bugün

(bkz: şerefsizseniz şeref sizsiniz)
(bkz: onursuz)
birisine ait kimsenin bilmediği ve bilmemesi gerektiği sırları deşifre eden kişilere denir.
bazen eski sevgilidir şayet şunu yaptıysa;
ayrılıyosunuz her şey bitiyor sonra yeni sevgililer ortaya çıkıyo fakat kız sizi unutmuyor ikide bir arıyor soruyo yanlış olmasına rağmen. görüşmek istiyor çok kötüyüm diyor sevgilime sakın soyleme haa demeyi unutmuyor tabi, kıramıyorsun tamam diyorsun bulusuyorsun neyse. ondan sonra bi mesaj atıyo bir daha arama beni. ulan görüşmek isteyen sensin seni unutamıyorum diyen sensin. işte başlığa bir örnek
bu kelimeyi bulan insan elleri öpülesi insandır ama nereden bilebilirdi o kelimenin günümüzde kifayetsiz kalabileceğini şerefsizliğin sınırları zorlanmış ve aşılmış durumdadır artık hâli ahvalimiz bu durumun kapsamından taşmaktadır.
ufak bir meseleyi gereğinden fazla büyütüp insanları rahatsız edendir. umrunuzda değildir ama arada başkaları varsa rahatsız olursunuz işte. bu tür şerefsizler işlerini de iyi bilirler, milletin içinde posta koyup kaçarlar siz cevap veremeden, sonra başa baş kalınca da geri vitese takarlar.
bu topraklarda en çok bulunan şey. pkk şerefsizdir. ülkücü şerefsiz. akp şerefsizdir. komonistler zaten şerefsiz. chp de şereften nasibini alamamıştır. islamcılar zaten öyle. kızılbaşlar yıllardır şerefsiz. ülkeyi bölen şerefesiz. ülke bölünmesin diye sorunları gözmezden gelen şerefsiz.

böyle düşününce hepimiz şerefsiziz. ben kabul ediyorum; 13 yaşımdan beri biliyorum ki azılı bir şerefsizim.
ekurisi icin;

(bkz: haysiyetsiz)
"nasıl da güzel yapmış şerefsiz" gibi takdir etmek amaçlı kullanılmışlığı da var. ille kullanıcam ama hakaret etmek istemem diyenler için.
kimi zaman sevgili, kimi zaman kuzen, kimi zaman arkadaştır.
(bkz: atatürkle apoyu kıyaslayan çocuk)
(bkz: aponun b kunu yiyen çocuk)
eski türk filmlerin de ayıp sayılmayan ama artık rtük denen devlet organı sayesinde biiplenen halk arasıdna sevimlilik ifade eden küfürümsü bir kelimedir.
(bkz: bebek katili piç apo)
süzmeliğin süzgecini delip geçen adam.
şerefsiz; seri eksi oy veren mahlukatın ta kendisidir.
insanlık değerleri olmayan, başkalarının da değerlerini umursamayan, karaktersiz*, dengesiz, iki yüzlü, merhamet ve vicdan yoksunu, namert, nankör , hain, mayası bozuk, aşağılık kişidir. genelde masum insanları harcamaktan çekinmezler. yalancı ve çıkarcıdırlar yani manipülatiftirler. kendileri zayıf insanlardır özlerinde.* anlayana ağır bir hakarettir.

bir sonraki adım o şerefsizin yüzüne tükürmek olabilir.
şereften yoksun olan kişi, şahıs, şey anlamında kullanılır.
genelde bazı erkeklere verilen tanımdır. sözcük anlamı kötüdür fakat bu sözcüğü anlamıyla taşıyan, hakkını veren adamlar da mevcuttur.
Şerefsiz, haysiyetsiz, karaktersiz diye gidebilir bu en büyük örneği (bkz: abdullah öcalan)
toplumun psikiyatrik bazı vakaları tanımlamada kullandığı sıfatlardan biridir.

şeref-haysiyet demek ile toplum, içgörü ve vicdandan sözeder aslında.
bunlar mayası bozuk kişilerdir derken, aile bozukluğu dolayısıyla kişilik gelişim bozukluğundan sözeder.
dolayısıyla bu tarz insanların vicdanları yoktur, merhametleri yoktur, ahlaki değerleri gelişmemiştir.
karaktersiz derler, çünkü kişilik gelişimi eksiktir, sonuç olarak yoktur.
yediği kaba pislerler demekle talyonik dürtünün kendi kenisine zarar vermesinden sözederler.

görüldüğü üzre toplumun genel kanıları çoğu zaman doğrudur.

(bkz: kişilik bozuklukları)
haysiyetsiz, gurursuz, şerefi olmayan, ciğeri beş para etmeyen kişiyi ifade etmek için kullanılan kelime.
kimsenin üstüne almadığı ama çoğunun üzerine yakışan sıfat.
esasında birine söylendiğinde söyleyen kişinin içinde fırtınaların koptuğu, hadi evirip çevirmeden söylersek; söyleyen kişinin içinde "senin ananı avradını, doğmamış çocuğunu, babanı, kardeşini mezardaki ebeni, gelmişini geçmişini, buradan taaa acı gurbete kadar sikerim" gibi bir küfre denk gelen duygunun ortamın kültürel ve ahlaksal sınırları nedeniyle ve şerefsiz denilecek kişiyle zamanında oturulup yenildiği, içildiği için birazda egonun dengelemesi ile pırtlatılan ve ambiyans için yetersiz olan küfürcüktür.
ebru polat'ın bir zamanlar çıkış şarkısıydı.

http://www.izlesene.com/v...-muthis-sexi-klibi/240843