bugün

şimdiki her ilişkide; 1 kız, 1 erkek, 1 sürtük, 1 ilişkiyi bozmaya çalışan eski sevgili, 1 kıyıda köşede gizlice bitmesini bekleyen arkadaş var, acı ama gerçek.
Karşı cinse duyulan şehvetin adı, aşk olarak isimlendirilir olmuş.
Şehvetin adı aşk olsaydı, en büyük aşıklar, horoz, domuz ve eşek olurdu.
hep yalan dolan olandır.

ayrıca bir değişik versiyonu için;
(bkz: zaten aşklar hep yala domal)
... şimdiki aşklar, götümüzden uydurduğumuz şiirler gibi dandik.
hızlı başlayıp hızlı bitiyor.
McDonald's' tanışılıp, Burger King ile devam eden, Kentucky Fried Chicken ile sonlanmakta.
şimdiki aşklar şimdiki her şey gibi çabuk tükenmeye mahkum. günde 100 mesaj atarsan, 10 kere telefonda konuşur, her istediğinde buluşursan, sevişirsen tabi biter aşk. eski zamanlardaki gibi şöööyle bir uzaktan endamını görmek için bile saatlerce beklenilen, gözgöze gelmek, sesini duymak çok çok büyük bir hediye, bir lütuf olan aşklar uzun soluklu olurdu. aşka hayat veren gizemdir çünkü, sıçmaya gittiğini bile mesajla sevgiline bildiriyorsun sonra aşkımız bitti diyorsun. biter tabi.
şimdiki aşklar polis baskını gibi.
Şimdi'ki aşk'lar son durağa kadar indi bindiler daha çok kazançlı.
yalanmış. bana yalanmamış lazım gibi saçma bir facebook espiri vardır.

evet basın eksiyi bunu hakketim.
teknolojinin gelişmesiyle asidi kaçan gazoz durumuna düşmüştür..bence.
Bir ayda on yıllık ilişki yaşanan aşklardır.

Ilişkisinin 1. Ayında kızın çocuğa yazdığı mektuba bak hele

-----spoiler-----

Bugüne kadar senle geçirdğimiz 1.Ayımız Kutlu Olsun Salak şey!

Şimdi biraz beni dinlemelisin.Buraya sana karşı içimden neler geçiyorsa onu yazacağım.Umarım sıkılmazsın.Başlıyorum Öhömm Öhömm..

Öncelikle şu an kendimi o kadar şanslı hissediyorum ki..Evet ben şanslı bir kadınım.Senin olduğum için,sana ait olduğum için,zor günlerimde yüzümü delicesine güldürecek sen olduğun için,zor zamanlarımda bana sıkıca sarılan sen olduğu için,ağlamak istediğim zaman bana omzunu uzatan sen olduğu için,mutlu anlarımda mutluluğuma bin kat daha mutluluk katan sen olduğun için,senden özür dilediğimde bana ettiğin tehditleri duyduğum için,sana ettiğim tehditlerde verdiğin tepkileri duyduğum için,senin tüm kalbinle bana ettiğin aşk sözleri ve iltifatları duyduğum için,daha sayamadığım ama kendimi şanslı hissettiğim tüm sebebler için,senin bana ait olduğun için,benim sana ait olduğum için,böyle mükemmel bir adama sahip olduğum için BEN ÇOK ŞANSLIYIM..Dünyadaki tüm kadınlardan bin kat daha şanslıyım..Yanımda sadece sen olduğun için ben çok şanslıyım..Aohh!!!Sana söylemek istediğim o kadar çok cümle ve laf var ki.içimden sana karşı o kadar şey geçiyor ki..Hangi birini yazsam?

