bugün

entry'ler (89)

şarap denince akla ilk gelenler

(bkz: manisa)

27 ağustos 2018 alkolik oldum liliith buluşması

hiçbir şekilde ilgimi çekmeyen bir konudur. sözlükteki 2 kişi istediği gibi buluşabilir ve istediği her şeyi yapabilir. bunu buraya taşımanın anlamı nedir bilemedim.

saçma geldi bana.

aşık olmadığınız birisiyle cinsellik yaşar mısınız

evet. seks bazı insanlar için sadece ihtiyaçtır.

sözlük yazarlarının itirafları

Kullanıcı adımı değiştirdim.

insanı mutsuz eden şeyler

rasgele açılan radyoda çalan şarkının en sevdiğin şarkı olması ve sonuna denk gelmen.

gecenin şiiri

You say that you love rain, but you open your umbrella when it rains.
You say that you love the sun, but you find a shadow spot when the sun shines.
You say that you love the wind, but you close your windows when wind blows.
This is why I am afraid, you say that you love me too.

gece 2 de sözlüğe giren kızdan hayır gelmez

gece 2 de bir çok erkeğin ne yaptığını tahmin ettiğim ve bu nedenle bu saatte sözlüğe giren kızları takdir ettiğim durumdur. en azından okuyor, yazıyor diye düşünüyorum.

gece 2 de sözlüğe giren kızdan hayır gelmez

gece 2 de bir çok erkeğin ne yaptığını tahmin ettiğim ve bu nedenle bu saatte sözlüğe giren kızları takdir ettiğim durumdur. en azından okuyor, yazıyor diye düşünüyorum.

yıldız teknik üni nin eskort ilanı vermesi

sitenin hacklendiğini düşündüren durumdur. eski öğrencisi olduğum bu kurumun böyle bir şeye izin verme ihtimali yoktur

gece komşu kadının inleme sesini duymak

acıdan mı yoksa zevkten mi inlediğini bana düşündüren durumdur. aynı zamanda yaşadığım bir durumdur.

hiçbir kadının penisimi haketmediği gerçeği

Göreceli bir durumdur. Bunu söyleyen kişi gay olma yolunda da ilerliyor olabilir, kendi tercihidir saygı duyarım. Fakat egosuyla beraber bu cümleyi kuruyorsa “dünyada başka penis mi yok? Bir sana mı kaldık?” Cümlelerine muhatap olunması muhtemeldir.

Ayrıca inceden; (bkz: iyi orta gol getirir)

online 370 kişi ne yapıyor sorunsalı

(bkz: okuyom ben yaa)

sevişirken parmak emen kız

sevişirken kendinden geçen kızlarda da bu durum söz konusu. kendisinden geçen kadına o sırada ne versen emer.

asosyal ve iletişim kuramayan erkek

genellikle zeki olan tiplerdir.

hiçbir kızın beğenmediği erkek olmak

(bkz: asosyal ve iletişim kuramayan erkek)

karadağ

Sermayesiz olarak şirket kurulabilecek bir ülke. Avrupa’nın bakir kalmış 630binlik bu ülkesine Türkler yatırım yapmaya başladı. Hali hazırda NATO üyesi olan bu ülkenin AB’ye kesin olarak 2021e kadar üye olacak olması yatırım yapmayı düşünenlerin ciddi anlamda ilgisini çekiyor.

Araştırma yapmak ve belli başlı ülkeye ait istatikleri öğrenmek için buraya bakılabilir: http://www.monstat.org/eng/index.php

shakespeare in korkuyorum şiiri

shakespeare'e ait olmayan şiirdir.

tip hariç kızları aşık ettirebilecek 3 şey

para
para
para

baska bir sey varsa yuzume tukurun.

erasmusa giden türk kızı

erasmusa giden turk kizina bok atmayalim. neredeyse bir sene kadar polonya'da erasmus yaptim ve gozlemlerimi cok rahatlikla aciklayabilirim.

birkac cesit turk kizi var.
1. kapali kizlar. basi bagli turbanli kizlar yani. bunlar ne cluba ne bara giderler. genellikle yurtta arkadaslariyla takilir ve bazen turlara katilarak ulke ulke gezerler.
2. namuslu acik kizlar. bunlar herseyi yaparlar. seks disinda. icerler, eglenirler, gezerler.
3. veren kizlar. bu tur kizlar zaten turkiye'de de verdikleri icin 'bir de sunnetsizlerin tadina bakalim' moduna girip verirler.

yani her kizin hakkinda kotu yorum yapmaya gerek yok. aklima gelen siniflandirma bu sekilde.

baker street

Sir Arthur Conan Doyle tarafindan 1900lu yillarca cok meshur bir kitap kahramani sherlock holmes adinda dedektifin yasadigi varsayilan evin oldugu sokaktir. bu karakter gercek olmamasina ragmen londra'nin bu bolgesinde sherlock holmes'un varligini hissedebilirsiniz. ozellikle baker street metro duraginda sherlock holmes'un duvara dosenen fanyanslarla resminin yapildigini gorebilirsiniz.