kadınlar şiir yazmaz şiir yazdırırlar. çünkü onlar zaten birer sanat eseri ve erkeklere göre daha estetikler. dediğimiz gibi onlar zaten birer sanat eseri olduğuna göre şiir yazmak erkeklere kalıyor.
Çünkü şiir yazdırırlar.

Diyeceğim de, ben amatör olarak şiir yazanları gördüm.
Erkekler penisiyle mi yazıyor lan ?

Sadece oranlar farklı o kadar.

Şiirin cinsiyeti mi olur.
Lezbiyen değillerdir genelde.

Zekice bir espri evet.
Kadınlar anlatamaz, yaşar. içine atar ya da gömer. Acısını da,mutluluğunu da diken üzerinde yaşayan, buna alışan kadından şair olmaz, yaşayan ölü doğar.
Lale müldür oku cahal *
Çünkü kendi adıma beceremiyorum karşim.
Amerika'dan filozof cikmaz ama surukleyici populer akimlarin menşeidir.
Yazarlar, hemde adeta aşkını itiraf eder, sevdiğini kusarcasına yazar fakat yazılan adamlar hiç eder o şiirleri. Kendilerini ettikleri gibi.
epeyce kadın şair vardır...en az bir o kadar roman yazarı, tarihçi, matematikçi, fizikçi, kimyacı, vs., vs., vs. olduğu gibi...şu an için yakından "-yenilerini yazsın da okuyayım" diye takip ettiğim kadın şair/ler olduğu gibi...bu doğru değil. kanalizasyon temizleyen yok, ya da lağımcılık falan da yapmazlar...yapsınlar da istemem zaten. ama vardır kadın şair hem de epeyce çok vardır.

"Yamadık dünyayı yırtarak dinimizden..
Din de gitti, dünya da gitti elimizden..." ( Menekşe Diyar Erdoğan)

yukarıdaki şiir bir kadın şair tarafından daha yeni yazıldı...varsa "ben bunu aşan bir şiir yazarım", diyen
"babayiğit" buyursun yazsın biz de hakkını vererek takdir edelim.
Kadınlar başlı başına sanattır ve kadınlar şiirdir erkekler şair .
Kadınlar da şiir yazar bir çok da kadın şair zaten vardır. Ve dünyanın bilinen ilk şairide akad kıralı 1.sargonun kızı enheduanna'dır. Ha Derseniz ki hangi cins daha duygusal ve şair ruhlu cevabım kati şekilde erkekler olacaktır.
Kadınlar çektirir erkek şair yazar. (iyiki varsınız kadınlar dünya sizinle guzel)
Çünkü kendine yazılan şiirleri okur. Lakin bana hiç şiir yazılmadı.
(bkz: önce o yazsın)
Böyle sikimsonik bi düşünce tarzına sahip olduğumu fark ettiğim şu günlerde mantıklı gelen açıklama.
Önce bi aynaya bak; sen böyle birine şiir yazar mısın kardeşim..
Yazarlar, siz denk gelmemişsinizdir. Sen görmüyorsun diye bu alem yok değildir.
şiir yazarlar mı yazmazlar mı bilemem ama; bir kadına böyle bir beste yaptıran, böyle sözler yazdırabilen bir adam başını yastığa nasıl rahat koyabilir ?

https://www.youtube.com/watch?v=8rDV3WDnCKw
Çünkü kadın koldur , erkek ps4.
çünkü kadınlar duyarak ikna olurlar bir şeylere.

mesela bir erkek ne kadar çok seni seviyorum derse, o kadar sevildiğine inanır kadın. çok güzelsin dersen güzel hisseder. işte bu iltifatlarda master degree şiir oluyor.

erkekler ise görerek ikna olurlar bir şeylere.

kırk kere seni seviyorum de bir kadın kadar ilgilenmez. öpme, sarılma bu nasıl sevmek? der. bir kadını merak edebilmesi için önce güzelliğini fark etmesi gerekir. işte kadınlar da bu yüzden makyaj yapar, dış görünüşlerine özen gösterir, topuklu ayakkabılar dekolteler vs giyerler.
her kadın bir parça şairdir.

yalnızca doğru adam tarafından terk edilmesi gerekir.
" tamam anladık şiir yazabiliyormuş kadınlar. Zaten bizde aksini iddia etmedik. Bana da yazsanıza bir şiir, kendimi özel hissedeyim. Ben yazmam ama olsun işte biri okumuş olur. "diyecek olan çok suser vardır.

tanım : canı sıkılır yazmaz, sevmez yazmaz, şiiri bilmez yazmaz, sever yazmaz. Kısacası yazmak istemez yazmaz. ister yazar.
O yüzden aldığı eksi oylar şimdiden 31 i geçmiş ne tesadüf.
Benimkiyle 32 oldu .

Adamın oyları bile aklının Nerede olduğunu gösterir gibi vay amk.
Çünkü onlara şiir yazabilecek bir sevdikleri vardır.
Henuz beni tanimiyorsunuz. Vardir, basima hazir kitaplarim bile vardir, kimbilir.