bugün

entry'ler (19)

cehennemde en çok kadınların olması

dedikodu ve kıskançlıktandır.

hiç japon peygamber olmaması

hz. muhammed tüm insanlara gönderilmiştir.
japonlara peygamber bulmaya çalışmaktansa ha. muhammedi onlara öğretelim.

banyo bittikten sonra yapılan ilk şeyler

aynanın karşısında durup vücudunu izlemek ve sanki podyumdaymış gibi kas gösterisi yapmak.

ateizm

Bu dünyada rahat yaşamak isteyenler içindir.

ateizm

ateizm

ben bu yazıyı tanrı ya yazdım

allahım bu insanları rahmetinden haberdar et.

allah ın muhammed e yaptığı ayrıcalık

birinci kanıt: efendimizin evlendiği hanımların birçoğu savaşta eşini kaybetmiş ve yoksul düşmüş kişilerdir. onları zorda bırakmamak için yanına almıştır.

ikinci kanıt: efendimiz hiçbir hanımına ayrı bir tutum sergilememiştir. hatta onların birbirleriyle ittifak kurduğunu öğrenince bir ay boyunca hiçbirisinin yüzüne bile bakmamıştır.

üçüncü kanıt: bazı kardeşlerimiz kur'anı kerim'i kendisinin yazdığını söylüyor. o kardeşimiz braz zahmet edipte kur'an'a bakarsa hiçbir ayetinin bir insan aklı tarafından yazılamayacağını çünkü kur'an geçmişte inmesine rağmen birçok ayetinin bu zamanlarda gerçekleştini farkedecektir.

dördüncü kanıt: hem ayrıca birden fazla evlilik yapmasından yakınan kişi şunu bilsin ki o en azından evlenerek ve allah'ın huzurunda yemin ederek evlenmiştir. peki ya şimdiki insanlar onlarda evlilik dıı yüzlerce kadınla beraber oluyor. bunu yazanlarda dahil.

beşinci kanıt: necip fazılın şu sözü bir cevap niteliğindedir:

ya allaha yürürsün ya inkarla çürürsün
bu yol mezarda bitmez gittiğinde görürsün.

birinci rica: sizden tek isteğim var sevgili kardeşlerim, eğer eğer aklınızda bu yüce zatlara karşı nianç yoksa sizden tek isteğim kur'an'ı kerimi rasgele açıp önünüze gelen ilk ayeti okumanızdır.

ikinci rica: eğer efendimizi biraz olsun tanımak istiyorsanız ( tabi eğer birisini tanıdıktan sonra eleştirmek isteyenlerdenseniz )sevmediğiniz halde fethullah gülenin peygamber sevgisi adlı vaazlarını dinleyiniz. belki pişman olursunuz.

dipnot: benim yazdığım kanıtlar sadece insan vucudunda tırnak altında kir kadar az kalır. başka kanıtlarada bakınız.

bir çirkine aşık olmak

görünümü çirkin olan kadın yoktur, kişiliği çirkin olan kadın vardır. eğer böyle biriyse bıraksın gitsin.

8 aylık bebeğin bacağında allah yazması

o çocuğun ileride ayaklarıyla günaha girmeyeceği ne malum. eğer geçekten lahi bir mucizeyse o çocuğun ayağı günaha yürümez. ki buda mümkün gözükmeyen bir durumdur.

bayan gören penis muhabbetleri

hoop bacım, beklesene az biraz yetişelim sana.

uludağ sözlük ün gelmiş geçmiş en saçma başlığı

öyle bir geçer NAMAZ ki. ey ademoğlu etme nazı kıl namazını, yarın kılarız diyenin az önce kıldık cenaze namazını.

beş vakit namaz kılan genç

secdelerdeymiş aşk, bulmak alnıma düştü.

beş vakit namaz kılan genç

ondan bahsetmek yerine bu konuda kendimizden neden bahsedemediğimizi düşündüren genç olmalıdır.

atatürk e acıyorum

bir liderin ne emir verdiği önemli değil, önemli olan bu emri alan kişilerdir.

1 ocak günü hemen dini tatilleri araştıran tembel

ve ayrıca tatillerin denk geldiği takvim sayfalarını koparıp özel olarak takvimin üst kısmına sıkıştırıp o günleri bekleyen kişidir.

odun gibi birine aşık olmak

yakacak olarak kullanılır. hem tadını çıkarırsınız hemde ortadan kaldırmış olursunuz.

dünyanın en şişman kadını

yemek yapmak için evine sıvıyağ aldırmayan kadındır. biriktirdiği stokları kullanan kadndır.

tv deki öpüşme sahnesinde kanal değiştirmek

öpüşme sahneleri kısa bir süreliğinede olsa kafaları yere eğmektir.