bugün

vazgeçilen kişi olduğumu hissettiğim için pek de memnun değilim. ama şu var ki bu his, o kişiyle var olan geçmişinizin iki taraflı yok olacağının işaretidir. anıları yok etmek kolay iş değildir. allahtan gamsız biriyim.
ben ilk benden ayrıldıktan 4 gün sonra bmwli bir çocuğun arabasına yarı çıplak bindiğinde anlamıştım. hemen rusa gitsem de biraz içimi acıtmıştı. hayır bende de vardı bmw amk bari mercedesi olan birini bulaydın da değişiklik olurdu, hızlıydı vesselam bindik bizde, neyse.
Ya vazgeçmesini istemişsindir vazgeçeceğini anlayacak şeyleri yaparsın ya da seni hayatından çıkarmasına sebep olacak bir mallığı bilmeden yapmışsındır; böyle bir dingilsen de zaten vazgeçtiğini bile anlamazsın.
Çok sevmişseniz o birini Yıkılmanıza sebebiyet verir. içsel bir şok yaşarsınız. Tabii bu durum illa ki dışınıza da yansır. Bir zaman kaygılı yaşar, nerede hata yaptığınızı sorgularsınız.
Ardından toparlanma süreci yaşarsınız. Bir süreç sonra atlatır ve normale dönersiniz. Hayat devam ediyor.
Valla artik anlasa da olur anlamasa da olur zira ben artik kendi yoluma bakiyorum.

Edit:anlamis ama artik i dont care.
Anladıgımda mücadele edemem. O kararı vermiş ki bana bunu anlatmak icin beni üzecek davranıslarda bulunmak ve kalp kıran laflar söylemekten imtina etmemis. Belki konjüktür kovalamış. Belki plan yapmıs, her şey olabilir. Ama anlatmış bana yani, ne yapabilirim...
mezarlıklar vazgeçilemeyen insanlarla doludur, demiş biri.
Bunu anlayabilsem bazı şeyleri çözeceğim kafamda. Ama bu konuda kafam çok kalın.
Beni sevmeyeni ben sevsem ne işe yarar ki. Müslüm Gürses mi dinleyelim illah. Ben haydi bütün eller havaya şarkısını dinlerim.
Biri sizi merak etmiyorsa sizden vazgeçmiştir...
Nerden biliyorsun diye sormayın.
Keşke bunu yüzünüze dicek kadar cesur olsalar birde. Başka şekilde başkalarından görmek kaybın yarasını arttırıyor. Tamam diyorsun devam ediyorsun, öyle görünmek zorundasın çünkü kimse senin kaybını ve düştüğünü görmek istemez. Görsede önemsemez, anlar gibi yaparlar ama anlamazlar.
Son bir kez denenir, geri dönmeyeceğini anlaşılırsa herkes kendi hayatına bakar.
beğendiğiniz bir reels videosuna like atıp size yollamamışsa sizden vazgeçmiştir...