bugün

entry'ler (357)

uzaya ilk çıkanlar müslümanlardır

(bkz: troll)mü (bkz: gerçek) mi anlayamadığım yazıdır.

markete diye çıkıp ışid saflarına katılma isteği

-Ak saray diye çıkıp ağaçları kesesim var. ( Muz Cumhuriyetinin yöneticisi)

ekşi sözlük

an itibariyle giriş yapamadığım site.

sinan çetin in türkiye nin adı değişsin sıçışı

Bence Anadolu selçuklu olsun. Banane osmanlı tam kapsamıyor selçuklu daha çok kapsıyor.*

cumartesi ve pazartesi olaylarını bilen insan

Pazartesi olayı denilen şey uydurma bir olaydır.
(bkz: Sadece erkeklerin anlayabildiği cumartesi olayı)na tepki olarak doğmuştur.

sadece kızların anlayabildiği pazartesi olayı

(bkz: Cumartesi olayı)nı hala tam anlamıyla detaylıca bilmedikleri ve asla da anlayamayacakları için özenilen gün. Toplanıp dedikodu yaparlar efenim.
Bir erkek size (bkz: cumartesi olayı)nı anlatıyorsa kesin yalan söylüyordur. Çünkü bu (bkz: cumartesi olayı) kızlar tarafından hiçbir zaman öğrenilemeyecek bir olaydır.

yahudilerin bu kadar zengin olmasının nedeni

Dinleri gereği yaptıkları zeki hamleler, ticaret vs gibi işlerle ne kadar para kazanırlarsa o kadar ibadet yapmış olurlar.

Bir diğer sebep ise osmanlı imparatorluğu zamanında yahudilerin çoğu kuyumcu, ticaret ve bunun gibi işlerle meşgul oldukları için zengin olduklarını rahatlıkla söyleyebiliriz.

adalet ve kalkınma partisi

kuruluşunun ilk yılları ve başa geldikleri zaman, zamanın başbakanı erdoğan bir konuşmasında ak parti demiştir. kısaltılması akp olmasına rağmen medya bir papağan gibi sürekli ak parti olarak tekrar ederek halkın ezberlemesini sağlamıştır. sonuç mu? çoğu kişi ak parti diyor. kara olmasına rağmen..

sure paylaşmayı entry sanmak

primcilerin iş başında olduğunun göstergesidir.
bazıları arapça paylaşacak sanırım. (bkz: heyecanla bekliyoruz)

17 yaşına girecek olanlara verilecek tavsiyeler

Herkes kişisel gelişim uzmanı kesilmiş arkadaş.

Bırak takıl kafana göre.Yap hatalarını. O hatalarla yoğrulup biçimlendirileceksin. Kendi çizdiğin yolda git.

ülker laviva

Etinin yaptığı (bkz: Karam Gurme) çikolatasının yanında hiç değeri olmayacak çikolatadır.

kampüs yerine külliye desek daha iyi olur

Külliyen yalandır.*
Türkçe karşılığını kullanmak varken neden arapça kullanalım?
Not: Biraz önce öğrendim. Türkçe karşılığı (bkz: yerleşke).
Edit: Yazım yanlışı. Uyarısından dolayı brookswashere yazar dostuma teşekkür ediyorum.

türk milletinin en büyük eksiği

Birlik bütünlük sağlayamayışı, kolektif olmayışı.

patlak kadını karı diye alan erkek

Asıl şerefsiz namusu bekarette arayan insandır.

sperm sayısının sınırlı olduğu gerçeği

Kaç kilo olduğunu düşündüren sorunsaldır.
isyanlardayız.

hiç çikolata yemeyen çocuğun varlığı

Afrika Kıtası en ücra köşede olduğunu bilmiyordum.
Vardır elbet bazı kapitalistler ceplerini doldururken onları görmezler.

erkeklerin kızlara sormak istediği sorular

Bu kadar uçkuruna düşkün insanların içinde cinsiyetinizi gizlemek zorunda hissediyor musunuz ?

solcular vs sağcılar

Herkesin doğruları olduğu için seçmediler mi taraflarını?

Ben de seçtim bu yüzden tarafımı. Karşıdakine saygı göstererek düşüncemi belirtirim. Ama ne olursa olsun insanları sınıflandırılmasına karşıyım.

Kendi seçtiğin tarafın doğruları kadar yanlışlarını da görmek gerekir, eleştiriye açık olmak gerekir vesselam.

sikimsonik ekonomisiyle tablet süt dağıtan ülke

Tablet ve akıllı tahta batan (bkz: vestel) firmasını kurtarmak içindir. Dandik tahta ve tabletlerin başka açıklaması olabilir mi?

dhkp c

Kendisine devrimci derler devirdikleri şeyler halkın zararına.

Kendilerine sosyalist derler, halkların kardeşliğini savunurlar halka zarar verirler.

Hükümeti sevmediklerini söylerler, akp nin her mağduru oynadığı olaylarda isimleri geçer.

Sizler soytarı insanlar. Ancak ve ancak sosyalizmin adını kirleterek eylem yaparsınız.

Sizler soldan bihaber hareket edersiniz. En alçak eylemlerinizde solu alet edersiniz. Sizler iki yüzlü akp yalakasından başkası olamazsınız.
(bkz: ikiyüzlülük)