bugün

entry'ler (52)

bir kıza değerli olduğunu hissettirmek

Bir insanın hayatındaki bir insana verdiği değeri göstermesi normal bir durumdur. Karşı tarafın buna verdiği tepkinin, davranışı gerçekleştiren kişinin ya da davranışın kendisinin değerini herhangi bir şekilde etkilediğini düşünmek ile kötü bir insan olmak için bahane aramak arasında bir fark göremiyorum. Siz kendinize nasıl davranılsın istiyorsanız öyle davranın, bırakın bunu hak edip etmediği konusu karşı tarafın derdi olsun.

tomb raider oyunundaki ürkünç osuruklu uşak

Eğitim modunu bundan kaçayım diye tamamlayamazdım. Kendisi adeta it follows filminden çıkmış gibi sizi takip eder durur ve garip garip sesler çıkarır. O nedenle iki farklı çıkışı olmayan yerlere girilmemelidir. Ayrıca unutulmamalıdır ki; huzur havuzda.

sonuna amk yazılabilecek şarkı isimleri

Hüseyin uğurlu- bana dönek demiş itin birisi amk.
Hüseyin turan- acayip hayvanlara benziyirsen amk.
Tarık mengüç- şak şuka amkk. (moruq edition)

fahişe gibi giyinen türk kızları

(bkz: uludağ sözlüğün çomarlaşması)

gece sözlüğe tek başına giren kız

bir hanımefendi asla yanında kendisini koruyacak, bele güçlü kaslı bir irkek olmadan sözlüğe girmemelidir. bu hanımefendi olmanın ilk şartıdır.

erkeklerin duygularıyla oynamanın verdiği haz

Congratulations.
https://youtu.be/Eq8uI2oJd0Y

kadını mal olarak görmenin dayanılmaz hafifliği

(bkz: mal olmak)
Bence.

sosyal hizmetler okumak

Okuyan kişinin, ortak çalışabildiği başka bölümlerden mezun olmuş insanlara "siz sir yazmayı bilmiyorsunuz ki yeaaaa" diyebilme imkanı vardır.

haklı olduğunu bildiği halde özür dilemek

yapılmaması gereken eylemdir. büyük samimiyetsizlik içerir ve gereksiz bir özveridir çünkü sonraki haklı oluşlarınızda karşı tarafın ılımlı olmayan her davranışında özür dilediğiniz kişiden büyük bir hızla soğursunuz. bu davranış sizi bazı durumlarda küçük düşüren bir davranıştır ve aynı zamanda karşı taraftan da aynı şekilde davranması yönünde bir beklenti oluşturabilir. zaten bazı durumlarda karşı taraf da biliyordur sizin daha haklı olduğunuzu. (bkz: ben) ama sizden özür dilememeyi tercih etmiştir. (bkz: ego) siz de öyle yapın. not: bu bazı durumlar gerçekten sevilen insanlar baz alınarak değerlendirilmemiştir. *

yazarların şu an dinlediği şarkılar

The sound of silence.

çok konuşan insan

Bir süre sonra hayal dünyanızda kendi kendinize vakit geçirdiğinizi fark edip etmediğini asla anlayamayacağınız insanlardır. Çünkü siz başka şeyleri düşünmeye başlayıp karşı tarafı dinlememekte olduğunuzu fark ettiğinizde, karşı tarafın da bunu fark edip etmediğini merak ettiğinizde, defalarca konuşulmuş bir konudan bahsedildiğini anlayınca düşüncelerinizi toparlayıp gerekli tepkiyi verebileceğinizi düşünüyor olarak bir şeyler söylemeye hazırlandığınızda ve son olarak ne zamandır karşı tarafı dinlememekte ve nasıl bunu yapabildiğinizi sorguladıgınızda o çoktan sizin anlamak için çaba gösterdiğiniz konuyu anlatmayı bitirmiş ve başka bir konuya geçmiştir. Amaçları güzel vakit geçirmek olabilir ve güzel vakit geçirme anlayışları hiçbir şekilde durağanlığa yer vermiyor olabilir. Ancak bir süre sonra sanki siz olmasanız da o hep orada konuşmaya bir şeyler anlatmaya devam edecekmiş ve sizin o süreç boyunca varoluşunuzun tek sebebi karşı tarafı kendi kendine konuşuyor diye akıl sağlığının yerinde olup olmadığını sorgulayan insanlarla uğraştırmamakmış gibi hissettirir.

