bugün

2017 senesinde çıkması muhtemel, electronic artsın futbol oyunu.
muhtemelen hologramlarla oynanılacak oyun.
artık süper ligi oyuna almaya karar verecekleri paket derdinden kurtulacağımız ea sport un muhteşem serisi ve her zamanki gibi pes 2018 den daha iyi olacak oyun.
2017 yilinin sonlarina dogru cikacaktir ve 2018 dunya kupasini icermesi muhtemeldir.
kapak resminde yine wayne rooney'in olacağı oyun.
winning eleven'ın hala gerisinde olacak oyun.
yeni grafik motoru beklenilen oyun.

Edit: 2017 de frostbite'a geçildi tişikkirlir iey.
biz hala 09.
görsel

ihtiyacımı karşılıyor, memnunum. *
bir de 1.lig yaması indirmişim ki of of adanaspor, altay, karşıyaka.. *
inşallah alırız.
Playstation 4 için merakla beklediğim oyun.
demo sürümünü oynarken zevkten dört köşe olduğum oyundur.
oyun kardeşliğinin nasıl olduğunu bilmediğim ve fifa 18 paylaşmaya oyun kardeşi aradığım platformda ki demosu gayet güzel oyun.
çıkmasının ardından hemen bir gün sonra, fakirlerin de oynayabileceği bir oyun haline gelmiştir. çok büyük hayırseverlik var.
siz anladınız bence?
neyse ki bilgisayarım kaldırmıyor bi sürü para gidecekti.
online oynamadıktan sonra tadı yok.
Türk ligininde olduğu futbol oyunudur.

Fifa 99'da başlayıp en son sanırım Fifa 2008 oynamıştım. O zaman yön tuşları ve asdqwez tuşları ile oynanan muhteşem oyundu.Sanırım fifa 2009'du. koşma tuşunu w dan e ye aldığında ve bana değiştirme şansı vermediğinde benim için pc de fifa bitmişti.

Bir can sıkıntısı filan yükledim fifa 18'i ve şimdi ise 800 tuşla oynanan bir oyuna döndüğünü görünce şaşırdım kaldım doğrusu. Oyunun başlangıcında sizi maçın ortasına bırakıyor ya hani oynayanlar bilir, ronaldonun frikiği ile başa baş kalıyorsunuz. Ne yapsam yön veremedim topa, sonra elim mause gitti hassiktir oldum mause nedir futbol oyununda. Sonra yanlışlıkla topa vurdum pozisyon öldü, Neyse karşı kaleci başlatınca oyunu bir türlü topa yön veremiyorum. ayarlara girdim, klavye düzenini gördüm bir kez daha hassiktir çektim ve neydin ne oldun dedim. Klavye düzeninde bir de klasik yazıyor. Bu nasıl klasik dedim kendi kendime. Nerwde bizim asd ile oynadığımız oyun nerede sen. jklı düzeni, bir de ctrl, sift, caps lock düzeni, space düzeni filan bir türlü elimi ısındıramadım. 1 2 maç yaptım ama istediğim gibi bir türlü hevesimi alamadım. bunu oynamak için muhakkak bir gamepad şart sanırım. Demem o dur ki futbol oyunu 30 tuşla oynanmaz lan vallaha bak, yap asd gitsin o zaman keyif veriyordu, o zaman daha güzeldi. Yeni sisteme bir türlü ayak uyduramayan biriyim sanırım.
amatör seviye ile yarı pro seviye arasında 7-0 lık fark olan oyun. amatör de 7-0 yendiğim takımın, yarı proda ceza sahası içine giremiyorum. Nasıl bir ayar kastınız anlamadım. Ayrıca Alex Hunter Oynayacaklar 6. bölümden sonra net bağlantısı istiyor ve crakli fifa da bunu yemiyor, devam edemiyorsunuz hikayeye. Ona göre başlayın derim. Defans yapması çok zor olmuş ayrıca, rakip takımın forvetine bir defans oyuncunun yetişmesi imkansız hale gelmiş. Ara pasını kaçırdınız mı acaba adam nasıl gol atacak diye izlemeye başlıyorsunuz.
gol atmanın kolay değil, defans yapmanın çok zor olduğu oyun.

yani x'e basıp adama yapışayım, topu alırım nasıl olsa gibi bir olay yok.

yerden kayma, koşarken müdahale etme falan da işe yaramıyor.

anca rakibin pas yollarına koşacaksın, atacağı pası tahmin edeceksin, ya da 2-3 kişi birden basacaksın.

çoğunluk isyan etse de ben sevdim bu durumu.
Geldi büyük abi.
görsel
ne kadar lan bi fifa 18.
Momentumun iyicene can sıktığı oyun.
taktiğiniz tutmamış ise üç pas yapmanız imkansız.
Oyunu yeni aldım. Pro club takımı arıyorum. Var mı beni pro club takımına alacak bir babayiğit?

Tanım: Futbol oyunu.
Bir Ronaldinho lu 2007 olmasa da güzel olmuş. Ama FIFA mobilden sıra gelmiyor pek oynamaya.
Fifa 17 yi mumla aratan oyundur. Momentum sistemi çöp.
Ps4 sistemi üzerinde 17 den oyun mekaniği olarak üstün bir o kadar zor bir oyundur. Çok fazla vakit ayıramasam da efsanevi modu epey zor, jeneriklir goller yediğim ve sinir harbine maruz kaldığım oyundur. Oyun güzeldir. Pc kalitesini çok bilmiyorum ama sanırım oynayabilirsin. Forstbite a kadar oynanabiliyordu çok düşük sistemlerde. Şimdi bişeyler değişti ise bilemiyorum.
futbol oyunlarında çıtayı allah katına çıkaran efsane oyun serisinin en son serisi. fifa 17'den itibaren battlefield'dan tanıdığımız oyun motoru frostbite ile çalışmaya başlamaları zaten zirvede olan fifa'yı ulaşılamaz bir yere çıkardı.

pes denen o leş oyun gibi lisans sıkıntısı çekmeyen oyunun gerçekçiliği 10 üzerinden 11 alacak cinstendir.