bugün

sevdiği entry'ler

uludağ sözlük 2022 tasarımı geri bildirimleri

Mesajlaşmanın düzeltilmesi lazım.

Mesaj kutusunu bi açıyorsun, ilk mesajlar var. Yeni mesaj yazmak için 5 bin parmak darbesiyle ekranı en aşağıya kaydırmak zorunda kalıyoruz.

üstteki yazar hakkındaki fikrini söyle

Vurduğunu deviren bir hanim yazarimiz. Güçlü bir karakteri oldugunu düşünüyorum.

sabahtan beri küfürler yağdırılan başlığın durması

müdahale edecek istek kalmadığından dolayı durmaktadır. valla 2-3 hafta önce olsa küfür edenleri yedek kulübesine alır başlık silinene kadarda uğraşırdım ama maalesef o isteği bırakmadı sayın yöneticiler. çünkü burasının böyle bir yer olmasını istiyorlarmış. milleti tehdit eden birbirine ana avrat küfür eden sabahtan akşama nick altlarında insanlara salça olanlara dokunulmasın istiyorlarmış. dokununca sen suçlu oluyorsun çünkü. dolayısı ile yapacak bir şey kalmıyor bize kusura bakılmasın artık.

tarih sadece mutsuzları yazar

--spoiler--
bana bakın ey mahalle halkı!
içinizdeki mutluları tek tek bulup tutuklamak benim boynumun borcudur be.
biz burda acı çekerken sizin mutlu olmaya ne hakkınız var lan.
-
komşuluk bitmiş albayım.

--spoiler--

şeklinde devam eden poyraz karayel repliğidir.

la loba

sanırım elit bir yazar.

güzel ve dahi

orjinal formatın yanından bile geçemeyeceğini düşündüğüm taklit. Orjinal formatı izleyenler bilirler ordaki "dahi" ler ciddi anlamda dahi olan akedemik kariyerleri olan çok ciddi a-sosyal kişilerdir. Çoğu dahi(geek)nin tonla ödülü ve projesi vardır. Bizdeki taklit programda dahi diye tanımlanan kişilerin %80 i mühendislik talebesi çıktı bunların neresi dahi? koca ülkede hiç mi dahi yok? Yoksa kanal yönetimi aşırı acele edip adam gibi ekip mi kuramadı? Orjinal formatını mutlaka izleyin dediğim ve bizim ne kadar saçmaladığımızı görün dediğim show tv nin yeni saçmalığı.

yeni tasarım

Bu ne amk böyle bildirim mi olur.
görsel

ciddi ilişki arayan kaşar

Nasilsa bakire degil diye kendini yamayip, bol bol seks yapip, sonrasinda kadindan beklenmedik bir sekilde etkilenip iliskiye suruklenip ama baskalari ile de olmus diye kendi kendini kemiren bir zavalli beyani. Sizin gibi hesaplara girip seksi bedavaya getirecegim diye kendini yerden yere vuranlarin sonu o kasar dediginiz hanimefendilere asik olup aklinizin basina gelmesi ile sonlanacak iste boyle.

bir sözlük kızına yazılmak

görsel

günün müziği

Senin de var oluşunu s*keyim dedirten, gelip her entryinin altında sataşmayla da yetinmeyip, laf sokmalı başlıklar açan tipitiplerin müzikten anlamadığını gösteren müziklerdir.

(bkz: Uzak dur)

Hakaretlerini de al kendine monte et!

üstteki yazar hakkındaki varsayımlarınız

Eli hafif bir hemşire...

herkes sevdiği sözlük kızının nickini yazsın

Lord markus kadar çok olmasa da benim de bi 15 kişi kadar. Hepsini ayrı ayrı çok seviyorum ama bugün kalbim la loba ile dolu.

hangi yazar gözünde nasıl canlanıyor

(bkz: la loba)

görsel

la loba

Candır, canandır la loba.
iyi ki doğmuştur, iyi ki vardır.
Fethiye caddesinde Fink atıp, seka parkta kahve içicez bisss!
Di mi b'olum? Gözler kalpli emoji...

anın görüntüsü

görsel
apartmanımızın aşüfte kedisi yine doğurdu...bızdıklar bisikletin sepetini yatak yapmışlar kendilerine...

pudingten kurabiye

hanım kardeşimiz tarif vermiş gelmiş onu linçlemişler. tarife bakayım dedim en az diğer kurabiye kadar uğraştırıyor. neymiş çok basitmiş. arkadaşım sen bir kendine gel önce hemcinsine saygı duymayı öğren. iyilik yapıp denenmiş olduğu bir tarifi paylaşmış. nedir bu hemcinsini çekememezlik??

edit: Linççi tayfa anında eksi oylamış. kızım siz akıllanmazsınız ya. böyle hasedinizden hep erkek eline bakacaksınız! siz buna layıksınız. oturup kocişkonuzla insatada komşu çatlatın.

yasaklanması gereken şeyler

umut vermek...
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.