lahmacunu elle yiyen kız

Lahmacunu çatal bıçakla yemek, kahveyi çatalla karıştırmaktır, makarnayı kaşıklamaktır, ve en önemlisi, çerezi maşayla yemektir. Manyak mısınız?

konseri olsada gitsek denilen sanatçılar

Janis joplin
Nina simone
(bkz: malum gerçeğin farkında olmak)
(bkz: banena)
Edit:imla

mit in bu ülkeye faydası

Yoktur.

neden hiç izmir de patlama olmuyor

Bugün bayraklı'da patlama oldu. Uzun zamandır evden çıkmadığım için orada olmamam konusunda kendimi özel olarak şanslı hissetmiyorum. Ama bu ülkede patlama olan yerde bulunmamak şanslı olmak anlamına geliyor. Bütün tanıdıklarımı ve sevdiklerimi bir yere kapatıp onlara hiçbir zarar gelmediğinden emin olmak istiyorum bazen. Ama görünen o ki bu gidişle hepimiz evlerinden çıkamayan esirler olacağız. Şu ülkede yaşadığım bunca zamanda bir türlu huzuru bulamadım. Ve her yer gittikçe daha da kararıyor. Bu dünyada sayısal bir veriden daha çok şey ifade ettiğim, birey olabildiğim bir yerde yaşamak isterdim. Bu patlamalarda yaralanan/ölen insanların birilerini gerçekten de rahatsız etmesini isterdim. Ölebileceğimizi bikiyorken göz göre göre okul, iş için yollara düşmemeyi isterdim. insan hayatının sistemin devamlılığından daha önemli olduğu bir düzende yaşamak isterdim. Ama olmuyor, olmayacak.

sevdiği halde birlikte olmak istemeyen insan

Söz konusu kişi:
-Mevcut durumu ve şartları değerlendirdiğinde sağlıklı bir ilişki yaşayamayacağını düşünmüş olabilir.
-Karşı tarafın kendisinden yeterince hoşlanmadığını düşünüyor olabilir.
-bütün olasılıklar olumlu yönde olsa bile kendisini bir ilişkiyle yıpratamayacak kadar yorgun hissediyor olabilir.
-kendisini bir ilişkiye hazır hissetse ve karşı tarafın da hazır hissettiğini düşünse bile sevgili olmanın geçici olabileceğini bu nedenle arkadaş kalmanın uzun vadede daha yararlı olacağını düşünmüş olabilir.
-aslında kendisi o kadar da sevmiyor olabilir.
-olmayadabilir.
(bkz: bahaneler)

kadınlar neden şiir yazmaz

(bkz: önce o yazsın)
Böyle sikimsonik bi düşünce tarzına sahip olduğumu fark ettiğim şu günlerde mantıklı gelen açıklama.

zaten kırılmış bir kızsın

Sevmedim sevemedim dinlemeyi seni ben...

sosyoloji

Siktiriboktan bölümüm.
(bkz: bence)

sevgili yapan arkadaşın arayıp sormaması

Sevgilisiyle en ufak sorununda sizi arayıp, belki de sizin konuşmaya dahil olup olmamanıza bile aldırmadan kendi ilişkisinin geniş çaplı bir değerlendirmesini üstünüze kusacaktır. Her boku konuşabildiğiniz insanla konuştuğunuz konular karşı cins, onları çalmak isteyen başka hemcinsleri ve bu tür durumlarda yapılması gerekenler olmuştur. Yeni birisini tanırken elbette çevreye duyulan ilgi azalabilir ve iletişimde bazı aksamalar olabilir. Ancak herkesi yoksaymayı tercih ettikten sonra, sevgiliden ayrılınca da yapılan bu tercihe saygı duyulması ve ortalıkta "ay sen çok değiştin çok soğuksun bu aralar" diye dolaşılmaması tavsiye edilir. Sonuçta sevgiliye göre arkadaş ilişkilerini şekillendirmek nasıl bireysel bir tercihse, başkası tarafından sadece mutsuz anlarında akla gelen leş kargası muamelesi görmemeye karar vermek de bireysel bir tercihtir.