bugün

entry'ler (12)

kız arkadaşı kankayla paylaşmak

Normal değildir. Domuz huyudur zira domuz eşini kıskanmaz...

patlak kızla evlenilir mi sorunsalı

Patlak erkekle evlenmekle aynı şeydir.

sözlük erkeklerinin fotoğrafları

görsel

yazarların yaptığı en yüksek hız

Eski model Broadway marka otomobil ile 160 km yaptım.

seydioğlu baklavanın sahibi hasan sel

Ya bir şey olacağı yok inan bana ifadeyi alıp bırakacaklar. isteyen istediğini yapıyor zaten. Verilecek en iyi yaptırım oradan alışveriş yapmamak. Bir yolunu bulup hapse falan girmiyorlar işte bunu öğrendik. Adam zaten kendinden geçmiş. Kadın hamileyim diyor duymuyor bile. Allah o kadar mal nimet vermiş. Ne kadar işsiz borçlu parasız insan var. Demek zengin olmak ta para etmiyor. Bu sinirle zaten birini öldürür. O zaman kaçamaz. ilk fırsatta destek almalı.

anın görüntüsü

görsel
Anın görüntüsü otobüs ile eve gidiş

neden ölüyoruz

Allah öldürüyor.

annenin gebermesi

Çok ararsın çok. Çok pişman olursun çok.

65 yaşında emekli olmak

Olmayacak olan şeydir. Mezarda ancak olunabilir. O yüzden mezarda emeklilik adı takılmıştır

esenler otogarı

Çok kötüdür çok istanbula yakışmıyor. Gidenler bilir

türk kızlarındaki kürt erkeği düşkünlüğü

Türk olarak söylüyorum bu istatistiği yapan arkadaş neye göre yapmış.
1- Yabancıların olduğu turistik otel vb yerlerde benimle ingilizce konuşan garson resepsiyonist vb oldu.
2- Penisim kalem gibi falan değil oldukça kalın hatta ben bile yadırgıyorum bazen
3- boyum 170 ten yukarı kadınsı falan değilim hiç alakam yok kıllı geniş omuzlu dar popoluyum
Bu arkadaş neye bakmış acaba bir kişiye bakıp anket yaparsa öyle olur.
Her milletin kısası, uzunu, kadınsı erkeği erkeksi kadını büyük penislisi ufak penisli olanı var.

7 saat güneşte beklemiş aracın içinde 31 çekmek

Suya girmiş gibi terleten hadisedir. Arabadan çıkınca güzel bir serinlik hissedilir.