bugün

çocukluğunda hala içinde ukte kalan şeyleri gidermeye çalışan bayandır.
çocukluğunu özlemiştir.
bir erkek tarafından sallanıyorsa arabayı oradan çekmek gerekiyor.
hadi yaşını başını geçtim niye hala sığmaya çalışıyorsunki dedirten bi durum vardır.

+aşkım beni sallarmısın
-önce bi yerleş
+aşkım ama
-herkes bize bakıyo
+beni sevmiyormusun!?
küçük çocukların rızkını yiyen karı. derhal minik bir bebeğe yerini vermesi gereken hanfendidir ayrıca.
salıncağa sığabilmekteyse eğer ben bir sorun göremiyorum.lütfen devam edin bayan..
canı salıncakta sallanmak istemiştir. köylerde cok görülür cocuklukla falanda pek alakası yoktur. cocukluğundada 10543 defa * salıncağa bindiği halde topluca gidilen biyerde salıncak kurulmussa hop hemen salını veren bayandır.
yasaktır ve büyük terbiyesizliktir efenim.

bu ülkede, 18 yaş üstü bayanların salıncakta sallanması gizli lezzoluktur ve ayıptır. sallanmasınlar efendim. onların yerine 22 yaş ve üstü gizli eşcinseller sallansın sonrasında kum havuzunda oynasınlar olmaz ki ama...
18 yaş burada devlet demektir. eğer onsekiz yaşınızın üstündeyseniz, polis gelip inmenizi isteyebilir, neden inecekmişim diye sorunca da içeri alabilir mesela.

çünkü onyedi yaşla 18 yaşı ayıran şeyin adıdır devlet.

aslında başlıkta net olarak söylenmemiş, böyle hafifmeşrep bir kız portresi vardır çizilmek istenen.

peki pikniklerde, 50 yaşında annelerin, teyzelerin sallandığını hatırlıyor musunuz?
uzağa atlama yarışı yaparlarsa tam olur.
salıncakta sallanmak çok komik bir şeymiş ve diş doktoruna ağzını açmış gibi gülen bayandır. o halini 2 saat sonra facebook fotoğraflarında görebilirsiniz. sallanmayacağı varsa da, facebook için sallanıyordur o.
eğlenen kadındır. salıncakta sallanmanın mutluluğunun yanına bir de hala popsunun sığabilmesi sevinci eklenir, iki kat sevinir. türkiyede güzel kadınların genelinin "aman süsüm bozulmasın" "beni kendimden geçmiş, eğlenirken bulmasınlar" gibi düşüncelerinden, kendilerini kasma hevesi yüzünden salıncakta göremeyen karşı cins "ay aman kaka bunlar" " çok çirkinsiniz kevaşeler" diye tepki verirler. ama orda taş gibi bir hatun görseler eminim "rüyalara konu olan bağyan" diye tanımlar girilirdi buralara. * *
+sallayayım mı sizi hanfendi?
-ayyyy sapık!
+sevişelimmi?
*
sevinçten havalara uçarcasına sallanan bayandır.
19 olunca ölecek gözüyle bakılan durum. o da insan, onun da sallanma hakkı var şeklinde de savunulması gereken bağyandır.
kışın ortasın da kimseler yoktur parkta gider biner sallanır da sallanır eğlenir,tabii köşeden abazası kekosu görünene kadar.
salıncakta sallandığı için akıllı kadındır. salıncakta sallanılır. salıncaktan kaysın mı yani; nedir?
çocukluğunda milyon kez salıncağa binmiş olsa da müzik eşliğinde * sallanmanın paha biçilemez bir keyif olduğunun farkında olan bayandır. hem taş gibi vücuta sahiptir, poposu da sığar kilosu da az olduğu için düşme tehlikesi geçirmez.
(bkz: 18 yaş üzeri bayan)
(bkz: bayandan temiz) *

hatta oradaki tabelada da yazar 18 yaş üzeri bayanların kullanması yasaktır..
(bkz: kapıyı açtığımda salıncakta sallanıyordu)
Büyük ihtimalle indiğinde, kalçası salıncağın oturak yerine sıkışacak olan bayandır.
muhtemelen aşık bir kızdır. salıncaklara -18 işareti koymak lazım.
Sallansın efendim, bizde gider sallarız. sonra beraber sallanırız, akşam yemek falan derken, pul koleksiyonuna kadar gider iş.
küçükken parkta sallanırken park bekçisi tarafından süpürgeyle kovalanan kızın ta kendisidir.

(bkz: hevesi memesinde kalmak)
manyaktır efendim manyaktır. o zincirin onu taşıyamayacağını bilemeyecek kadar manyaktır...
güncel Önemli Başlıklar