bugün

Sevgilisini supheler icinde birakacak ve belki de evlenmeyi dusunen evliyse de boşanmayi düşündürücü hal ve hareketler içindeki kiz sevgilidir.
kız erkek farketmez ama herkesin kendine ait sosyal hayatı var. karşılıklı güven var.

sevgilim telefonumu karıştırırken arkadaşımla birbirimize attığımız fotoğrafları görmesin, yaptığımız esprileri bilmesin mümkünse.

ve bunu istemediğim için gelip benimle bu iletişime geçmesin.
Kendince haklı sebepleri olabilecek ancak bu durumda sevgilisini de "bir şey mi saklıyor acaba?" şeklinde şüpheye düşürecek olan kızdır.
Kızın telefonunu neden karıştıracaksın ruh hastası?

Edibüdü: ben eşimin telefonunu katıştırmıyorum, telefonu çalsa kimmiş bakmıyorum, telefon yanında değil ise açmıyorum.

Dikkat edin, bir kadına güvenmemek kadını orospu yapmaz ama sizi bile bile pezevenk yapar.
Eş sevgili flört nişanlı adı ne olursa olsun bir kadına güvenmiyorsanız o andan itibaren onunla 1 dakika bile birlikte olmayın.
Telefonunu karıştırmayı isteyecek kadar aranızda güvensizlik varsa
Ve o da telefonunu vermeyecek kadar bunu onaylıyorsa
Ayrılın şimdiden sonra daha büyük şeyler çıkar altından.
Uzun uzun yazmak isterdim lakin tek cümle yeterli olur diye düşünüyorum.

Telefon karıştırmak nedir ulan,
hasta mısınız ?
sıkıntının asıl sebebinin atlandığı gözlemlenen durumdur.

--spoiler--

bana götünü açan

--spoiler--

acaba neden bakmanı istemiyor dimi..
çift arasında güven ilişkisi kurulmuşsa sıkıntı olmayacak durumdur. aslında her iki cins açısından ilginç bir durumdur. dönemimizin yeni ilişki sorunu. tam olarak hangisi doğrudur bilinmemektedir şu an.
aynı şeyi kadın istediği taktirde *aldatan erkek* olarak yaftalanmanıza sebep olacak şey.

lakin kız *telefonumu karıştırma* dediğinde özel hayat falan oluyor.

ortamlarda feministlik dersin, cinsiyetlerin eşitliği dersin, kim bilecek.
Hala ergen ergen ilişkilerden kaynaklı ortaya çıkan sorun. Bugüne kadar ne telefon karıştırdım ne telefonumu karıştırdım, gerek de duymadım. Yahu güvenmediğiniz insanlarla ilişki yaşamayın.
Ben nasıl karıştırmıyorsam karşımdaki bey de karıştırmaması gerekir, saygı duyulacak davranıştır.
Bu kız sevgili benim. Karıştıramaz. Hatta evlensem çok açık şekilde, evin bana ait özel bölgeleri olduğunu, orada görmüş olduğu hiçbir şeye dokunmaması gerektiğini yine güzel güzel anlatırım. Niçün? Çünkü beyefendi günlüğünü açık şekilde masanın üzerinde unutsa açıp bakmam. Çünkü bana ne. Ceplerini karıştırmam çünkü bana ne. Eşyalarını koklamam çünkü yine bana ne.

Bu tür şüpheler birini tanımaya başladığın zaman olur. Kim olduğunu bilmediğin birinden hoşlanıyorsun. Böbrek mafyası, beyaz kadın ticareti yapan insan, bir katil ya da deli olabilir. Yalan söylüyor olabilir. Rol yapıyor olabilir. Başkalarıyla konusuyor olabilir. Evli olabilir. Ama bir zaman geçer ve yok ya dersin, buz dolu küvetin içinde böbreksiz uyanmam, bu insan bana zarar vermez.

Sonucunda, ilişki başladıktan sonra karaktersiz biriymişim gibi hâlâ şüphelerine devam ediyorsa ve şımarık çocuk gibi daha fazlasını istiyorsa, bence gitsin. Hiç uğraşamam akıl yaşı 6 olan biriyle.
buradaki sorun cidden özelini kendine saklayan kız mı?

bir insan başkasının telefonunu karıştırmak istiyorsa sorun karıştırmak isteyendedir bence. karıştırmak isteyenin götüne tekmeyi vurursun olur biter.

o da telefonuny karıştırabileceği bir sevgili bulur mis.
Facts;

1. cinsiyet kavramını çıkarttığımızda; hiç kimse izinsiz şekilde kimsenin özel eşyasını karıştıramaz!
2. elinde sürekli telefon birileriyle mesajlaşan kişi, yanındakine saygısızlık yapıyordur ve yedekte tuttuğu kişilerle mesajlaşıyordur!

yanınızdakine güvenmiyorsanız ilişkinizi gözden geçirin. güven vermeyen insanlarla ilişki kurmayın!
belki kendine özel alan bırakmak istiyordur. belki paranoya ölçümü yaparak ilerisi için fikir edinmek istiyordur. belki birinin bir sırrını orada saklıyordur. belki başka bir sebebi vardır. ama bana göre ilişki için zararlıdır. bir kaç uygulama, fotoğraf ve müzik olan bir cihaz bunlar; patent peşinde koşan bir bilim insanı veya roman yazarı filan değilseniz ne mahremiyeti bu?
Twitter kullanıyordur. Eskiden olsa Tumblr kullanıyordur derdim.
terkedilmelidir.

kurcalama amaçlı değil de, bir şeyler araştırma amaçlı olarak telefonunu aldığınızda panik oluyorsa illa ki bir işler karıştırıyordur. açıklama yapamıyorsa terkedilmelidir.
boynuzları arka arkaya dizdirir

yedekte 3-4 tane vardır.
Kız erkek farketmeyen durumdur. Karıştırılması olarak nitelendirilmesine gerek yoktur. 2 taraf da eline alıp telefondan bir şeyler açabilir bakabilir. Telefonuna bakılan kişi irkiliyorsa, bu alenen beden dilidir. Kafalarda soru işareti oluşturabilir.
Yapmak isteyen her türlü yapar arkadaşlar kız erkek farketmeksizin özel alan diye birşey vardır ucu kaçarsa göte girer.

Tanım: mantıklı davranan kız sevgili.
başkalarına verdiğini görmenizi istemeyen kız sevgilidir. ne var bunda? görseniz ve üzülseniz daha mı iyi?
Gizli saklı işler peşindedir. Bu işin altından her türlü pislik çıkabilir. Telefonuna rahatça bakamadığınız sevgiliye sakına güvenmeyin. Sizden saklayacağı ne gibi özel şeyler olabilir?
arkadaşlarının saçı başı açık fotoğrafları vardır. günaha girmenizi istemiyordur.