bugün

entry'ler (107)

çok yiyip kilo almayan insan

bir hastalığı yoksa sırf hızlı metabolizması sayesinde kilo almıyosa acayip kıl olduğum insandır. lan ayıp yani bize su içsen yarar adam 2 porsiyon mantı yer tık yok.adelet mi bu şimdi ha

leyla ile mecnun

sadece ismail Abi için bile izlenir dediğim dizi.
--spoiler--
hem o gemi hem Şekerpare bi gün gelicek be ismail Abi.ağzım çeksin ki gelicek.
--spoiler--

ben bu yazıyı sana yazdım

yine aynısın yine. o yüzden see you.

once

en'lerim arasına girmiş bulunan film.müzikleri filmi bidaha izlettircektir zaten size.kısacası hoş ötesi bi film tavisye edilir.

--spoiler--
bazen yanlış zamanda doğru insanı buluyorsun .
--spoiler--

ben bu yazıyı sana yazdım

ben sana hiç bişey yazmadım.sen yoksun zaten

sözlük yazarlarının itirafları

dün merak edip omegle denen siteye girdim 2. seferde karşıma bir Türk çıktı ve konuşmaya başladık.ilk defa birine hiç tanımadığım birine bütün dertlerimi anlattım ve çok rahatladım sözlük.yaklaşık 2 saate yakın konuştuk ve birbirimize nedensiz teşekürler ederek sayfayı kapattık.bunun nesi itiraf dersen de sözlük bende bilmiyorum.

ben bu yazıyı kendime yazdım

bin kere söyledim sana bin kere güvenme insanlara en yakınındakilere bile.sonuç hep aynı hep yarı yoldasın. yeter artık kendine gel bu sondu. tek başına olsanda devam ediceksin dimdik durucaksın.buna mecbursun.

salıncakta sallanan 18 yaş üzeri bayan

onlardan biri olarak tuhaf bişey yapmadığını düşündüğüm kadındır.

sözlük yazarlarının şu an düşündükleri

sahura kalkmasam dayanabilirmiyim acaba,bide saçlarım güzel oldu be.

leyla ile mecnun

ah be mecnun o nasıl yanmak öyle.

aşkı facebook aracılığı ile yaşamak

twitterdada nikah kıyar bu insanlar.

avm ye köylü annesiyle gelip havayı bozan kız

senin başlık açmanı sağlayan ellerin kırılsın .evet kırılsın

sözlük yazarlarının şu an okuduğu kitaplar

hasan ali toptaş - kayıp hayaller kitabı.

marka meraklısı olmayan kızlar

gayet de fazladırlar. takıldığınız çevreye bağlıdır sayıları,çevrenizden tiki kızları ayırmayıp da marka meraklısı olmayan kızlar yoktur bulunursa evlenilmelidir gibi saçma sözler söyleyip kimseyi kandırmayalım efenim .

duyulduğunda küfür ettiren reklam replikleri

panda maraş cup hadi durma sende bi tane kap .

facebook

sohbet kısmı bende eski haline dönen zımbırtıdır.fazla geribildirim almış olsa gerekler.aferin zuckerberg yola gel.

birden fazla sekmede facebook un açık olması

(bkz: aydınlandım)

forum chat tarzi entry giren kiz

sözlüğe bu kadar aykırı bir yazarın hala sözlükte nasıl kaldığını merak ettiğim yazardır.hbbia da aynı şekilde. biri açıklasın.

kızların hesap ödemekten muaf tutulma sorunsalı

asıl sorun bu durumda hemen geri çekilen kızdadır . belki adamın cebindeki son parası.bunu düşünebilmeli bi kız ve hemen geriye çekilmemelidir.en azından fifty fifty ödemeyi teklif etmelidir,bundada ısrarcı olmalıdır.evet bir kızım ve kızların hesap ödemekten muafiyetini gereksiz buluyorum.

leyla ile mecnun

birbirinden basit dizilerin cirit attığı televizyon dünyasında arada birde kaliteli işlerde yapıldığını gösteren dizidir.sıcaklıktan kaynayan gülüp geçiren harika ötesi bi dizi izleyin efendim . pişman olmazsınız.