tabi ki de pkklı itlerin götleri kesilecektir.
soda içip hazımsızlığı gidermek.
polisle askeri birbirine karıştıranların sanrısıdır.

bu ülkede göt ister öyle iç savaş başlatmak.

suriye'ye bakmayın. suriye zaten mezhepsel olarak yıllardır anası sikilmiş bir yer. merkezi hükümet de kimse tarazfından siklenmiyordu zaten.

asker sahaya inerse iş biter.

yurt geneli bir olağanüstü hal ilanında şu sokağa dökülen terörist bozmaları gaz bombasını falan çok ararlar.

öyle basit değil o işler.
türkiye'yi terk edip kendi ülkeme dönmek.
yok lan orada da savaş var, biz de bu yüzden geldiydik.

ne bahtsızım gittiğim her yerde savaş var diye düşünürdüm heralde.

şaka maka yapılacak tek şey türk bayrağıyla vatansever gruba katılıp büyüdüğünüz, size kucak açan ülke için canınızı seve seve vermektir.
(bkz: cengaver)
-en kısa zamanda türk ordusuna katılmak.
orduya katılmaktır.
sanmıyorum ki türkiyede iç savaş cıkarmaya cesaret edecek yürekli deliler olsun. Şimdilik kendi çaplarında eylemler ve gösteriler ile korku yaymaya çalışsalarda devletimizin asıl güç uygulamamasından kaynaklanıyordur . Türkiye için basit bir durumdur rahatlıkla üstesinden gelebileceğine inancım yüksektir olası bir durumda.
herkes en yakindaki kürtü öldürmeli.
götün yiyorsa çıkar arkadaşım. asker vur emri aldığında çil yavrusu gibi dağılacak sözde cengaver! PKK'lılar ve onların daha da korkak destekçilerine öyle bir durumda her şey mübah olacaktır. benim gibi insan hakları diyen adamlar bile o vakit delirecek ve kafatasçı hâle gelecektir. kimse bu herifleri elimizden alamayacak, NATO bize küsecek ve sözde soykırım yaptığımız için dünya Savaşı çıkacaktır. Zor bir ihtimal dediğim gibi çil yavrusu gibi dağılmaları daha mantıklı.
kolemin yaninda olmak isteyecegim zamanlardir. disarida mermiler ucusurken biz kirbaç saklatiriz.
Anasini sikiyim rambo gibi bağlarım kafama kırmızı bi kuşak giderim orduya yazılırım bol bol pkk li öldürürüm.
sniper alıp dama çıkmaktır.
mehmetcik olmak.
Direk bim e kilitleyin kendinizi. Artik ölümsüzsünüz.
Dördün dördü yada beşin birini alıp savaşa katılabilirim.
(bkz: counter strike 1 6)
M4a1 dördün üçü müydü yoksa tam hatırlayamadım şimdi.
mahallece 5-6 toyota pikap alıp bağımsızlığımızı ilan etmeyi düşünüyoruz.
Buzdolabını doldurur, eve kapanıp çekirdek çitleyerek tv'den olayları izlerdim.
Hiç bir ülkenin bizi penisine takmayacağı, anüs'ümüzü kurtarmak için her türlü kılığa gireceğimiz durum.
ne yapacaksınız amına koyim buradan oturup entry kasarsınız. göt varsa çıkın adamlar sokaklarda, yoksa da kafa sikmeyin.
önce örgütlenmeler başlar ki bunlar genelde üniversitelerde olur, sonra sokağa taşar anarşi olur, asker hükümete uyarı verir, bizim siyasiler de mal olduğu için önleyemez, asker gelir hapse atar, işkenceden geçirir, makamlardan indirir grupları, bir kaçını idam eder, sonra birini atar, asker geri çekilir, sonra yavaş yavaş hayat normale döner, türk darbesi bunu söylüyor en azından.
iskandinav ülkelerinden birine kaçmaktır..
bu ülkede çıkacak tek savaş yıllardır vatanı sömüren ve başa gelen hükümetlerinde yardımıyla emellerine bu kadar yaklaşan kürtlerin sözde bağımsızlık mücadelesi adına çıkabilecek savaştır, ama çıktığı anda hepsinin bu milletin evlatları tarafından analarının sikileceği bilinmelidir.
kaçan ibnelere ithafen mehmet akif 'kim bu cennet vatan uğruna olmaz ki feda' demiştir.

şimdi siktirin gidin, savaş falan beklemeyin. amın oğulları.
felaket tellalarını heyecanlandıran hede.

ulan ne kadar meraklısınız iç savaşa

meraklısı olana tavsiyem suriye ve ırağa gidin görün iç savaşı.