bugün

bakalım nasıl bir şey olacak. son dabbe filmi güzeldi, her ne kadar hasan karacadağ'ı sevmesem de.
Bu tarz filmleri hiç sevmesem de hikayeyi merak ettiğim filmdir. Geçen internette aradım bulamadım*. Fragmanı iyi gibiydi ne çekmişler diye meraktan izlenebilir. Fragmanda adamım alnında ki arapça yazıyı görmek nedense aklıma kara dedeler olayı fragmanını getirdi.*
Edit: bulmaz olaydım linki. Devamını çok merak ettim.
şeytana ya da cinlere "defolun burdan" diye atarlanan bir adet amcayı barındıran film. hasan karacadağ'a kızıyorsunuz da bu tam komedi olmuş.
bir panpiş olun quanttum un 2012 yılında yazdığı ana teması korkuya dayalı olan ama sadece 5 dakika gibi bir süre zarfın da ürküten hikaye.
sözlükte reklam bir filmden bekleyeceğim şeyler; seks, korku, seks, seks, kan, seks, sek seks, çığlık, seks...
fragmandaki eleman dizilerden bir figüran olsa gerek yabancı gelmiyor tipi lakin komik bir tipi var korkunçlu filme olmamış.
bi de şeytan ı racim ne lan şeytan-ür racim olacak o.
Sabah televizyonda fragmanını görüp yarılmış olduğum film. Dabbe, elcin benzeri saçma bir şeye benziyordu kendisi.
az önce izlediğim filmdir çok boktandı hiç bir halt anlamadım tavsiyem gitmeyin verdiğiniz paraya yazık.
Zaman ve para kaybı bir film. Adama ev arkadaşindan şüphe ettirir mazallah.
Gereksizlik abidesi bir film. Uzak durun.
Şeytanını siktiklerim, gitti 20 lira.
Hasan karacadagin filmlerini mumla aratan film. Film boyunca uyuduk. Hayatimda bu kadar ic bayan bir filme gitmedim. Hayir yani bu kadar paraniz varsa gidin cocuk okutun bu rezillige gerek yok.
hayatımda gördüğüm en iğrenç film. abi tamam anladık senaryo çalıntı da insan hiç mi senaryoya farklı bir olay, mekan, şahıs eklemez ya, o oyuncular neydi hele o kadar mı yapmacık oynanır lan, adam sokaktan çevirdiğini oynatmış filmde. ayrıca hiç korkunç değildi.
hasan karacadağın filmlerinin yanından geçmeyecek iğrenç bir film.
bugün izleyip cidden beğendiğim film. konusunu her şeyini çok beğendim diğer cinli filmlerden değil bence bir sonucu var en azından, diğer filmler gibi konuyu bağlayamayıp herkesi öldürelim bari dememişler en azından.
uzun zamandır hiçbi filmi böyle merak etmemiştim. keşke gitseydim diye düşünüyorum..
gerçekten ilgi çekici bi film..
güzel film.

türk-islam kültüründe de malzeme çok ama filme çeken yok.

oyuncular kötüydü falan yorumlar yapılıyor ama daha korku sineması bizde yeni.
bu sebeple başlangıç için iyi.
defolun sözü üzerine cinlerin kapıyı çekip çıkacak kadar gururlu olduğunu gösteren film.
uyutan film.
30. dakikada uykum geldi. bu kadar dandik, basit senaryolu film görmedim.
Bir inci sozluk yazarinin sahip olduğu senaryonun filmi.
bu saatte tek başıma izledim, siz yapmayın.
quanttum un senaryosunu yazdığı korku filmi.

filmi izlemeden önce quanttum un hikayesinden uyarlandığını bilmiyordum. izlemeye başlayınca da vay yavşak hikayeyi buradan çalmış dedim. sonra filmin yapım tarihine ve senaristine bakınca anladım.

tebrikler quantum.

alın film de bu: http://www.youtube.com/watch?v=Fuo4iC2GMqk
inci sözlük yazarı qunttum'un filmi çekenlere dava açtı mı açmadı mı diye merak etmekteyim. zira bu film inci sözlükten çalıntıdır.
Teyy yıllar önce hikayeyi okuduk yarım kaldı bitmedi falan dedik o iş öyle kaldı, saldım dedim araştırmayım bi ara filmi izlerim,şimdi aklıma geldi izledim, yani sonunda şaşırmadım değil yalan yok, oyuncular da fena değildi, en azından found footage diyip 2. Sınıf oyuncu oynatan filmler gibi değildi, ama kesinlikle hikaye daha zevk veriyodu, nasıl bir projeydi hikaye başlarken film planlanmış mıydı sonra mı bu fikir çıktı ortaya merak ediyorum.