bugün

trt değilde herhangi başka bir kanalda * * yayınlansaydı fenomen olacak dizi.
bazi kova burcu insanlarinin dogdugu ay.
bazı balık burcu insanlarının da doğduğu ay.
yılın ikinci ayı, 14'ü çok hassas bir gündür. kimi insan üzülür kimi sevinir bazıları hiç gelmesin ister bazıları gereksiz bulur. bana göre sevdicegimle geçirecegim güzel bir gündür. ayrıca yaklaşık 1 ay kadar önce şubat adında trt 1 de yeni bir dizi başlamıştır pek izlemedim ama farklı oldugu söyleniyor.
sıradan bazı şarkıları güzel klipleriyle mükemmelleştirebilen dizi.
(bkz: adamın derdine ortak olabilen diziler)

edit: allahını seven duble'nin dönüşünü kutlarlarken oturduğu teneke suratlı tahttan bulsun bana!

- ben yanlışın kendisi olmayaydım iyiydi be abi...
şu an deli ve tayfası lunaparkta fink atmaktadirlar. dublenin kurtuluşunu kutluyorlar.

deli ve duble arasındaki ilişkiyi anladık ama şubat ile aziz bey arasında ne ilişki nedir sanırım ileriki bölümlerde göreceğiz.
deli değme felek parçası ile gönlümüze taht kurmuştur.

deli' nin kadrosunda ki uzun saçlı herifin acayip şekilde behzata benzediği dizidir.
http://www.youtube.com/watch?v=3zMKSrqDRAM
izlenilcek az sayıdaki dizilerden biri. farklı bir dizi.
Muhtemelen en zor olandır.
4 yılda bir 29 çekersin onun dışında evlatlık gibi 28 de sayar durursun.
Yetmiyormuş gibi bir de sevgililer gününü barındırırsın.
Zor olsa gerek...
fragmanında sagopa kajmer den ateşten gömlek çalan dizi.

edit: çüş! ne övdüm diziyi, ne sövdüm. bu eksinin amacı nedir acaba ki?
müziklerini sagopa kajmer'in yaptığı dizidir.
Ali atay'in sesi bile bi başkanlık katmis dizi.
iyi dizi mi kötü dizimi çok anlaşılmayan dizi.
çok fuzuli ve fantastik bir dizi zaman kaybı olarakta nitelendirilebilir.
yayın günü ve saati değişmiş dizidir.

editbüdütt :"Şimdi Tayfa... Mevzuatlar net: Şubat’ın günü değişmedi. Sadece bu hafta yok... Malumat haftaya... Nokta ve de volta!" Şubat'ın Senarist ve Yapımcısı Funda ALP
eski yayın günü ve saati niçin değiştirildiğini merakettiğim dizidir cuma günü gayet güzel hoştu.umarım yayından kaldırılma gibi bir durum sözkonusu değildir.
--spoiler--
-neden peki, neden ben? kaçığım, kıza benzer bir halim yok, çirkinim.
-bana bak; sevdiğim kadın hakkında doğru konuş, tamam mı?
--spoiler--
Sabah karakteri icin sevilesi dizi.
türk dizi tarihine yapılan büyük katkının adı.
iyi ki böyle bir dizi var ve iyi ki gözlerim görüyor ki böylesine bir diziyi tadabiliyorum. allah razı olsun emeği geçen herkesten.
Bir zamanlarin efsane dizisi güzel ve çirkin gibi bir sonunun olacagini dusundugum, ama bundan artik emin olamadigim dizidir.

her hafta izledigimiz guzel kliplerin tadi hele bambaskadir. Devamini heyecanla bekliyoruz.
bu sene doğacak erkek çocuklara verilebilecek muhtemel isimlerden biri.
haftalarca izlediğimde, tek bir müziğini aradığım, bir türlü bulamadığım dizidir. artık aramaktan vaz geçmiştim ki, o beni buldu.

müziklerinin hepsi ayrı güzel, ama en en en güzeli "oy dünya" dır.
buyrun.

http://www.youtube.com/watch?v=mk8I__pg7dA