bugün

benim sevgilim var abaza değilim çatır çutur yiyişiyoz demektir.
sanki bir tek sizin sevgiliniz varmış gibi her yere adını yazmaktır.
örnek:liseliler için tuvalet kapısı
serseri tipler için duvar yazısı
orta halli entel için uludağ sözlük
(bkz: sabah uyandırayım mı diye soran sevgili)

mart ayının gelmesi ve kanın hareketlenmesi nedeniyle aşk böceği şeklinde gezen kesimdir.
sanki bir tek onların sevgilisi var gibi adete götlerinden kelebek çıkarırcasına mutludurlar
şarkılardan fal tutulup 'aşkooooom' diye konuşurlar
biz ayrılamayız triplerinde
sanki dünya onlar için dönüyor
vıcık vıcık öpüp koklaşmalar
o da yetmiyormuş gibi 'koy götüne'havaları.

not:yazar burda sevgilisi olanları kıskandığı için bir sitemde ve tanımda bulunmuştur.
alınan bu cevabın akabinde, sırasıyla:

- tamam. ha. evet. hmmm...

tepkilerinin verilmesi vaciptir.
bazen sevgiliniz olmasada karşı tarafa caydırıcılık olsun diye kullanılan cümle.
türk kızı koruma kalkanı!
daha ilk tanışmadan itibaren sanki dünyanın en ağır abazasıymışsınızcasına gözünüze baka baka söylenen ve aslında söyleyen kişinin ağzından çıkanın kendi kulağı tarafından hiç duyulmadığı içler acısı durum.

mesela kursa başladın yeni. ne biliyim dil kursu olur teknik bi eğitim falan.

-merhaba burası boş mu?
+evet boş!
-teşekkür ederim.ben haydi bismillah ( el uzatılır)
+ben de ipek.
-seni de şirket mi gönderdi?
+yok ya 4 yıllık sevgilim var benim de o ısrar etti git diye!

vay amınakoyim arkadaş! biz de yiycektin seni! zihniyetine sıçayım!
twitter da biosuna yazan gördüm ben hatta .
(bkz: meşhur türk yalanları)
eski sevgiliye nispet yapmak için söylenen ölümüne yalanlardan biridir.

üzülesi durum.
genelde tipsiz birine söylenir.
'benim de dayım var noolmuş yani' diye karşılık verilesi cümle.
sevgilisi olan her insan yiyişiyor mu yiyişmek için mi vardır sevigili ? sorusunu gündeme getiren bir konu. ve tabi ki sevgilim var demek eğer gerçekten seviyorsan erkeklik duygularını gerçekten dizginleyebildiğin tek durumdur.
bazı kadınlarda ve erkeklerde bu alarm şeklinde. biraz yakınlık gösterirseniz hemen ötmeye başlıyor. alttan alttan o mesaj geliyor sevgilim var sevgilim var sevgilim var diye. siz de böyle ee napak yani olabiliyorsunuz ama nafile.
Bir red ifadesi.
Bizene amk.
iyi, götüne sok.
bir türk kizina merhaba denildiginde alinan cevap.
-nasılsın ?

+sevgilim var.
Korkma yemeyiz. En fazla sevişiriz.
Belirtilirse kezban, belirtilmezse kappe.

Ne yapsın lan bu millet?
-Sevgilin mi var ?
O nasıl bir şey ki?
Bu cümle "ben anneyim"in başlangıç aşaması.
-Sevgilim var.
-Sözlendim.
-Nişanlandım.
-Evlendim.
-Ben anneyim.!!!
Fark ettiyseniz hepsini tek başına yaşıyor. Kaçarak uzaklaşalım.
2 yıl önce başımdan geçmiş bir hikaye:

Ortam renkli, çeşit çeşit alkol, hafif çiseleyen bir yağmur, herkes terden ve yağmurdan sırılsıklam. Açık hava partisi güya, oksijen değil alkol ve sigara soluyoruz.

Çıtı pıtı bir kız çekiyor dikkatimi, üff ne tatlılık. Yanına gidip selam veriyorum ve aldığım bi cevap:

-sevgilim var, siktir git!

E gittim tabi. Bir süre sonra tekrar gittim yanına, biraz dans ettik, adını sordum.

-Sevgilim var, siktir git!

E iyi hoş, gittim. Bir süre sonra baktım yerlerde bir şeyler arıyor ama ortalık ana baba günü, o sarhoşlukla bulmasına imkan yok. Gittim yanına ne arıyorsun diye sordum. Siyah bir çanta arıyormuş. Çevremdeki ter ve etin arasından kolumu yere doğru uzattım ve ilk elime geleni çektim yerden. Bu mu, diye sordum. Oymuş.

-Çantanı buldum, şimdi söyle bana adın ne?
-Sevgilim var, söyleyemem.
-Lanet olsun ya anladık, sevgilin var. Yeter artık! Söyle o zaman sevgilinin adı ne?
-Ayşegül...

Ulan kahkaha mı atsam yoksa yerlere yatıp ağlasam mı bilemediğim noktalardan biridir hayatımda.
Sevgilim var demese, belli etmese ve sevgilisi olduğunu sonradan öğrenseniz "vay sürtük demek sevgilisi varmış da gizliyormuş beeeeeh" dersiniz. Siz de az yavşak değilsiniz haniiiii...
Bundan bize ne
hayırlı olsuna mı gelelim yada ne bilim koy vitrine misafirlere gösterirsin falan.
+ya şu metodun şuyuncu aşamasında hangi işlemi yapıyorduk?
-sevgilim var.

Bu ne kezbanlık, bu ne aymazlık!! demezler mi adama. Ayrıca böyle saçmalık mı olur aq. *
kutluyoruz ailecek.
Benimde yok aq.