entry'ler (14)

yazarların sahip olmak istediği özellikler

Şanslı olmak isterdim. Zira bahtsız bedevi rolüyle yıllardır oscarlığım.

hayat bir sınavsa neden herkesin farklı süresi var

Farklı tercihler, farklı bölümler, farklı dersler.

sigara

içmem. Nasıl başlanır, az çok bilirim de, neden içilir onu hiç anlamam. Erkeklere nazaran kızlara da pek yakıştırmam. Kokuya zaafı olan ve güzel kokulardan hoşlanan biz insanlar nasıl böyle bir alışkanlık ediniriz onu da anlamış değilim. Stres attırdığını söylerler; ama içmediklerinde de en stresli kendileri olurlar o da ayrı enteresan tabii. Maddi yönden zararı da ortada. Velhasıl kelam, zararın neresinden dönülse kardır derler. içenleriniz tez vakitte bırakmaya niyetlenir ve başarırlar dilerim.

çayı şekersiz içmek

Kendimi bildim bileli durum bu. Çocukluğumun en mantıklı davranışı olmuş. Annemin bu duruma yorumu ise; " kardeşin beş şeker attığından senin hakkını da kullanmış oluyordu ondan böyle oldun sen " şeklinde.

her gün bir ingilizce kelime

Bless you: Çok yaşa.
Don't worry: Endişelenme.
Do me a favor: Bana bir iyilik yap.
Think about it: Bunu düşün.

bi siktir git dedirten erkek lafları

"Seninleyken çok huzurluyum ve hiç bitsin istemiyorum. Ben böyle seninle çok iyiyim. iyiyiz biz bence güzel oluruz birlikte."

en nefret edilen üç şey

Yalan söylenmesi.
Tutarsız insanlar.
Sigara ve kokusu.

unutulmaz film replikleri

" Sana hiç yalan söylemedim. Hiç değişmedim. Memnun değilsen yani sana yetmiyorsam, siktirip gidersin. "

(bkz: ) kaybedenler kulübü

kediler yazar olsa açacağı başlıklar

her gün kapısına süt bırakan öğrenci kız.

whatsapp yokken biz ne yapıyorduk

Acaba mesajımız ulaşmış mıdır diye emin olmak için iletim raporları bekliyorduk o kesin.

türkçe şarkılarda geçen mükemmel sözler

" Birini yeniden tanıyıp boşuna alışıp sevmeye değmez." diyen Hande Yener'e kocaman bir alkış.

bitmek bilmeyen açlık hissi

Kendimden yola çıkarak.
(bkz: ) can sıkıntısı

gecenin şarkısı

Sezen aksu - git

Git...me dur ne olursun

gelecekteki sevgiliye not

Canım gelirken karakterini almayı unutma lütfen.