Teşekkür ederim,yanımda olduğun için.Teşekkür ederim en kötü kavgalarımızda bile beni bırakmadığın için.Teşekkür ederim beni hala eskisi gibi sevdiğin için.Teşekkür ederim bana gerçek aşkı yaşattığın için.Teşekkür ederim bana sevmenin ve sevilmenin nasıl bir his olduğunu öğrettiğin için..Teşekkür ederim ağladığım zamanlarda bile beni güldürdüğün için.Teşekkür ederim beni kıskandığın için,beni paylaşamadığın için.Teşekkür ederim bana güvendiğin için,saygı duyup sevgini gösterdiğin için.Teşekkür ederim kızların böyle adama sahip olduğum için beni kıskanmalarını sağladığın için.Teşekkür ederim bana söz veripte sözlerini tuttuğun için.Bana güzel anılar yaşattığın için,sevginin bir an bile olsun yıpranmadığını bildiğim için,günden güne sevginin arttığı için,ben kim olsam bile,hangi karakter olsam bile beni aynı eşdeğer sevdiğin için TEŞEKKÜR EDERiM..Bana ait olduğun için teşekkür ederim.Benim olduğun için teşekkür ederim..Beni bırakmadığın için teşekkür ederim.
Bana güveniyorsun değil mi?Benim sana güvendiğim kadar güveniyorsun değil mi?Güveniyorsun biliyorum..SENi SEViYORUM.Buna da inan o zaman.Gerçekten seni sevdiğime inan..Sana aşık olduğum herşeyimi senle yaptığıma inan.

Bütün bunlar içimden geçenlerdi..Ah!Hayır içimden geçenlerin çeyreği idi..içimden geçenleri buraya yazamayacak kadar çok..Buraya sığmayacak kadar fazla.Kelimelerle seni bu kadar anlatabiliyorum sevgilim.Biliyosun odunum senim gibi romantik değilim ama elimden bu kadar geldi erkeğim!Elimden ancak sana bu kadarını yapabilmek geldi..Senin gibi harika hediyeler yapamıyorum evet sana sadece Blog açıp içimden gelenleri yazabildim.Bunun için beni affet ama seni sevdiğimi sakın unutma..Sakın!!Seni herşeyden çok seviyorum dünyam..nefesim!! SENi SEViYORUM ♥♥

-----spoiler-----
Hopaşinanay galiba.
Şimdiki aşklar hep trışkadan.
boynuzludur efenim. hafiften gıdıklar ardından bellatrix kahkahası attırır.
(bkz: aşk bu kızılötesi yaralı müzesi hareket edemem)
tanış yat kalk soğu son. herşey bir anda oluveriyor ve hızlı yaşanan herşey gibi çabuk bitiyo.
günümüz aşklarının geneli menfaat çıkar ilişkisine dayalı.. (yalan mı panpa) - Ergence oldu aferdiniz.

samimiyetten uzak, aşk kavramını bilmeyen ergenlerin vakit geçirme amaçlı uğraş verdiği vaziyetten ibaret.

günümüzde aşkın, en azından gerçek aşkın var olduğuna inanmıyorum. çok zor çook..
Başlıktaki kelimeleri yan yana görünce aklıma ''Şimdiki aşklar yalan olmuş ben yine aşık'' sözleri geliyor. Bilinçaltı bir çağrışım yaratmış olabilir. ÜStelik yazarının şarkılarını çok dinlemem.
yalan olmuş.

görsel
yalan olmuş, ben yine aşık. bendeki şansın talihi yok yine yazık. bir yarim var herkesten güzel ama deli, bir gözü bende öbürü nerde bilmem ki? şeklinde devam ettiğinde bir adet yıldız tilbe şarkısına dönüşen söz dizisi.
2 gün kardeş ayagına takılıp 3.gün çıkıp birbirlerine yol veren yüzyılın efsane çiftleridir.

Edit: (bkz: Şimdiki aşklar olmuş kestane)
insan haliyle çevresinde, dizilerde, şarkılarda görüyor, izliyor.
şimdiki aşkları kısaca tarif edersek, sevgi ve saygının yerine rekabet ve sen köpek gibi geldin, yok cezanı çek, oh olsun falan filanla ifade edilebilecek duygular mevcuttur.
hani şöyle yan yana gelindiğinde mutluluktan uçan, sevgilisini kırmamak için çok özen gösteren insana rastlamadım. varsa yoksa rekabet, üstün olduğunu kanıtlama çabası falan.

neyse lan banane. benim sevgim dağlardan yüce.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar