bugün

sevgilisinden ayrilinca tekrar size dönecektir.
Ayrılınca sevgilisini kötülemek için ilk sizi arıycak kişidir.
tam bir buldumcuktur.
yavşak olur kendileri.
ayıp harekettir. yaş ilerledikçe eskisi kadar serseri olmamak normaldir. ciddi bir ilişkisi olan erkeğin ya da kızın eskisi gibi her dakika arkadaşıyla orda burda olmaması normaldir. ancak çok uzun süreli ihmal etmek çok ayıptır.
kancıkca muamele. umarım bu umarsızlığın kaynağı ihtiyaç duyduğu tür sevgi kaynağını başkasında bulması değildir. bundan sonra sözü freud beye bırakıyoruz.
götü sıkışınca kanka,kardeş ayagına yatacak tiptir.
Aman aramasın kahpe dedirtir. Onu anca yamuk disli sevgilisi ceker zaten.
en son 4.ayda mesaj atmışım tekrar atıyorum dostum ikinci kez sevgili yaptı ikinci kez selam sabahı unuttu sabır ediyorum gelecek günleri ya benim dost dediklerim dost değil yada bütün dostlarım böyle neyse sözlük siktir edilesi durum.
daha yeniyse anlayış gösterilmesi gerekir. arkadaşınızın leyla \ mecnun modu açıktır dünyadan bi'haberdir. ha bu durumun boku çıkar da ulan öldün mü kaldın mı diye daha da sormazsa o zaman kırılma hakkınızı elinizde bulundurun ve hatta kullanın.
yol verin gitsin. sanıldığı kadar iyi dost olsaydı unutmaz arardı.
Götünden sikilmesi gereken yakışıklı kişi eylemi...
Arkadasligimizi bile bitirdi bu. Onu benim yerime, 4 yillik dostunun yerine tercih etti. Umarım ayrilirlar da tekrar gelir yanima. Ben de zumzuğu kafasina geciririm.
Arkadaş denmemesi gerekir.
herzaman olan olaydır.
sevgilisini arkadaşına tercih etmiştir, ikisininde gönlünü hoş tutabilirdi aslında.. yarın bir gün çok pişman olacaktır çünkü sevgilinin vefasızlıkları canına tak edecek oysaki arkadaş öylemi candır, can.
sevgilinin hiç gitmeyeceğini zanneden, bir ömürü birlikte dertsiz tasasız sürdüreceğine inanan, sırtını yaslayacak insanlara artık ihtiyacı olmadığını düşünen insan davranışıdır.
Sevgilisiyle en ufak sorununda sizi arayıp, belki de sizin konuşmaya dahil olup olmamanıza bile aldırmadan kendi ilişkisinin geniş çaplı bir değerlendirmesini üstünüze kusacaktır. Her boku konuşabildiğiniz insanla konuştuğunuz konular karşı cins, onları çalmak isteyen başka hemcinsleri ve bu tür durumlarda yapılması gerekenler olmuştur. Yeni birisini tanırken elbette çevreye duyulan ilgi azalabilir ve iletişimde bazı aksamalar olabilir. Ancak herkesi yoksaymayı tercih ettikten sonra, sevgiliden ayrılınca da yapılan bu tercihe saygı duyulması ve ortalıkta "ay sen çok değiştin çok soğuksun bu aralar" diye dolaşılmaması tavsiye edilir. Sonuçta sevgiliye göre arkadaş ilişkilerini şekillendirmek nasıl bireysel bir tercihse, başkası tarafından sadece mutsuz anlarında akla gelen leş kargası muamelesi görmemeye karar vermek de bireysel bir tercihtir.
Bi video var ya kiz kayittayken meraba arkadaslar diyince arkadaki cocuk o arkadaslarin aminakoyyyym diyo. Iste bende oyle diyorum.
sadece arkadaş diil, akraba da var böyle.
kankalığın yıkımı anlamına da gelen üzücü bir durumdur.