bugün

tırnaklarıyla kazıyarak bugünlere gelmiştir.
Aşırı sevmediğim veya aşırı takık olduğum bir kadın değil ama dans edince,o berkcan güven hareketini yapınca ayar oluyorum.Allahım niye bu kadar salak salak hareketler diyorum istemsizce
Mikonos'ta bekarlığa veda partisi düzenlemiş;

görsel
Bu kadının 10 yıl sonraki haline bakıp vaaah Şeyma vaaaahhh nerden nereye diyeceğiz gibime geliyor.
Bu kdını görmeden önce sevginin saf ve temiz bi şey olduğunu düşünürdüm ama bu kadını gördükten sonra bende (bkz: gold digger) olucam amk. Günümü gün etçem. Keşke zengin evli ve çocuklu bi iş adamına gençken versem de bi de çocuk yapsam ibizalarda bew yorklarda gezsem.
Acun Ilıcalı'nın bir ara metresiydi şimdi uzatması.
Babası çok fazla tepki göstermemiş kızınin durumuna o baba kızı bir fakirle bu durumu yaşasaydı namus derdine düşerdi para işte namusunu bile temizliyor.
Üniversite mezunu bile degil.
Buyuk ihtimal o çocugu da Acun eşinden boşanmazsa para koparmak için yaptı.
Bir hiç aslinda.

Ama çocuga yazık işte.Zavalli hicbir şeyden haberi yok.Büyüyunce nasil bir aile(!) Içinde oldugunu ogrenince o paralar da düzeltemez psikolojisini.
Acunda ayrı bir şey kizın yaşındaki kız senin pipine mi bakacak parana bakar.aliağaoglu 1 sen 2.

Para için rezillik işte.

Edit:
ya ama şöyle düşününce de yazık bu kadına düşünsenize kendi yaşıtları genç adamlarla beraber evleniyorlar felan bu yatakta bi dönüyor acun...para olsa neye yarar baban yaşında bi adamın koynuna giriyorsun.
o çocuklarina da gerçekten yazır acuna dede mi diyor baba mı acaba?

ha bu arada şeyma ' nın surekli gezme sebebi de yatakta dönunce acun u görmemek için de olabilir.
meslek konusu da ayrı bir şey acun zengin olmasaydı şeyma metreslikten ote olurdu herhal.

şeyma ya da kızmamak gerek kücük ćocukları sekerle kandirıyorlar şeymayı ha bi de ailesini parayla kandırmışlar.

acun da zaten daha çok ceviz kırar şeyma gezsin tozsun biraz çocuk da yaptı boşansalar bile akan para durmaz ona.

cahil kız neticede ne bilim ne kültür var.acun kezban fantezisi yapıyor buyük ihtimal.
görsel
Varmısın yokmusuna geldi acunu gördü aslında acunun kazandığı parayı gördü acuna metres oldu çocuk da yaptı hadi bu pis ilişki acunla bunun işi hani bu kadın düşünmez de acun nasıl düşünmüyor ulan senin kaç tane kızın var ve sen onların annesini bu basit kadınla aldatıyorsun buna rağmen o kızlarının yüzüne nasıl bakabiliyorsun hadi bunu da geçtim bu kadından bi de melisa adında bi kızın var hiç mi görmüyorsun daha bu kızın kaç yaşında ama sayın şeyma hanım ona makyaj yapıp paylaşıyor sanki 20 yaşındaymış gibi giydirmesi bi de üstüne boru dansı yaptırması falan filan kısaca pis bir kadın pis bir adam ve pis bir aile.
Mikanos da en son yer bildirimi yaparak, 'vay be millet nasıl yaşıyor' dedirtip az önce hayatımı sorgulatmıştır...
boğaziçi mezunudur. ayrıca +1000 kitap okuduğu söyleniyor. melek subaşı ile akrabalığı yoktur
Zengin eşi olmaktan başka vasfı olmayan bayan.
Fenere koybaşı
Bi dakka bu o değildi.
Kendini para için satan bir fahişe'den farksız olan kadın pek fazla bizim sosyal medya'da ki ergenler kadar kendisini takip etmedim.Ama ister istemez karşıma çıktı ve durum söylediğimden farksız değil.Boşverin kızlar zenginin parası sizin parmaklarınızı yorar.
görsel

Acun un şöyle iki küçük kızı vardı yetenek sizsiniz e çıkmışlardı çok tatlılardı lan bunlar bile seyma subaşinin o küçük kızı kadar dünyayı gezip tozup sıçmadılar ve içten içe seyma subaşı ve kizina gıcık oluyolardir babalarini annelerinden ayırdığı için.

Bunlardan umutluyum büyüyünce seyma subaşi nin ağzına bir güzel sicarlar olanların farkindalardir.

iki güzel küçük tatli kıza bunlar yapılır mı be.
(bkz: banane amk)
Kızını falan siklediğini sanmıyorum.
Sikicem bu insanların yaşayişlariyla neden ilgilenirseniz, götlerini kaldırırsiniz anlamıyorum.
Alan almış satan satmış insanlar neden nefret kusuyor ben de bunu anlamıyorum. Beğenmiyorsan takip etme bakma yani.
herhangi bir konuşmasını veya videosunu falan görmediğim insan.

onun için şöyle ilk entrysine gidip bakayım dedim kimmiş neymiş diye. ilk entrysi kendisiyle ilgili her şeyden bağımsız olarak, bi adamın evliliğini çatırdatmak üzere olan kadın olarak açıklamış, sene de 2010, tam 7 senedir başka herhangi bir özelliğini falan duyan var mı?

takip edenlere veya kendisiyle ilgili konuşup duranlara soruyorum; var mı gerçekten?

şimdi yazarken yanda elini yüzüne koyup, yüzüğünü gösterip, "boşandılar" yazan fotoğrafını gördüm. bu kadar ucuz ve seviyesiz birisi size ne kazandırıyor?

kişi önemli değil, bunlar gibi binlercesi var ve gelip geçiyorlar, değişiyorlar. moronlar olarak biz ağzımız açık izliyoruz hala...

anladığım kadarıyla televizyon; bütün dünyada, şöyle bir silkelenip kendine gelememiş, goygoyu yaygarayı dedikoduyu seven, bireysellikten uzak kitleleri hala yönlendirmeyi ve yönetmeyi başarabiliyor. yıllardır izlemediğim her anıma şükürler olsun...
acun sayesinde tanıdığımız çok gezen az bilen ablamızdır.
Instagram kullanıyorsanız eğer takip etmeseniz de keşfet kısmında mutlaka gördüğünüz kadın.

instagramin keşfet kısmında görüp, bir kaç defa profilini inceledikten sonra; ' bizim de yaşadığımız hayattır be kardeşim' sözleri eşliğinde instagramdan komple çıkmama sebebiyet vermişlerdir kendisi.

Anlamadığım biz neden sürekli bu kadına maruz kalıyoruz? En son her yerden engelleyeceğim sanırım.
hayat ona güzel kişisi. genc kızları koca parası yemeye özendiren insan. türk kızlarının hayali.
işini bilecen işe gitmeyecen.
çok mutluyum.. mutluluktan kafayı yiyeceğim selfisi;

görsel
Erkeklere Kestirip acun'a yazılmayı düşündürecek kadar güzel bir hayat yaşayan hatun. Evimizin balkonundan ağlayarak izliyoruz fakirler olarak.
Kızı anlarım. Para nerdeyse ben oradayımcı. Asıl anlamadığım acunun bunu bile bile nikahına alması. Hiçmi gurur olmaz bir insanda?