görsel

Üsküdar sahilde bir şahıs açık alanda mastürbasyon yaptı.

https://twitter.com/solcu...tatus/1773434943340736748
ülke iyice black mirror senaryosuna bağladı. allah sonumuzu hayır etsin.
Hadım edilmeli.
Biri metro turizm muavini yazmış ahdhdndn.
Bunların derdi masturbasyon yapmak değil bunların derdi islam.
Meczuptur.
Bu adam açık giyimi tercih ettiyse eğer siz bakmak zorunda değilsiniz. Ayrıca ne o öyle öküz gibi bakmalar filan? Ayı gibi bakmayın lütfen.

Sonuçta bu bir tercih. Açık giyinen kadınlara ayı gibi bakanlar hep.

Ent.
ah orada ben olacaktım. niye böyle şeyler ben orada yokken oluyor. daha dün ödev için üsküdar'a gittim.
Ararun 155 i dedem neden polisi aramamış?
Bu insanlar bu saçmalıkları yapmaya nereden buluyor bu hakkı ? Amerika’ da olsa cinsel suçlu olarak tescil edilip ceza alırdı hemen.
Saygısız ve kötü biridir.
Dürtü bozukluğu ve uyuşturucu etkisi.
bu adamın aklı olmadığı 100 km'den belli..
mahremiyet kavramı yok fukaranın...
kız kulesine bakıp mı yaptı acaba kız diye...
bu adam meczup o kesin ama aynı zamanda da görünmez sanırım, sadece kamera lensiyle görülebilen bir hayalet.
sokakta sapanla taşşaklarından vuracak çocuk da kalmadı bunların.
dikkatimi çeken gelen geçenin hiç bir şey yokmuş gibi sakin sakin geçmeleri.
şimdi bu adam pantolonun üzerinden gizli gizli kendini kurcalasa, milletin zaten siniri burnunda, ramazan ayını da bahane edip öyle bir döverlerdi ki; buna dayak değil, adeta bir ritüel denirdi.. haberim olsa mesela, ankara'dan yola çıkıp, dayağın sonuna yetişebilmek için sürat yapar, iki tane de ben vururdum ahlaksıza..

ama böyle pantolonu falan fora edip, adeta bir karabük üniversitesi yabancı öğrencisi gibi takılınca, maalesef kişinin akıldan noksan olduğu anlaşılıyor.. deliye, meczuba eziyet edilmez, allah bile günahının hesabını sormuyor.. kafanı öteye çevirir, ambulans falan çağırırsın, biri gelip, alsın diye..
klinik ve adli bir vakadır.
(bkz: Ortalığın amına koymak) eylemini uygulamalı olarak göstermiştir.
çağdaş demoktrat ülkede istediğim her şeyi yaparım anlayışına sahip o c dan biridir. evet..
O herifin yerinde Bi karı çırılçıplak mastürbasyon yapsa zevkten dört köşe olursunuz ama.
ikiyüzlüsünüz olum!
görsel
yine de; aklıma şunu getirmedi de, değil...
https://youtube.com/short...0jx1w?si=fzack1YTQMTqStmF

izleyin.
Aydınlık, modern ve çağdaş Türkiyeden enstantaneler sunmuştur.
Sinirlerim bozuldu.
Yarıldım Gülmekten.
Sansürleyince daha komik olmuş.

En son yapay zeka küfür ettiğinde bu kadar gülmüştüm.

Ota b*ka gülüyorumda özür dilerim.

Uzun hali var mı bunun ?.
Gözaltına alınmıştır.
Hırsızlık, uyuşturucu ve yaralama gibi farklı suçlardan toplam 28 kaydı bulunan 42 yaşındaki şahıs savcılığa sevk edildi. Evet.