bugün

dolunayın o güzelliğini görünce ve serin hava şu saatte bir başka mutluluk hissi verdi.
çaresizlik.
ben duygu değil hazal hissediyorum.
yorgunluk, üzüntü, sinir karışık.
genelde aniden gelen "ben her şeyi yapabilirim abi" gücü.
üzgün insanları gördükçe gelir. çok sık dünyayı kurtarasım geliyor da.
biraz da düşüncelilik. Türk milletini çaresiz görmek beni üzüyor.
ne desem değişmeyecek.
Bıkkınlık ve bitkinlik.
B.k gibi hissediyorum.

Uzun süredir de böyleyim. Okuduğum kitaplardan tat alamaz oldum. Şarkılar hiç bitmeyecek gibi dinler oldum. Anlamsız bir can oldum.
Bazen aklıma üstün körü gerçekler geldiği için çok kötü bozuk oluyorum o yüzden.

görsel
bunları bir gün bir yerlere yazmam gerekiyor ama beni tanıyan kimsenin de göremeyeceği bir yere yazmak istiyorum. çok çaresiz hissediyorum sözlük. sevdiğim insanların yarısı yurtdışına yarısı ankaraya taşındı. bazısı öldü, bazısı da ben ölmüşüm gibi davranıyor. yanıbaşımda kim vardıysa hepsini ellerimle yolladım ama bir yerlere. geçen sene ilk süpervizyon vakamda danışana veda edememiş, demiştim ki terapistime *ben birine veda edersem sonra göremeyecekmişim, ölecekmiş gibi geliyor bana." üstünden sadece 1 sene geçti benim bunu demiş olmamın. ayrıştığım insanların öleceğini düşünmeden onlarla vedalaşmayı öğrenmem gerek. bunun için de 7 günüm kaldı. çok senelik sevgilim çok yıllığına yurtdışına taşınıyor.
Bugün pazartesi zannettim, işe gidiyordum, , pazarmış, güzel bi duygu.
Yorgun, bitkin.

üstelik kilimadan orta kulak iltihabı oldum galiba. Fena başım ve kulağım ağrıyor.
Banyo yapacağım gün ısısından su gelmiyor.herşey mi bu kadar tersine gider. Allah hayırlara çevirsin.
Omuz ağrısı,
Baş ağrısı,
Bir de şu boynumun iki kenarından yukarı doğru şiş saplar gibi olur ya.. üçü karışık..

Sıcak duş da alamayacağım; aslında iyi gelir, biliyorum ama malum, hava 250 derece falan..

Bunların duyguya dökülmüş hali ne olabilir: seçilmiş çaresizlik..
yapayalnızlığa alışmak hem güzel, hem korkutucu.

güzel ; çünkü özgürsün, kafan rahat, anarşizmin dahi kendine ulan. misler gibi.

korkutucu ; çünkü yalnızlık insana ait bir kavram değil. kısa vadede tamam ama uzun vadede can sıkıcı. evimde yapayalnız ölmek de asla istemem. sevdiklerim, seveceğim bir kadın ve ailem etrafımda hep olmalı.

sadece, seveceğim kadın gibi büyük bir eksik var ve bu eksiklik kapanırsa hiç fena olmaz açıkçası..

bu arada, taliplerimi mesaj kutusuna beklerim.

evim var, arabam var. yok ulan bir dakika! hatlar karıştı, pardon pardon..

mizahım da böyle incedir işte. incelebildiği kadar ince..
görsel

Ne eksik ne fazla.
Hicran.

Sürgün ettiğinden beri doğduğum, kendimi bulduğum, ait olduğum ebedi ve ezeli yurdumdan, kahpe bedenlerde mülteci oldu pespaye ruhum.

Gurbette son bulmasın bu müzmin ayrılık.
Caddeden lastik yakarak ya da ciddi gürültü yaparak geçen sürücüler olmasaydı derin huzur olacaktı. Şu an ise öfke ve huzur var.
görsel

yine geldin mi 00:00.

Yarın hangi cehennem var yine be 2023.

hangi kıç delikleri troller gelecek rastlantısal olasılıklar ????.

Evet böyle hissediyorum oldu mu amk.

Uyumamak için direnmeyeceğim bile.

Hala aynı engel ile uyandır bir ara insanları çok yadırgırıyordum ama alışıyorsun.
Keşke bir gün farklı olsaymışız sıkılmaya başladım sıkılıyorum düşünceli dalgın oluyorum.
Cumartesi pazar yırttım bu sefer ne ara geldiklerini anlamadım bile.

Benim gibi başı'nın arkası zonklamaması ağrımaması için mutlu ol.

Bugün zor ayıldım çünkü hararet bastı daha kötü oldu.

hiçbir fark yok.
Tüm gün gergindim.
Hâlâ biraz gergin hissediyorum.
görsel

Yarın kesin böyle.

Geç olsun güç olmasın.

Böyle de olabilirdik seninle ama maalesef.
Şu an içinse hiçbir şey hissetmiyor ve çoğu kişinin kırdığı kalbimin ağrısını kendi haline bırakmaya çalılıyorum.
Kalbimin sıkışmasından başka bir şey hissetmiyorum uzun zamandır. Ha birde yorgunluk var olmadığım gibi biri gibi göstermenin yorgunluğu.
Sıcaktan uyuyamadıkca geriliyorum, gerildikçe düsüncelerim de geriliyor, kafamda kuruyorum sonra kendimi haklı buluyorum fevri kararlar alıyorum ben bu kısır döngüden çıkamıyorum.
Bir gözümü kapadıgım gercekler, kulagıma daha cok fısıldanıyor işte böyle gecelerde. Aç gözünü, kapat kalbini diyor ama tüm dünyaya...
Verdikçe alan dünya, verdikçe herseyini her zerreni, kıymetsizlestigin ve gözünde sıradanlastıgın herkesin kulaklarını çınlattıgım bir gece...
Yalnızlık.6 aydır okul yok,arkadaş 2-3 tane onlarla da bayadır(3 hafta)görüşmüyorum ayda 2 defa görüşüyoruzdur max.10 gün sonra son vermek istiyorum yalnızlığıma okul açılıyor çünkü sonunda mk.benim için en zor dönemlerden biriydi galiba,6 aydan belki de fazla zamandır yalnız kalmak kimseyle konuşmamak yeter amınakoyim yeter ya 2 sene pandemi yarım dönem deprem bu sene 6 ay online cikerim böle işi mk.ne zaman zaman kalacak süreki insta ekşi üçgeni sıkıyor ya galiba depresyon gerçekten var,şu an deneyimliyormuyum bilmiyorum ama yalnız kalmaktan sıkıldım,biriyle tanıştığım zamn da soğutmayı başarıyorum.neyse ya bilmiyorum, biraz kalsın sonra silerim entry i kalmasın burda.
Yanlızlık,akşamları duvarlar üstüme üstüme geliyor.oğlan ısrar ediyor ama rahatlarını bozmayayım diye onun evine de gitmiyorum.