bugün

entry'ler (116)

saçımı kestirdim diyen kıza sıhhatler olsun demek

"kelleye masraf etmişsin!" demek kadar olmasa da, düşüncesizce sarf edilmiş bir sözdür.

boğaz manzaralı evde oturan öğrenci

(bkz: aşk-ı memnu)

sevgilisi olduğu halde teklifleri kabul eden erkek

(bkz: fazla mal göz çıkarmaz)
(bkz: sakla samanı gelir zamanı)

kisitli mucadele

şu sıralar organ mafyasına fena halde kafayı takan yazardır.

dogumgununu sözlükte geçirmek

(bkz: yalnızım dostlarım)

bir günde 3 farklı kıza seni seviyorum diyen erkek

üçün birini alacak olan zat-ı muhteremdir.

ilk buluşmaya makyajsız gelen kız

kendine güvenen, beğenmeyen almasın sloganının mihent taşı edinmiş, takdire şayan bayandır.

8 abisi 9 dayısı 10 amcası olan kızla çıkan erkek

bu kadar çalışkan bir sülaleye yeni bir üye olmasından mütevellit, en az 7 çocuk yapması gerektiği mesajı derinden verilmiş olan kişidir.

kumarda kazanmak için sevgiliyi tekme tokat dövmek

dayaktan hoşlanan, mazoşist bir sevgiliye sahip olunması durumunda işe yaramayacak, bilakis kişinin tüm mal varlığını kaybetmesine bile sebebiyet verebilecek eylemdir.

kumarda kaybeden aşkta kazanır

yanlış bir önermedir. tersinin de (aşkta kaybeden kumarda kazanır) yanlış olması, aşk ile kumarın birbirinden bağımsız iki olgu olduğunu kanıtlar.

mayhoş

buruk bir ekşi ve tatlı karışımını andıran tat. Örnek olarak yeşil elma verilebilir.

ekşi sözlük e alternatif isimler

(bkz: mayhoş sözlük)

38 cm penisle iyi seks yapabileceğini sanan insan

(bkz: zenginin malı züğürdün çenesini yorar)

ezel

atv'ye geçtikten sonra tamamen boka saran dizidir. yine de kötünün iyisidir...

usain bolt

2008 Çin Olimpiyatlarında, 100 m'yi, son metrelerinde şov yapmasına rağmen 9.69 sn'de koşmuş dünya ve olimpiyat rekoru sahibi. istese, kırılması imkansız olarak gösterilen rekoru daha da alta çekebilir.

yaran başlık yönlendirmeleri

başlık: (bkz: i know kungfu)

yönlendirme: (bkz: bir oturusta tum lost sezonlarini izlemek)

defans bloklari arasindaki kolektif uyum

kıymetli spor yorumcusu ömer üründül tarafından futbol terminolojisine kazandırılmış yegane tanımlamadır. yorumladığı Hemen her maçta bu terimi muhakkak kullanır.

ömer üründül ün basketbol maçı yorumcusu olması

(bkz: defans bloklari arasindaki kolektif uyum)

hep seni aradim

Kanal 1'de yayınlanan, Safiye Soyman ve Faik Öztürk çiftinin akıllara ziyan programı. Programa, genellikle yaşı kemale ermiş ve evlenmek isteyen adaylar katılıyor. Programa katılanların boyları ölçülüyor, çöpçatanlık yapılmaya çalışılıyor. Bol kahkaha içerdiği iddia edilen programda gülmek için Faik Bey'in ceketine bakmanız yeterli. Her programda birbirinden ilginç renk ve desenlerde ceket giyen Faik Bey, bu ceketleri mümkün mertebe 2 beden büyük seçiyor.

yaran tv programlari

(bkz: hep seni aradim)