türkiye'de çok önemli bir kesimi oluşturan üniversite öğrencilerinin oy verecekleri siyasi partidir.
milliyetçi hareket parti'sidir.
mehape'dir.
(bkz: cumhuriyet halk partisi)
üniversiteden üniversiteye değişecek olaydır.

(bkz: odtü - tkp,chp
gazi - mhp )
mhp olacaktır. kötünün iyisi olarak şu dönemde akla uygun tek partidir. genel başkanı değişseydi daha çok kişinin oy verebileceği bir parti olacaktı ama şu an bile oylarında artış olacağını görebiliyoruz.
herkesin verdiği oyu deşifre etmemek ya da başka bir tabirle tepki çekmemek amacıyla cevaplayacağı partidir. hoş, adamlar memleketin yarısından oy alıyor bu adamlara kim oy veriyor artık anlayamıyorum.
Kırmamak lazımdır. Hepsine basacağım oyu. *
ulan hiçbiriniz akpye oy vermiyorsunuz da nasıl geliyor bu haramzadeler.
(bkz: seks partisi)
üniversite öğrencilerinin oy veremediği gerçeğini unutturan partilerdir. ikametgahı okuduğu şehirde olan öğrenci kişisi, seçim zamanında illaki tatilde olur, üşenir, boşverir, bir şekilde oy kullanamaz. murphy midir, tesadüf müdür bilinmez, ben üniversite öğrencisiyken hiçbir arkadaşım oy kullanamamıştı oradan biliyorum.
Babam bana derdi ki sen kendini doğru tut eğri kendini belli eder , onlar esip gürlesin kaya kalır yel gider.
Cumhuriyet Halk Partisi
mhp yerıne heparı desteklemelerı gereken ograncılerdır.
(bkz: 404 not found)
akp değildir.
(bkz: iki saattir konuşuyoruz bir kere tkp demedik)
ulusalcı birisi olaraktan işçi partisi tercihim olacaktır. chp desen 2'ye bölünmüş durumda ulusalcilar ve açılımcılar olarak bu yüzden tercihim bu partidir.
pamukoğluna verecektim ama kapatmış partiyi.
başka da hiçbir parti aldığı oyu haketmiyor.

hepsi kendi cebi kendi egosunun derdinde
siz burada birbirinize saydırmaya devam edin.
mhp'den başkası olmayacaktır. ulu sözlükteki genç nesil'in çoğunluğu da mhp diyor. bu çok sevindirici..
(bkz: nerde görürsen hilal içinde gülü bas mührü)
Özgürlük ve Demokrasi partisi ÖDP.
ülkede oy verecek adam gibi parti olmadığından protesto oyudur.
ilk belediye seçimlerinde oy verilecek siyasi partidir.
kimseyi ilgilendirmez.
ama kendine güvensiz siyasi partileri bu öğrenci profilleri çok korkutur bu gerçek.
katiyen akape olmamalıdır. zira o kişinin okumasının kimseye bir faydası yoktur. kendisinin kendinede hayrı yoktur.
(bkz: kontenjan israfı)