bugün

entry'ler (156)

22 aralık 2016 ışid in iki askerimizi şehit etmesi

Merakıma yenik düşüp izlemediğim, izlemeyi de yüreğimin kaldırmayacağı olayın doğru olmamasını tüm kalbimle umuyorum.

23 aralık 2016 akaryakıt zammı

Akıyor maşallah, araba lüksün ötesine çıkıyor artık.

günün sözü

"içlik giy üşürsün."

erkek parfümü tavsiyesi

212 beğendiğim parfümlerdendir.

kar yağarken yapılacak en iyi aktivite

Çıkıp dolaşmak. (Tabi tipi şeklinde yağmıyorsa.) Zira küresel ısınma bu hızla devam ederse belki kar bile göremeyeceğiz iklim değişikliğinden.

soğuk havalarda açık alanlarda çalışan insan

Her iş kolay değildir ancak açık alanda çalışan insanlar için soğuk havalar ayrı bir baş belasıdır. Islandığına mı üşüdüğüne mi yoksa ayakkabının su almasına mı kızacağını şaşırır insan. Böyle çalışma ortamı olan insanlara bol sabır iyi kazançlar diliyorum.

en fazla suyun denizlerde olması

insan gerçekten hayret ediyor.

dağın zirvesinde seks yapan genç çift

Düşük basınç altında bir deneme yapmış olabilirler, bir de okyanus seviyesinde denesinler farkları not etsinler.

en kaliteli burç

Terazi iyidir diye düşünüyorum.

6 aralık 2016 dinamo kiev beşiktaş maçı

Şenol Güneş nedense yine geç hamle yaptı Gökhan Gönül'ü almakla, yazık oldu. Bir hakem her şeyi mahvedebiliyor malesef.

beşiktaş

Hakettiği başarıyı yakalamıştı ama hakem önüne taş koydu. Fabri'ye gerçekten üzüldüm.

kız isteme merasiminde mocha istemek

(bkz: starbucks erkeği)

çoçukluğunuzu anlatan 3 şey

Haftasonu sabah çizgi filmleri,
Pazar banyosu ve ardından şahane pazar,
Top.

1 gecede ses kalınlaştırma

Soğuk bir şeyler iç, duş al kafan çok kurumadan uyu. Ama abartmamak lazım sonra sesin gidip yazıyla anlatma durumun olur.

fahriye evcen vs serenay sarıkaya

ikisi de değil.

sözlük yazarlarının şu an yaptığı şey

Oksijenin bitmek üzere olduğu belediye otobüsündeyim, sabah çıkarken kalın mont giydim yanıyorum. Küresel ısınma pişmanlıktır.

ahmet kaya

"Bir menekşe kokusunda seni aramak var ya."

bursa

Severiz.

gecenin bilgisi

Kedilerden gelen mırr sesinin nereden geldiği bilinmemekte ve bu konuyla ilgili varsayımlar bulunmaktadır. Bunlardan biri beyinlerinde bulunan bir kısmın osiloskop görevi görerek bu sesi çıkardığı yönündedir.

dilovası

Akciğerlerin oksijen oksijen diye isyan ettiği yerdir.