bugün

youtube koyduğu videolarla büyük bir eksiği kapatan adam.

koyduğu videoların yabancı dilde muadilleri çok; fakat biz cahil piçler olarak sadece resimlerine bakabiliyoruz. o yüzden türkçe alt yazılı ya da türkçe dublajlı videolar değerli oluyor.

emeğe saygı amk.
bilgi verici video hazırlayan bir vatandaş.
youtube de abonesi olduğum tüm videolarını izleyip genel kültür kazandığım adam.
https://www.youtube.com/u...MrRuhicenet?feature=watch
an itibariyle youtube kanalı telif hakkı nedeniyle kapatılmıştır.
benim gibi bir adam için bulunmaz videolar hazırlayan kişi. youtube hesabının kapanmasına çok üzüldüm.
uzun süredir kanalına abone olduğum pek değerli insan.
gerçek ve korkunç bilgileri youtube da paylaşan arkadaş.
sürekli kendini ve sunumunu geliştiren, kimi zaman facebook aracılığı ile hazırlanacak olan yeni videonun konu seçimini biz izleyici/takipçilerine soran güzel insan.
Hiç gitar calmayi bilmeyen birisine oldukça basit parçalarla hava atabilecek duruma getiren kişi. Ha benziyor mu o parçalar? Yoo hayır. Arkadaşlarım bu yolla kızlarla çıktı mı? Tabii ki.**
youtube tarafından ödüle layık görülmüş işinde, emeğinde başarılı kişi.
http://www.youtube.com/watch?v=AqjPrm2Ss-E
hazırladığı ilginç ve bir o kadar da manyak videolarla gönlümde taht kuran şahıstır.
akp li olmayan saygıdeğer adam.
Su turkiyede adam gibi bir youtube kanali varsa kuskusuz bu adaminkidir. Basarilarinin devamini dilerim.
tanim: bir youtube popisi.
saygı değer bir youtube arkadaşı.
Bu arkadaş öyle bir kafada ki sağdan soldan topladığı bilgileri kendi keşfetmiş gibi anlatır ve sanki vatana millete büyük bir hizmette bulunuyormuş gibi havalar içerisindedir. Nerde rahatsız sapık konu varsa videosunu çeker. Korku filminde milletin derisinden çanta, futbol topu yapan sapık katil rolüne koy hiç sırıtmaz yaşayarak oynar bence.
Bu vatandaşın hazırladığı videolar vardı ya değil mi. Gereksiz bilgi hep zaman kaybı.
Genelde gereksiz bilgiler paylasan ve video paylasan kisi.
son zamanlarda abone kasma çabaları kendinden soğuttu. yok sahte arap yok şu bu, adsensene sokayım s.git ya, para için rol yapmayın şurda, zaten bildiğimiz şeyleri tıklansın diye ilginç başlık atıp paylaşma mk. 2013 de böyle değildi.
Kim oldugunu bilmedigim.
(bkz: korkunçlu video)
bana göre güzel araştırmalar yapıp, bunları düzenleyip, bazen seslendirip, video haline getirip, youtube fenomeni haline gelen sevdiğim şahsiyet.
gecenin üçünde dördünde izletilerine denk geliyorum. psikopata bağlayıp yatıyorum amk.
Youtube'da ilginç bilgiler temalı videolar yapan bir kanal ve kanalın sahibi. Tüylerimi diken diken etmeyi, şaşırtmayı, dakikalarca düşünmemi sağlayan, ürperten videolar yapıyor adam. Ses tonu da yaptığı videolara çok uyumlu. Türkiyedeki en iyi kanallardan bir tanesi bence.
Gitar mi ne caliyodu. Yaşıyor mu hala ?