bugün

Kendi hesabıma iğrenç bulduğum biri... tokalaşıp sarmaş dolaş olduğu kim varsa hepsinden tiksiniyorum...
Terörist ve sevicisi olmasını bir tarafa bırakırsak bile, sesine güzel demek, eşek ve kargaya hakaret etmektir.
teröristin tekidir.
Babası amerikalıdır

(bkz: W)
Yerdeki karıncadan daha değersiz olan bir mikrop.
türkiye terörist devlettir diyen, abdullah öcalan barış ve özgürlük savaşçısıdır diye zırvalayan or*spu çocuğu bir pkk'lı şarkıcı bozuntusudur. bu yüzden kürtler arasındaki popülerliği de gayet normaldir. kürt açılımı'yla tatlıses denen itle megri megri diye anırıp durmuştur. tipik barzo, pkk'lı bir kürttür. babun ve goril çiftleşmesinden meydana geldiği düşünülmektedir.
Nehri megri ve açılım aklıma geliyor şu adam denilince. Başarısız bir dönem, başarısız bir analar ağlamasın dönemi.
Kürt sanat müziğinin mihenk taşıdır.
inanılmaz sesi vardır. pavarottinin amatörü ve kürt versiyonu. -naze- şarkısında özellikle minik bir opera dinletir. ideolojik olarak da örgüte yakındır. bu sebepten yurt dışındadır. kötü kürt anlayacağınız.
anırarak şarkı söyleyen türk düşmanı ve barzocu tip.
Tipinde teröristlik olduğu için kendisini tanımayan kanada polisi bile ilk iş silaha davranmıştı.
görsel
(bkz: tayyipçileri çıldırtacak bir şey bırak)
Barış Pınarı Harekatından dolayı kameralara zırlayan pkkli it.

izleyin :

https://www.instagram.com...h08U/?igshid=1p1fhyz8gk4o

Şivan kes ağlamayı, sokarım bağlamayı.
(bkz: hıyar)
(bkz: tek türkiye)

karşı taraftan bizim tarafa geçen üst düzey gerilla.
Zamanında Erdoğan ve ibrahim Tatlıses ile el ele tutuşup PKKlı bir itin ağıdını söylemiş olan bölücü p*ç.
bu kadar güçlü bir ses nasıl olurda sadece "kürt" kimliğinden ötürü dışlanır. bu nasıl bir ses..
Reisin de pek sevdiği ve taktir ettiği büyük Kürt sanatçısı.
Müziğin dili yok gerçekten evrensel megri megri türküsü kesinlikle dinlenmeli.
Akpkk'lı teröristtir kendisi.
biri beni evinde güzel ağırlıyorsa, "ne kadar da şivan perver'sin teşekkür ederim" derim.

espriyi anlayıp gülerse ekime. e şey yani espriyi anlarsa gülüp eğleniriz karşılıklı.

sanatçı diyorlar, ben tanımıyorum.
anca rüyasında diyen faşist götler kudursun adamın rüyaları gerçek oluyor.
apo piçi özgürlük savaşçısıdır diyen, asıl terörist türkiyedir diyen vatan haini kahpe dölü.

http://www.youtube.com/watch?v=HlDH4PPLemg
görsel

akpseverdir.
Bir zamanlar kasetlerinin toprak altına saklanmak zorunda kalındığı, kürt ozanı.