bugün

(bkz: milliyetçi hareket partisi). ama devlet bahçeli ömrünü bitirdi. müsavat dervişoğlu olsa ne güzel olcak.
Türkiye komünist partisi değildir.

zira tkp'li gençler, ülkesine karşı sorumluluğunu yerine getirmeyi sadece oy vermekle sınırlamaz, 7/24, 52/364 ülkede olup bitenler konusunda sözlerini söyleyip, emekçi halkın siyasi çıkarlarını savunacak hattı güçlendirmeye çalışırlar.
(bkz: boş oy)
öyle bi parti yok daha bizim isteklerimizi yapabileceğine inanan varsa çıksın karşımıza.
(bkz: Cumhuriyet halk partisi)
başlıktanda anladik ki hiçbir görüşün diğerine saygısı yok, böyle bir üniversite gençliği yetişiyorsa vay halimize diyor.
bir aile dostumuz var ona vereceğimide belirtmeden edemiyorum. artik ideolojik değil pratik bakiyorum partilere.
yok partidir.
tabi ki iş aş haydar baş. ama haydar başın partisini bilmiyorum ne yazık ki.
kendilerine uygun parti bulabiliyorlarsa üniversite öğrencileri olmadığını gösteren gerçektir.
(bkz: oy unu da al da git)
Mhp, Chp, Akp, Tkp. Başka da yoktur en sık bunlardır. Ama en fazla chp ve tkp
hala olsa tabiki de genç parti. cem uzan faktörü ve onun mükemmel vaatleri.. adam en azından soyunca kesinlikle soydum der.
Eğer Türkiyede de isveç'teki gibi bir "Korsan Parti" olsaydı eminim ona verirdim
ataturk uzerinden siyaset yapan chp mi?
turk milliyetciligi uzerinden siyaset yapan mhp mi?
kurt milliyetciligi uzerinden siyaset yapan bdp mi?

yoksa din uzerinden siyaset yapan akp mi?

hangisini secerseniz secin butun partiler bir sey uzerinden siyaset yapar. akilli olun lan. bok atmayin herkese. adam gibi oyunuzu kullanin.
Laikligin ne oldugunu bilmeyen partiye vermeyecegim kesin.
sivil itaatsizlik'ten mütevellit oy kullanmayacağım. zaten şimdiye kadar hiç oy kullanmışlığım da yoktur. particilik sistemine karşıyım toplumu ayrıştırıyor.
(bkz: siz hala babanızın partisine mi oy veriyorsunuz)
din üzerinden rant yapanlara vermesinler yeter.
şehitler üzerinden asıl siyaseti yapan akp ye vermeyecektir.

şehitleri bahane edip büyük ortadoğu projesi ni hayata geçirdiğini biliyor bu gençlik.
(bkz: milliyetçi hareket partisi) * * *
(bkz: ak parti) daha iyisi yok zira. ırkçılara mı verelim, din düşmanlarına mı? terör üzerinden rant yapanlara mı yoksa şehit sayısı üzerinden rant yapanlara mı? bunların bu ülkeye verebileceği hiç bir şeyi yok.
(bkz: türkiye işçi partisi)
üniversite öğrencilerinin kişilik ve düşünce yapıları henüz gelişmemiş olduğu için(burda genelleme yapmıyorum) çokta önemi yoktur. babasından aldığı haçlıkla geçinen bir tayfa oturup düşünüp mantıklı bir tercih yapamaz henüz.
(bkz: hepar)
Başında kalıplaşmış insanların dışında daha farklı genç düşünebilen. kavgadan daha çok yapıcı olmayı bilen, birşeyleri satarak degil üreterek ülke gelişimini saglayan
düşünceye fikire ve üretene büyük saygı duyan partidir oy verecegim parti..

not: boyle bir parti yok malesef derdirten hayal ürünüdür
güncel Önemli Başlıklar