bugün

zor bir maç.
efes'in şansı % 20.
umarım alırız maçı.
pire geçilmez! helenlerin gururu olympiakos yine maçı alacaktır.
efes'in yenmesini istediğim maç.
heurtel'in performansı önemli.
inşallah heurtel coşar.
efes de f4'e koşar.
biracıları desteklemezmişmiş.

(bkz: sen destekleme ulan ayı)
ilk yarı 10 civarı fark yemediği sürece efes in şansının olduğu maçtır. bu olimpiakos ve pana takımlarının yıllardır eurolig de kendi evlerinde uyguladıkları taktiktir. bu yüzden yıllardır sadece bir kaç galibiyet alabildik bu deplasmanlardan. sadece biz değil koskoca cska real gibi takımlarda bu zokayı yutuyor. adamlar ilk yarı sağlam başlıyorlar maça korkunç bir savunma ve görece olarak 35 sayı civarında atmalarına rağmen oluşan 10 sayılık fark. ikinci yarı zaten yedikleri kadarını rahatlıkla atıyorlar sonra maç sonunda ne olduğunu anlamadan mağlup oluyorsunuz..

bu yüzden ilk yarı önemli. kafa kafaya götürebilirsek veya en fazla 4-5 sayı geride onlar istediklerini yapamayınca bocalar efes maçı alır gelir. biz real i onlar cska yı yenerlerse finalde efes e kaybetsek bile çok üzülmem o kupa gelsin yeter ki. fenerbahçemiz son 3 sezondur yaklaşıp duruyor artık gelsin yani..
atechso zaten aslen yunan olduğu için olympiakos u desteklemesi normal olan maç. bira bahane (#35948600)
(#35960305)
efes'in işi zor umarım kazanırlar. evet.
Bi bok gibi olympiakosu destekliyorlar bide . Haydi be efes !
Efesin işi zor.
maçın sonucunu belirleyecek adam bence spanoulis olacaktır.o adam isterse kaybetmez.
inşallah efesimiz kalır f4 e...
Yazılanların geneli ile aynı kanıdayım. Efes in turu atlaması için olağanüstü şeyler olması lazım. Olabilecek en güzel şey Efes in ilk 2 maçtan 1 galibiyet çıkarmasıydı ve bir şekilde oldu fakat Abdi ipekçi de final four fırsatını teptik. Şimdi bu maç için açıkçası öyle çok büyük bir beklentim yok.
Efes için mutlaka kazanılması gereken maç. Kazanabilecek mi sanmıyorum yunan buradan maç vermez
mac hizli tempoda devam ediyor. efesin en sevdigi oyun tarzi bu sekil giderse azda olsa bir sansimiz var
kameraman maça giden tüm yunan kızları gösterecek heralde.
ilk yarı : olympiakos 37-41 anadolu efes. *
heurtelin efesin agzina sictigi bir mac daha. bunu halen takimda tutan zihniyete tukureyim
bir akdenizli olarak akdeniz'in takımı olympiakos'u desteklediğim maç. zito ulan zito!
Heurtel isimli haysiyet yoksunu emek hırsızı Fransız yüzünden Efes in işinin artık çok zor olduğu maç.
Thomas heurtel napiyon amk.
Bu kadar hatayla oynuyorsak bırak gitmeyelim amk f4 üne. Deli oldum 2 saattir.
Bu hortel i getiren ivkovicin burdan ben 7 ceddini.
bu maçtan çıkaracağımız ders; ulan ne karılar var bee.
Yarak kürek oynayan heurtel ve hanikat yuzunden elendik.
ismini bilmediğim bir salak var. top kapıyoruz orta sahada top kaybı yapıyor. ribaund alıyor topu elinden kaçırıp çizgide sektiriyor. bendeniz basketbolla neredeyse hiç ilgisi olmayan birisi olmama rağmen sinirlerim bozuldu gerçekten. neyse sağlık olsun bir dahaki seneye inşallah.
granger'ın emeklerine yazık oldu.
yine de teşekkürler efes.