bugün

normal kıyas.

Şimdi iyi kötü genelev ücretli, üniversite ise ücretsiz.
bu nasıl bi benzetmedir anlamadım ama.
üniversite vs bilim ve irfan yuvası olması lazımdı sanırsam normalde..
(bkz: nerde o eski troll ler)
birincisine aklı başında adam gider. ikincisine orospu çocuğu.
ikisine de gidemeyen, kıskançlıktan kıyasa gider.
üniversitede kızlar teklif ediyormuş efsanesinin doğurduğu karşılaştırmadır. karşılaştırmak gerekirse şöyle; üniversite daha pahalıya denk geliyor. malum harç parası, katkı payı zart zurt derken göte giriyor. genelev de öyle değil ama veriyorsun en fazla 50 tl işini görüp çıkıyorsun. tavsiye vermek gerekirse pahalı da olsa üniversiteye gidin derim.
eğitim yuvasını karı kız kaldırma, seks yapma mekanı olarak gören andavalın kıyasıdır. üniversite genelev gibi olduysa senin gibiler yüzünden olmuştur zaten.
üniversite'ye girebilecek kadar kafası çalışmayanların yaptığı karşılaşma.

birileri barajı geçememiş sanırım...
birinde sevindim sevişme bedava diğerinde ücretlidir.
üniversitede profesör filan çalışıyor benim bildiğim, bu genelevde kadınlar var. genelevde kadınlara yaptığınızı üniversitede profesörler size yapıyor, ikisi de para alıyor. bu para hep bizden çıkıyor. ama çaycılar aynı, hep karbonatlı çay, şerefsizler.
gidenlere gore üniversiteli kızlar bedava lakin genelevdeki kızlar ücretlidir.
üniversiteye kafası çalışan kızlar alınır. geneleve bir grup haddini bilmezin anaları.

edit: aslında tam ".... rahatsız" şeklinde edit yapılacak zamandı

ama tarzım değil.

(bkz: eksi oy sonrası entrysini editleyen yazar/#18583921)
ikisinin de misyonu aynıdır.
minik beyinlilerin yapacağı bir kıyaslamadır.
üniversitede harekete geçemezsiniz sadece bakarsınız ki zaten çok açan hemcinslerimin amacı da odur velhasıl genelevi biliyorsunuz ben bilecek değilim ya kız halimle.
Üniversitede karşındakinin paketini açma ihtimalin vardır. Genelevde bu ihtimal yoktur. Üniversitede kızlar az da olsa bilgilidir. Genelevdekiler ise sadece okur yazarlığı olanlardır. Birinde para harcarsın diğerinde zaman harcarsın.
üniversitede verenler popüler, genelevde verenler orospu olur.
ikisi de mektebtir. birinde okur ogrenirsin, digerinde yapar ogrenirsin. birisinde hoca olmak icin dirsek curutursun, digerinde hoca olmak icin dizlerini curutursun.
not: hayvanlastim herkesten ozur dilerim.
hayata küçük bir delikten bakacak kadar dar bir dünya görüşüne sahip bir insanımsı zırvasıdır...
bilim, sanat, felsefe, vs. konularını beyninin yüzde seksenini dolduran erotizm ile yarıştıran kişi versusudur. saçma olmasının diğer bir sebebi de geneleve sınavsız girilebildiğidir.
genelev sınavsız, üniversite sınavlıdır. baska bir fark yok.
iki mekandaki fiyatını ayrı ayrı belirten kişi karşılaştırmasıdır.
üniversite dendiğine göre genel olarak üniversite kavramı kast ediliyor sanırım. ciddiye aldım. harvard'dan princeton'dan, moskova devlet üniversitesi'nden, oxford'dan her sene birçok yayın çıkıyor, bu üniversitelerde araştırmalar yapılıyor, yeni buluşlar yapılıyor.

sizin genelevlerinizden en son hangi kitap çıkmıştı? ya da yayın? bunlar hangi hakemli dergilerde yayınlandı?
üniversiteli vs gelenevli şeklinde bir şey olmadığı için ortaya atılmış teorem.

-yok öyle bir şey yavrum.
+izledim ama...
-seni gerçekten leylekler getirdi...
genelev kapılarında polis, üniversite kapılarında güvenlikler görev yapar. aklıma tek gelen fark bu.
her ikisi de devlete bağlıdır.