bugün

entry'ler (27)

ölümden sonra ne olacak

Allah'ın emirlerine uyanlar cennet'e girecek ve Allah'ı görebilme şerefine nail olacaklar, uymayanlar ise cehennem'e girip azap çekecekler.
özetle bunlar olacaktır.(allah'ın, peygamberlerine ve bizlere bildirdiğine göre)

2 yaşındaki çocuğa saldıran pitbull

şaşırmadık tabii ki.
hala şu köpekleri sevimli, ponçik bir hayvanmış gibi göstermeye çalışırlar bir de...
vahşi işte vahşi neyini anlamıyorsunuz, 100 yıl geçse de bir kedi kadar insan canlısı olamaz bu köpekler.

uludağ sözlük

zamanında Ekşi sözlük gibi bir sözlükken günümüzde incivari başlıklar ve entrylerin dolduğu sözlüktür.
Cinsel hormonları tavan yapmış ergenlere bu kadar göz yumulmasından dolayı bu haldedir.
Cinsel içerikli ve trol başlıklar konusunda bir şeyler yapılsa kaybettiği kullanıcılar da dahil bayağı kullanıcı kazanacaktır.
aynı zamanda daha hoş ve seviyeli bir ortam oluşacaktır.

cinsel içerikli entry girmiyoruz kampanyası

Entry'lerinin yarısından fazlası cinsel içerikli olan yazarın açtığı başlık.

akli fikri seks olan kizlar

Bir aralar ekşiyle yarışan uludağ ne hale gelmiş gerçekten yazık.

inciyi aratmayan başlıklar ve yaş fark etmeksizin ergen ergen konuşan yazarlar.

kadınların efendi erkek yerine piç erkek tercihi

kendi seçimleridir beni ilgilendirmez piç erkeğin ona şiddet uygulama ihtimalini bile bile onla evleniyorsa şiddet görse bile beni ilgilendirmez, heveslerin yüzünden bu haldeysen ettiğinin bedelini ödüyorsundur.

1 kız için değil 50 tane kız için bile kişiliğimden ödün vermem neysem oyum bazı hıyarlar gibi efendiyken sırf kızların gözüne gireyim, beni tercih etsinler diye edebimi asla ama asla bozmam.

yazarların satın aldıkları son kitap

var mısın ki yok olmaktan korkuyorsun?
- Farabi

yağmurda ıslanmış ıslak kuryeyle sevişmek

(bkz: inci sözlük başlıkları)

hamsi gürcistan a kaçtı

hamsi olsaydım ben de kaçardım.

cennet

yaradan'ın dünyada iyi ameller işleyip emirlerine uyanlara ahirette vaadettiği yer.

geri kalmış ülkelerin ortak özelliği

bir sürü şey yazmaya gerek yok.

tüm geri kalmış ülkelerin en büyük geri kalma sebebi budur:

-insanlar arasındaki güvensizlik-

resim gösterince telefonu alan tip

yahu elimde bak işte niye illa senin eline vermem gerekiyor ki.

not: telefonu

kibir

kibir ile akıl ters orantılıdır.
akıl ne kadar çoksa kibir o kadar azdır. kibir ne kadar çoksa akıl o kadar azdır.

kedi mi köpek mi

sonuna kadar kedi.

kadınları itici yapan detaylar

feminizmin asıl amacını bilmeden her yerde feministim diye dolaşmaları.
şımarıklık.
saygısızlık.
küfürlü konuşmak.
memnuniyetsizlik.
sigara ve alkol içmeleri.

chpyi eleştiren herkese akpli diyenler

Türkiye halkının genel özelliğidir. illa bir kalıp takacaklar. kemalist değilim, müslümanım ama tarikatçı da değilim, chp'li de değilim, akp'li de değilim. hiçbir şey değilim sadece insanım insan!

hastaneye gitmekten korkan insan

hastanedeki steteskoptan bile korkan bir insandım küçükken şimdi de iğne dahil çoğu hastane aletlerinden korkuyorum korktukça da hastaneye mutlaka yolum düşüyor. korktuğun başına gelirmiş o mesele.

parayı bulunca yapılacaklar

maddi durumu düşük olanlara bol bol yardım etmek.

bir yalan söyleyin

çaycı hüseyin çay kazanının içinde ölü bulundu.

montaigne

1533-1592 yılları arasında yaşamış fransız yazar. en sevdiğim yazarlardan.
en sevdiğim sözü ise:

''ölümün bizi nerede beklediği belli değil, iyisi mi biz onu her yerde bekleyelim.''