettiği durumda 7 haziran'dan sonra yaptıklarının bin beterini yapmaya kalkabilir. haydi eyvallah ben man adasına gidiyorum dese bile, iktidar olmanın olanaklarına sülük gibi yapışmış sürüngenler kazan kaldırabilirler.

kazanan muhalefet olası akp zorbalığını iyi yönetemezse tehlikeli durumlara sürüklenme olasılığı yüksek.

vatan-millet gibi bir derdi olmayan adam, vatanı da milleti de kendi istikbali için kaosa sokmaktan kaçınmaz.
Daha kötü olmayacağına eminim, hiç değilse kafa dinleriz.
Sectirir
Opmadı
2 Turda Bütün Trafolara Kedileri Sokar
Yinede Alir Bakti Gene olmadi
Ulkede Ic Savas Cikartir Yinede Birakmaz...
Seçilene kadar her yol denenir, seçilmeme şansı yok gibi..
hiç bir şey olmaz kendiniz yazıyor kendiniz oynuyorsunuz
diyelim ki yargılanacak kim yargılayacak hangi adalet veya hangi kanun yargılayacak vatana ihanet ile yargılamanız lazım ne kulp takacaksınız merak ediyorum.
hadi onuda buldunuz kapsamı nedir nasıl belirleyeceksiniz dikkat edilecek husus bu işte tam bir çıkmaz

merak etmeyin seçilmese bile güzel bir muhalefet yapar iktidardan sonra muhalefet nasıl yapılır onuda öğretir bize sayesinde bir şeyler daha öğreniriz.
dış ilişkiler iyileşebilir ABD ye bazı ticari ayrıcalıklar tanıyarak terörü ülkemizden uzak tutabiliriz bu sayede turizim yaklaşık %200 artar dolar hızla iner.enflasyon düşer . işsizlik oranı azalır.refah seviyesi artar.doğu illeri terör olmadığı için toparlanıp kalkına bilir.ekonomik olarak dünyada ilk 10 a girebiliriz.
RTE kazanırsa aynı şekil devam edecek askeriye harcadığımız paralarda biyere kadar ülkeye dışardan para gelmesi lazım ama gel görkü ülkenin bütün parası teknoloji,silah,sanayi,inşaat hep dışarıdan.
bu arada abd ile arayı düzeltemessek ne kadar terörü temizlesende yine başka adlarla ülkemize bela olacaktır.ilk önce ağacın kökünü kesmek lazımda köküde ABD o köküde kesmek g*t ister.
Baska biri secilir saka saka ulkeyi toparlayacak kisinin vay haline...
Nerde o günler...
Adamlar mühürsüz oy pusulasını geçersiz sayıyor.bunu düşünen sana bana ne yapmaz.