bugün

Mal mal, kurbanlık koyun gibi masumca, sevgi dolu, ilgiyle bakan, sizin için her şeyi yapmaya hazır saf bi erkeğin duygularıyla oynamanın verdiği tarifsiz hazdır.
Ahahahahah.

Bir anda tüm sohbeti kesin. Neden diye sorarsa sen daha iyi bilirsin deyin.
Yapmadığı şeyi düşünüp dursun dingil ahahah.

Kızlar hem suçluyuz hem güçlü!!!
Suratinizi asin. Neden diye sorulunca yok bir sey diyin. hahahaha kamiller ya.
kötü kalpli insan davranışı.

bu kız neden neriman köksal' a dönüştü?
Naber * diye mesaj atin. Cevap mesajina asla cevap vermeyin. Hahaha.
Etek mi giyeyim kot mu giyeyim diye sorun. Hangi cevabi verirse otekini giyin. Kot giy derse "beni kisitlayamazsin" mesaji verin, etek giy derse "beni sahiplenemiyorsun" mesaji verin. Dusunsun dursun kamil.
Neyiyle oynuyormuş? Anlamadım ben.
bir garip haz.*
Anlamsiz bir kolye bulun. "Bunun benim icin cok buyuk manevi degeri var" diyin. Nedir diye sorunca, "Neyse, gecmis hakkinda konusmaktan pek haz etmiyorum" diyin. Hahahah, the bomb has been planted.
Bi kizin bunu bana yaptigini öğrensem,
Onda sikilmedik delik birakmam.
Acik ve net.
Yarim saat muhabbet ettikten sonra durup dururken "Hala farkedemedin mi bendeki farkliligi diye sorun". Sonra suratinizi asin. Hahaha , dusunsun dursun malos.

Bu haz bir harika dostum.
Telefonunuza gelen herhangi bir whatsapp mesajini ya da SMS i gorkemli bir sekilde "ufff, salak ya" diyerek okuyun ve hemen silin. Ne oldu diye sorunca "Yok bir sey diyin" ve dusunceli bir yuz ifadesi takinin. Ego is loading....
görsel
Yolda gordugunuz cok guzel bir kizi ona gosterip "Sence benden guzel mi" diye sorun. Ahahaha izleyin kivranislarini. Kamisim benim ya.

Dehset bir hazdir vesselam.
Dikkatli olun sonra böyle bir durumla karşılaşabilirsiniz.

görsel
Nerede yemek yiyelim diye sorun. Cevap verince "Bu iliskide bazi seylere hep senin karar verdiginin farkinda misin" diye laf sokun. "Peki sen soyle nerede yiyelim" cevabina da trip atarak "..farketmez :S" diyin. Hazzi yasayin. Surundurun bebeleri.
Aklima reis geldi nedensizce.
Oynamadan once bir daha dusunun derim*
görsel
sözlüğün içine toptan şeytan kaçtığını düşündürten mevzudur. ne oluyor lan entarilere bakar mısın ben sözlük erkeklerinden tırsar yazardım hep " sözlükte ayakkabının bağı çözülse tam çömmeden bağlama" diye ama kızlar daha fenaymış ya la. bir kaşık suda boğarlarmış erkekleri vay anam vay..

görsel
Yemek siparisi verirken "sadece kahve alayim, tesekkur ederim" diyin kralice edasiyla. Sonra onun yemeginin yarisini yiyin. Bunu yaparken yaramaz yaramaz gulumseyin. Hahaha, ac kalsin bebecik.

Hazda doruklara cikin.
Birileri bunun ya duygularıyla ya ayarlarıyla oynamış. ikisi için de geçmiş olsun.
Yürü be essy.
kıyamam yaa.
Saya söve ayrılığımiz aklıma geldikçe yaz gününde 3-4 saat dolaştıktan sonra içtiğim buzlu su gibi haz veriyor . Oynadım oynamaya da devam ediyorum .
karaktersiz bir kızın kendi egosunu tatmin etme yoludur.
bir gün oynayacağım diye bir erkek çıkar karşına, içine koyuverir çocuğu o zaman senin 9 ay çektiğin karşısında öyle bir haz alır ki anlatamam. ne bok yersen ye sonra ister aldır, ister tek başına doğur. adamdan en küçük bir iz bulamazsın kim vurdu ya gidiverirsin vallahi.

aynen coni.
orospu çocukluğunun net belirtisidir.

tekrar söylüyorum, orospu çocukluğunun net belirtisidir.

o hazzı alın da götünüze sokun. ulan sizin gibi içi çürük dışı boyalı meyveler yüzünden ne hallere düştüm be. ne öfkeyle doluyum hala. kaç defa uğraştım denedim, yok! günün büyük kısmı ne olacak acaba diye düşünürken arkamdan taşşak geçtiniz, insanı itin götüne sokup sokup çıkarttınız. ortamlarda küçük düşürüp susturdunuz. biliyorum, hepsini biliyorsunuz ve acı çekenler sizin için artık çöp. kim bilir kaç temiz kalpli insan evladı daha bu çarktan habersizdir belki de intihar edenler vardır. egosunu kontrol edemeyen kendini bilmezler sizi.

böylelerine de ancak am üstünde göt sikme felsefesinde (!) olan playboylar yakışır. anca onların yarraklarında arayın mutluluğu, şurda ağzını bıçak açamayıp da içinde alev şeytanı dönen insanlarda değil. anca kullanın. günün birinde o depresyon sizi de yakalayacak.

belki de en küfürlü girdimdir bu. pişman falan değilim. üstüne alınması gerekip de çekemeyen siktirsin gitsin! yüzbinlerce insan var bunu dile getiremeyen.
baska hangi canli, bir varlik yapabilir ki?
xy mi? xx kromozom muydu o?