bugün

140'tan öteye geçemedim. Bugün bastım onca yol kat ettim ders iptal olmuş. Ben böyle işin ta... neyse küfretmeyeceğim. Gelmişken başka şeyler yapayım da geldiğime değsin bari.
şehir içi 50, şehir dışı 90.

kaza falan yaparım allah korusun.

sonra hastaneye kaldırırlar, ameliyat, vidalar, ördeğe işemek, bebeksi tenimde yara izi, elem ve ızdırap derken offf çok fena.allah korusun. amin.

not: arkadaşlar sizlere kötü şoförlersiniz demek istemedim. sakın yanlış anlayıp ağzımı burnumu kırmayın. lütfen.
9 bin metrede saatte 950 km hz i gördum çok şükür.
225 km/sa.
Çocukken bakkala ekmek almaya yollarlardı. Casio saatimle ben kadar hızlı gidip geldiğimi ölçerdim. Eğer hesap hatası yoksa şu ana kadar ulaştığım en yüksek hız 38 km/sa.
140 kilometre/saat. Duruncaya kadar, araba parça parça olacak, sandım. Bir daha yapamadık, korkudan.
satte 900 km hız , hangi araçla yapıldığını belirtmemişsiniz standart yolcu uçağı hızıdır efendim. ha kullandığınız araçla kaç km diye soruluyorsa 285 km/h efendim bmw k1200r ile. yok illa araba ile kaç yaptın diyorsanız formula3 aracı ile istanbul park düzlüğünde 250 km/h, standart bir volkswagen golf 1.6 fsi ile 230 km/h
160 yaptım otobanda araba zangır zangır titredi.

Hız felakettir 70-80 le bile kaza yapsanız ağır yaralanırsınız.
299 ve 3.köprü yolu
324 450 hp özel yapım 106.
görsel
zihnimde hep görselde ki bu cümlenin akıl gösterdiği için en fazla 150. ondan sonra da araç titremişti zaten sonra bu cümle oturdu yine.
240 yaptım sanırım.

onu da niye yaptım bilmiyorum. hiç acelem de yoktu.
geç gitmek hiç gitmemekten iyidir mantığı ile 105 km hız.
165 km. evet betayım, teşekkürler.
Nerede olduğuna bağlı olarak değişken cevaplarım var.
Sizin anladığınız olan hız olarak 220 km/h.
Çok hız tutkunu bir insan değilim acelem olduğu için bir kere renault symbol ile 190 km/s, hyundai accent blue ile de 185 km/s hızı gördüm. Tavsiyem symbol ile hız yapmayın 140 km/s sonrası kontrol etmek zorlaşıyor arabayı ve yerden yükseliyor gibi hissettiriyor.

Ayrıca şunu da eklemek gerek, hız yaparken zarar görmekten değil, bir başkasına zarar vermekten korkun.
şehir dışı 90.
Herkesin, başımıza rallici kesildiği başlıktır.

Elantra ile 160 yapmıştım, fazlasına gerek yok.
(bkz: ışık hızı)

Kimseye kanıtlamak zorunda değelim...
suziki hayabusa ile 344. şu an aklıma geldikçe kendime hayret ediyorum. hangi mallıkla öyle bir hata yaptım. bir sendelesem parçamı bulamazlardı aq.
görsel
Kullandığım araba yarış arabası olmadığından, çevrenin sağlığını yolcuların sağlığını kendi sağlığımı düşündüğümden en fazla 110 yaptım. Fazlasına muhtaç değilim. Varacağım yerdeki her kimse beni bekleyebilir 1-2 dakika daha. Acelesi yok.
3 dakika üühühüh.
En fazla 30 yapmıştım.
900 km/s boeing 777 falandı galiba.