bugün

8 aylık bebeğin bacağında allah yazmasıdır.

evet. gün geçmiyor ki bir ibretlik olay daha yaşanmasın.

açık ve net bir işaret. sübhanallah.

bkz: [http://www.haber365.com/H...inda_Allah_Yaziyor_Video/]
kanıtsız olan bir şeye inanacak kişiler tabi bir sürüdür. kimsede haber yapmadan düşünmez mi bunu anne babası yazmış olamaz mı diye. tıp raporu olmadan inanacaklar paçalarından cahilliğin kralı akıyor, bu tür haberler ile dinleri istismara uğruyor.

edit: (bkz: sübhanallah kardeş ibretlik bir paylaşım)
allah diye gıcırdayan kapının yanında hiç birşeydir.
bebeğin cinlerin esiri olduğunu gösterir. allah kolaylık versindir...
'bebeğe acı vererek ortaya çıkan yazılar' tabi acı verecek yakmışsınız çocuğun bacağını!

başlığı açan yazarda bunun gerçek olmadığının farkındadır zaten beraber güldük çünkü. *
(bkz: allah diyen hoparlör)
2 yıl önceki bir videodur. haberin doğruluğu ve bebeğin şu anki durumu hakkında herhangi bir bilgi yayınlanmamıştır.
--spoiler--
bebeğin ateşi çıkınca yazılar beliriyormuş ve bebeğin ateşi düşmüyormuş bir süre.
--spoiler--
"nedense hep arapça allah yazıyor böyle ibretlik durumlarda yazılar. diğer dilleri, dinleri allah var etmedi sanki" denen durum.
arapça bilenlerin dil bilgisi yanlışı var mı diye kontrol etmesi gereken kutlu olay!
(bkz: allah diyen iguana)
allahın mucizesi değil ailesinin sapkınlığıdır. yakmışlar çocuğu mucize diye anlatıyorlar. bırakın bu işleri ucuz müslümanlık yapmayın.
(bkz: abdest nasıl alınıyodu çabuk deyin çabuk)
Rezillik diz boyu.
yarın bir gün ben peygemberim diyecek biri daha olması durumudur.

bir diğeri

http://www.google.com.tr/...&biw=1025&bih=640
bir de her ezanda ortaya çıkıyor diye de iddeanın püsküllüsü var. ailenin evi türbe ziyareti gibi akın akın insan kaynıyormuş hergün.
kadın sildikçe alerji olmuş gibi kızarıklıklar ortaya çıkıyor ve eğer bunu gerçekten para uğruna yaptırmışlarsa yazıklar olsun o anaya artık.
Sebebinin açıkça dermatografizm olduğu olay.
şöyle ki, tıbbi bir hastalık olan bu olay çok hassas deri anlamına da gelmektedir.
Kaşınmaya, dokunmaya hassas olan bu deri, üzerine cubukla yazı yazıldıgında hemen şişen ve kabaran bir deridir.

hastalığa ilişkin ingilizce bir yazı için,
http://allergies.about.co...ves/a/dermatographism.htm
bu tür olaylarda hep aklima "neden sürekli müslüman ailelerin mallarinda veya cocuklarinda bu tür seyler oluyor? bi kere de bi kafirin malinda veya vücudunda olsa ya! hic yoktan bana olsun." diye sorular geliyor. günaha girer de cehennemde cayir cayir yanar miyim diye de merak ediyorum.
güzel dinimizi yüceltecekken hafifleten sahtekarlıklardır.
'bende çıkıp yeni doğmuş bir bebeğin göğsüne adımı kazısam, bana tapacak mısın' diye düşündüren saçma iddiadır.
cocuklugumdan beri bu tür hadiseleri yok bacakta kolda ineğin sırtında felan hiçbirinin geçerliliği yoktur. izleyenler farketmiştir anne cocugun bacagına sıvı birşey sürdükten sonra o yazı cıkıyor ayrıca orda yazan arapçada orjinal arapça değil ayrıca neden arapça yazsın rusça yazardı o çocugun bir kutsiyeti olsa neticede arapça kutsal bir dil değil.
Allah (c.c.) ın böyle küçük şeylerle uğraşacağını sanan malların bu muhabbetlerden sonra müslümanlığa bok atma çabasıdır.
yalan haberdir.
allah' ın var olduğunu kanıtlamak için kendi yarattığı götü boklu bir bebeğe ihtiyacı olduğunun kanıtı olan durum. bi de böyle kaş yapayım derken göz çıkartan sahtekarlar olmasa eğlenemeyeceğiz vallahi. çocuğum olunca kıçına grekçe zeus yazıp da kanal d haber e çıkmazsam...

peşin ed: ironi lan, adamların yaptığı işe gülüyorum...
(bkz: paint terk)
güncel Önemli Başlıklar