bugün

yapilmasini istedigimiz kampanyadir.
başlıklarına entry girilmediği takdirde kendi kendilerine silinecektir zaten.
harcanan vakte yazık.
(bkz: kampanya değil kumpanya)
yapılmaması gereken hadisedir.

kimdir troll? neye göre troll la? karmaya göre ise -3000 küsûr karmaya sahip olmak göt ister amk.

o adamlara bok atana kadar o karmaya ulaşmaya çalışmak lazım. bakın çok ciddi söylüyorum. işin ehliyim, yazmak benim işim diyen +2000 lerde karması olan ulu yazarlar uğraşsın yapamazlar o karmayı.

ha kalitesiz liseli götler silinmesin siktirsin. siktirsin gitsin o konuda hem fikiriz.

la liseliler? neyini beğenmediniz deyin hele? trolller sikilsin mi diyelim sizin sığ mantaliteniz ile? ulan adamlar resmen çalışmış amk - zibilyon karma için. kalitesiz troll zaten taş çatlasa -500 der kalır. az sözlüğü takip edin la ondan sonra yorum yapın.

kolay zannediyo ibine, günde 500 defa anasına sövdürmeyi! *
" troller sikilsin " kampanyasından sonra şart olandır.
haksız kampanya.
troller silinirse başlık sayısı yerlerde sürüneceğinden dolayı katılınmayan kampanya.
Sözlüğü hadım edecek kampanyadır.
desteklediğim kampanya. bu uğurda beyaz kefen giyip baldıran zehri içerim.
silinirse, mal mal birbirine bakacak olanlarin kampanyasi.evet.
eveeet. troller silindiği zaman istatistikler;

(uludağ sözlük hakkında genel istatistikler)

1. toplam entry 19.523.943 (bundan sonra tek tük artacak olandır. günde maksimum 200-300 entry ile.)
2.toplam başlık 2.420.059 (bundan sonra tek tük artacak olandır. günde maksimum 3-5 başlık ile.)
3.çaylakların girdiği entry 286.166 (bundan sonra tek tük artacak olandır. günde maksimum 5-10 entry ile.)
4.toplam silinmiş entry 6.208.275 (bundan sonra tek tük artacak olandır. günde maksimum 10-15 entry ile.)
5.toplam silinmiş başlık 480.946 (bundan sonra tek tük artacak olandır. günde maksimum 2-3 başlık ile.
6....moderator 8 (sabit. işten çıkarmalar bile olabilir.)
7....yetkili 17 (sabit. geri alınan yetkiler bile olabilir.)
8. ...yazar 48.900 (bundan sonra; sözlükte maksimum 20.000 yazar olacaktır.)
9. ...çaylak 88.157 (bu, bu civarda kalabilir.)
10. ...aktivasyon bekleyen 0 (aynı)
11. ...silik 52.773 (piiiiuuuu)
12. ...diger 0
13. gammazlar 16.638 (gammazlık olayı ortadan neredeyse kalkacaktır)
14. toplam üye sayısı 189.842 (finito la musico capisto la fiesta'dır.)
15. yazar başına düşen entry 399 (bu sayı fırlayacaktır. yazar sayısı azalıp, entry'leri silinmeyeceği için.)
16. başlık başına düşen entry 8 (bu değişken. x gibi bişey. biraz da puşt gibi.)
17. toplam oylama 42.887.412 (aynı düzeyde devam edecektir. kalan yazarlar çok oylama yapar, dengelenir. bilinçli oylama...)
18. yazar başına oylama 877 (pınar başı burma burma)
19. entry başına oylama 2 (çal keke çal'dır)

saygılar.
incideki tasarımı beğenmeyen bir çok yazarın buraya akın etmesinden dolayı desteklediğim kampanya. bunların ortak özellikleri 11.nesil olmaları.
Sözlükte yazar bırakmayacak kampanya. Zall fena zarar eder bunu yaparsa.

(bkz: Özel Çamlıca Lisesi müdürü)
imkansızlık kampanyasıdır. Troller sözlüğün velinimetidir, geçim kaynağıdır.
olmayacak şeydir, sözlük sahipleri kalite yada trolle uğraşmaz, yeterki para gelsin der canını verir.
katılmadığım kampanya. faşistler silinsin.
Destek verilen kampanya. Her tür ibnelik , luzumsuzluk, milleti birbirine dusurme, hakaret, terbiyesizlik, devlet büyüklerine höt zöt bu kendini bilmez ibnetorlardan çıkıyor. Evet.
destekçisi olduğum kampanyadır. beni de silin.
ben oldum olası trollerden nefret ederdim... yeni bir fikir geldi zihnime "hangi troller?" bu fikir şöyle gelişiyor. güzel bir diyalektik akımı için kaliteli trollerin silinmemesi gerekir diye düşünüyorum. çünkü faydalı mikropları vardır bünyenin onlar olmasa bağışıklık sistemimiz çöker.

trollere karşı savaş açan ben artık biraz daha filitre bir halde bazı trollere karşı ılımlı bakmaktayım.

hangi troller?
Sonuna kadar katıldığım kampanya.

(bkz: bokum lokum gibi) troller silinmedikçe sözlük rahata ermez. Silin şunları yaaa.
Yemez.
Sözlüğün var olma nedeni silinse ortada ne kalır?
Sözlükte yazar bırakmayacak kampanya. Troller kötü oç da geri kalanları wallstreet yazarı sanki amk.
önce sikilsin sonra silinsin kampanyası, bu daha yaratıcı oluyor.
Hem sözlüğün kalitesi açısından hemde biz yazarların yazma şevkinin artması açısında tamamen desteklediğim kampanya. Tabi bunun olmayacağını biliyorum, sadece olmasını ümit ediyorum. Sırf polemik yaratmak amacıyla buraya gelip zerre bilgi içerikli entrysi olmayan, sürekli bir oluşuma laf atma çabası içinde olan insanlar yok olsa sözlüğün kalitesi gerçekten büyük ölçüde artar.
troll olmak kötü değildir aslında. fakat o kadar ucuz insanlar var ki sözlükte sol frame adeta ağlıyor. bu yeni bir şey değildir, uludağsözlük moderasyonu uzun zamandır sözlüğü çöplüğe bile bile çeviriyor. sadece ekmeğimize bakarız zihniyeti kalitesizliği de beraberinde getirdi. ve daha da getireceğe benziyor.