bugün

ülkücü şarkıcı. şarkıcılıkta çok eski değildir, fakat genç ülkücüler arasında bilinirliği giderek artmaktadır. kan kokusu ve atsızın aynı isimli şiirinden şarkılaştırdığı topal asker en bilinen eserleridir. son şarkısı gavs-ı dünya ile ehl-i tarik olduğunu göstermiştir.
gurbet elde sık sık dinlediğim , bildiğim kadarıyla ege konservatuar öğrencisi olan , milliyetçi genç .
bütün güzel şarkıcılar solculardan mı çıkacak hep derken keşfettiğim muhteşem bir ozan.
çok güzel söz yazan, çok güzel çalan ve söyleyen, yüreği kendinden büyük ülkücü sanatçı.
sazıyla,sözüyle adam gibi adamdır.
kız kaçırdığını, son dönemlerde elini ayağını çektiğini bildiğim sanatçı
Üniversitemizden bir kız kaçıran ve hala onunla evliliğini sürdüren sazına uşak muamelesi yapıp hergün beste yapan, hatta bir parçaya hergün beste yaptığı için reisinden "Oğlum Ünsal bitir artık şunu" diye azar işiten ülkücü Türkçü milliyetçi Turancı ozan..
milliyetçi ,ülkücü,dindar yani adam gibi adamdır(benim görüşüm).sazını sözünü övücek söz bulamıyorum.
topal asker şarkısıyla bir yerlere harbiden iyi çakan türk ozanı.
tarzı çok hoşuma giden, türkçü ve alperen ocaklarının santçısı olan nükredit mahlasını kullana, gerçek santçı ,ozan..
Süper bir sesi ve yeteneği olan bir sanatçımız. Çok güzel türküler yazar. Yalnız türkülerin de ırkçılık içerir.Ama şu anki gençliğe en iyi hitap eden sanatçılardan biridir.
(bkz: benim sevdam benden soykırım ister) diye bir şarkısı vardır.

- no comment -

- error -

- error -
(bkz: cCc ozan ünsal atsız reyiz cCc)
büyük doğu marşını çok güzel söylemiştir.
topal asker şiirini çok güzel yorumlamıştır.
Adı; Daha çok anadolu futbol klüplerinde yıldız olmaya aday futbolcu adına benzemektedir.
“Türk ırk müziği” sarkıcısıdır.

şarkıcıda değildir aslında,
şöyle bir şeyler çemkiren bir kişiliktir.

Dünya duysun Ermeni,
Köpekleşmiş bir piçtir
(...)
Hiçtir bu köpeklerin
Tasmasından Rus tutar
Anayurtta bir köpek
Ölür binler yas tutar
--spoiler--
Bu Memleket Sevdası Yaman Ki Hem Ne Yaman...
--spoiler--
çok ilginç şarkı sözleri olan, ağır bir manyaktır. türk olmayan her milletten ölesiye nefret etmekte, bunu da şarkılarında hakaretlerle yansıtmaktadır.
nasıl gelecek turan kan kan kan diye yardırır ya orada bitersin işte.
turan mücahidi adlı eseriyle ayrı bir coşturan bozkurt yürekli ozanımızdır.
http://www.youtube.com/watch?v=iqzdhNVnBPU
korkmayan adam.

izmirde konservatuar okurken tanıştığı eşini kaçırmış, turan sevdalısı sanatçıdır.
muhteşem bir sesi var ahmet kayada,uğur ışılakda yanında halt etmiş,fakat şarkılarının birinde atsızım derken diğerinde lailaheillahlah diyor,atsızcılık türkçülüktür ve gerçek din olan tengrisizm e inanır,diğeri ise islamdır arapçadır,enteresan bir ozan anladığım kadarıyla benim mezhebim o kadar geniş değil,ya türkçülük yada arabın yolu,türk olan türkçülüğü seçer,arap olmanın yolunda giden zihniyette arabı seçer...

türk atsız,kuş kanatsız olmaz ozan kardaş,şarkılarını sadece türkçü davada yap senden isteğimiz...
kro medeni şarkısı dinlenmelidir. güzel şeyler anlatır.
alperen ocakları genel merkez sanatçısıdır.