1. 1.
  2,06 boyunda 1987 dogumlu ozbek asıllı turk basketbolcu. fiziki yapısı krilenko ya benzemekle birlikte oyun olarak hucumda ozellikle sutu daha iyi diyebiliriz. savunması ise krilenkoya gore daha kotu olarak degerlendiriliyor. 2006 avrupa umıtler basketbol sampiyonasında kendisini daha iyi tanıma fırsatı bulacagız.
  5 ... jordan
 2. 2.
  çok yetenekli olmasına rağmen kafayı kullanmayan sadece dışarı çıkıp şut atan, deli gibi ribaund çeken oyuncu.
  2 ... monolith
 3. 3.
  avrupa şampiyonasında türkiye milli takımımızın en çok dikkat çeken basketbolcusudur.
  ... sinnocence
 4. 4.
  aslen 1984 doğumlu bir günde yasadışı olarak türk yapılıp yaşı küçültülmüş özbek basketbolcu. ümit milli takımda oynaması ne kadar dogrudur ne kadar etiktir tartışılır. evet belki takımı şampiyon yapabilir. ama nasıl bir şampiyonluk?
  3 -6 ... nicome
 5. 5.
  2006 avrupa gençler şampiyonasının en yetenekli oyuncusu seçilen türk basketbolunun en önemli yıldız adayı.
  2 ... baytar
 6. 6.
  geleceğin dirk nowitzkisi. kesinlikle bu yaşta o kadar soğuk kanlı ve harika oynamasıyla takımımızın gelecekteki en önemli ismi olacağını gösteren basketbolcu.
  3 ... pink_floyd
 7. 7.
  hayati ucluklerle macın gelmesine katkıda bulunmustur.
  4 -1 ... anil teknik
 8. 8.
  cool havası,derin ve donuk bakışlarıyla ibrahim kutluay ve cenk akyol'un pabucunu dama atan,milli takımın en seksi oyuncusu
  5 ... j butterfly
 9. 9.
  20 ağustos 2006 türkiye avustralya maçında attığı 17 sayı ile yıldızlaşan oyuncudur..özellikle hücumda takım arkadaşlarını ateşlemiş ve ilk yarı sonundaki farkın kapanmasında ve maçın kazanılmasında büyük rol oynamıştır..
  2 ... insomniac
 10. 10.
  ulkerspor altyapısında yetismistir.aslen ozbektir.ustalıgı ile onu turk .zor durumlarda sorumluluk almayı sever.milwaukee bucks forması giymektedir.avustralya macının gelmesine katkı yapmıstır.
  1 -1 ... anil teknik