bugün

entry'ler (6)

michael schumacher

Michael Schumacher 7 kez dünya şampiyonu olmuş Alman Formula 1 pilotudur. 2010 sezonunda Mercedes GP takımında yarışacaktır. Formula 1'in resmi internet sitesinde "istatistiksel olarak Formula 1'in gelmiş geçmiş en iyi pilotu" olarak anılıyor

ok sitesinden yaran soru ve cevaplar

soru: 31 çekerken döl geldi bu normal bişey mi çok korktum daha ilk deneyimim de... birde gerçek adı nedir 31 in???ilk çok zevk aldım gerçekten ve o gün tam 7 kere 31 çektim normal dimi zararlı diil dimi boyum kısalmaz kemiklerim zarar görmez heralde?? dölün gelmesi çok ilginçti ama birden fırladı ve ben hem zevk aldım hemde tırstım!!! korkudan 31 çekemiyorum artık lütfen soruma yanıt werin???

cevap: adı masturbasyon. döl gelmesi çok normal. kemiklerinize zararı olmaz.

palta montajelemani ve askerlik

Palta ve montaje aynı askerlik yerine düşerler montaj, paltayı görünce şaşırır ve sevinir montaj ve palta askeride çok...

Savaş çıkar savaş da palta ölür montaj da çok üzülür kahrolur.

çemberlitaş sütunu

Çemberlitaş sütunu, MS 330 yıllarında imparator I. Konstantin onuruna, istanbul'un yedi tepesinden biri olan ve şu anki adıyla Çemberlitaş olarak adlandırılan semtteki tepeye dikilmiş olan sütundur.

Sütun her biri 3 ton ağırlığında ve 3 metre çapında olan bileziklerle birbirine bağlanmış toplam 8 adet sütun ve bir kaidenin üst üste konulmasıyla oluşturulmuştur.

yaran facebook iletileri

ülkemizde yaygınca kullanılan facebook'un durum belirtecinin kişiyi yarıcı bir şekilde kullanımıdır.
örnek:
ahmet is aşkım nerdesiiin
mehmet is a book.
nazmi is facebook topsun lan!

kişisel olarak rastlanmış olanlar:
ali is tan bul
ismail is mail ismail ismail ismail!

dış görünüş önemli değil önemli olan ruh güzelliği

Mesela sevgilin olmuş kız güzel olup iyi davranışları olmazsa o kızla gecinemezsin

Ama dış görünüşü normal iç güzelliği olan bir sevgilin olursa onunla geçinir ve mutlu olursun..

Bir insanın dış güzelliği değil iç güzelliği önemlidir.