entry'ler (27)

42 asgari ücretle sıfır otomobil almak mümkün

bizi kiskanan Almanlarin 7 ay icinde
alabildigi araci 42 ayda alabilmeyle ovunen basbakan yardimcisi beyanati

http://www.karmaliz.com/2...a-araba-fiyatlar.html?m=1

bitcoin

yabanci bir siteden nasil bitcoin alip alt coinlere yonelebilecegimi soyleyen olursa oldukca sevinicem. zira koinim bana pek saglam gelmiyor. 10.000 tl sermaye ile acilmis tek ortagin bulundugu sitenin istedigi dakika seni beni hoplatabilme ihtimali var.

19 mayıs 2017 fenerbahçe real madrid maçı

Fenerbahcenin kesinlikle alacagi mactir rahat olun. ama beni rahatsiz eden finalde olympiacosun cikmasi. her an ne yapacaklari belli olmayan bir takim. beklendik anlarda attiklari uclukler 20 sayidan geri alipmaci almalar ne kadar savunulursa savunulsun maci dondurme potansiyeli olan spanoulis

sportstv

gercek anlamda bir spor kanali, yayin akisina bakiyorum 1 gun icinde dunya atlama sampiyonasi, buz hokeyi dunya sampiyonasi, yoga, tenis, italyan voleybol ligi . diger spor kanallari gibi bir futbol maci verip 40 kez tekrarlarini yorumlayanlardan olusmuyor. en yakin zamanda hd kanala gecmeleri dilegim. boyle kanallar oldukca ulkede bir spor kulturu olusabilir dusuncesindeyim. turkiye de baska hangi kanal buz hokeyi yayinlayabilir allasen?

2 mayıs 2017 olympiakos anadolu efes maçı

heurtelin efesin agzina sictigi bir mac daha. bunu halen takimda tutan zihniyete tukureyim

2 mayıs 2017 olympiakos anadolu efes maçı

mac hizli tempoda devam ediyor. efesin en sevdigi oyun tarzi bu sekil giderse azda olsa bir sansimiz var

26 nisan 2017 darüşşafaka doğuş real madrid maçı

saka maka dacka madridde yaptiginin aynisini tekrar yapacak gibi. bu takim geri donmesini biliyor.

kemal in kendisinden 17 yaş küçük kızla evlenmesi

dedi veledi zinanin torunu.

sigaranın gerçekten yakıştığı insanlar

bilenler bilir borsa efsanesi gordon gekko.

gereksiz bir bilgi ver

yasiyorum.

yazarların bulunduğu en marjinal ortam

amerikada gay partisinin ortasinda kalmak. dil okulu diye gidip evinde kaldigim kadinin ogrencilerimle amerikanin bagimsizligini kutluyoruz gelirmisin diyerek sayfiye kasabasina goturmesi.akabinde 4 temmuz kutlamalarini gotune kuyruk takip birbirleriyle dans eden adamlarin bulundugu ortamda kutlamam

1989 doğumlu yazarlar

dogan gorunumlu sahin gibi, 1993 dogumlu gorunup 1989 olanlar vardir. eskiden kucuk gozuktugune sinirlenen insani artik mutlu ettiren yaslara gelmistir.

arabam var

param var pulum var izmirliyim havam var, izmirli omer omer

euroleague 2016 2017 final four unda 3 türk takımı

neden olmasindir. Avrupanin en prestijli kupasinda 3 turk takimi baya bir gurur oksatiyor. bundan 3 yil onceye kadar bizim icin tabu olmus bir turlu 1 takimimizin dahi gidemedigi final foura bugun 3 turk takimi gidebilir mi acaba diye soruyoruz. futbolu bir kenara atarsak son senelerde cok buyuk seyler yapiyoruz. Bayanlar voleybolda her sene birak avrupayi dunya sampiyonu olan turk takimlarinin yanina avrupa basketbolunu domine eden turk takimlari cok mu fazla oluyoruz ne?

kürt bölgesel yönetimi nin türkiye ye katılması

böyle birşeyin gerçekleşme ihtimali 0'a yakındır. petrol yataklarının üzerine kurulmuş ne ırksal ne de tarihsel dostu bulunmayan bir kuzey ırak devletinin bu topraklar üzerinde cikar gözeten hicbir batılı bir ülkeye hele ki türkiyeye dahil olmasina izin vermez. kaldi ki böyle birsey gerçekleşirse (ki ihtimal dahilinde degildir) türkiye icin iyi olmaz. petrol yataklarina sahip bir devlet olarak ekonomik olarak rahata ulassakta %20-%25 bandindaki kurt populasyonu turkiye icin %40 %50 lere dayanacaktır. her ülkenin asli unsuru dominant 1 milletten olustugu gorulurse bunun olusmadigi devletlerin parcalandigi parcalanmasa bile surekli bir ic savasin oldugu gorulmektedir. (gunumuzun belirgim ornegi afganistan)

türk dizi tarihinin yarattığı en iyi karakter

yılan hikayesi- kürşat. trt türkçesiyle ve yağlı uzun saçlarıyla kötü karakterin tillahı. benim için kürşat isminin vücut almış hali o adamdır.

sözlük yazarlarının doğmak istediği ülkeler

aslında ülke önemli değil. gelir durumun önemli. norveçte doğup homeless'ın çocuğu olmak farklı, ummanda doğup petrol zengini olmak farklı. ama şuanki durumumda doğmuş olsaydım yine Türkiye derdim.

evet vermem için yerli arabayı görmem lazım

yapmayın böyle, sonra 15 nisan sabahı, nissan micrayı folyoyla dolayıp önümüze koyacaklar.

robert downey jr

yaşlandıkça yakışıklılılaşan ünlülerdendir.

karadenizlilerde yemek kültürü olmaması

mutfağıyla hiç gündeme gelmeyen mersin mutfağıyla karşılaştırınca bile doğruluğu ortaya çıkmaktadır. Nerede mersin tantunisi, mersin usülü ciğer, mersin künefesi, börek, sıkma, batırık, cezerye, nerede yağlar içinde yüzen kuymak. Ama yukarıda Allah var hamsisi güzel, o da denizinden çıkıyor zaten, mutfağıyla pek alakalı değil gibi.