2023-2024 sezonu itibariyle trendyol birinci ligde mücadele eden takım.
tanımam etmem ama adına bakılırsa ümmetçi anadolu çomarlarından oluşan bir kulüp olsa gerek.

isimden analiz yapmaya çalışan aptalın ümmet vurgusu da içindeki bok ve pislikten oluşur!
Tanımam etmem ama adına bakılırsa ümmetçi anadolu çomarlarından oluşan bir kulüp olsa gerek.
Tiktok uygulamasını yoğun kullanan bir spor kulübü. Bugün süper ligde top koşturan bu 85 yıllık maziye sahip olan kulüp, maçtan önce ve maçtan sonra takım otobüsünde yaşadıklarını izleyicilerine anbean aktarıyor.
Daha önce neredeydiniz diye soranlara, geçen hafta 1-2 zor yendiğimiz ve bize köpek gibi bastıkları maçı izlemelerini öneririm. Bunlar ne olsa kendilerine karşı oluyor sanıyorlar amk.
(bkz: teşvik primi)
Galatasaray 1-2 Ümraniyespor.

39' Oğuz Gürbulak
insana '' daha önce neredeydiniz ? '' sorusu sorma isteği veren kulüp.
şampiyon mu olacaksınız lan.
görsel
2022-2023 sezonu itibariyle spor toto süper ligde mücadele eden takım.
cuma günü Trabzonspor ile maçı var.

Herkese kedi gibi olup Trabzonspor'a karşı aslan kesilecek.

Yazdım buraya. Cuma günü güncel edit yaparım.

Swh .
pendikspor gibi yükselişte olan, aynı pendikspor gibi son iki maçta fenerbahçe' ye yenilmemiş olan takım.
ilk dört hafta itibariyle 1 puan alabilmiş takım. onu da kadıköy'de 3 golle almıylardı. hey gidi.
cr flamengo'nun a2 takımını deplesmanda üçlemiştir.
feneri kadıköy'de üçleyen takım.
galatasaray ise deplasmanda 90 dakika tek kale oynayıp üç puanı almıştır.
fener'e 3 atan takım.
Geçen sene feneri iki mactada yenmislerdi.ama ben Fenerbahçe rahat alır diye düşünmüştüm.beni yanılttı .
sıradan bir semt takımı olmasına rağmen iyi oynayan, süper lige çıkarak parlatılandır.
7 milyon euroluk kadro değeri olan takım ki ligdeki en düşük değer bu. buna karşılık 200 milyon euroya yaklaşan febe. hakem desteği paha biçilemez.
Maçı izlemiyorum ama izleyenlerin dediğine göre fenerin yarı sahasında tiki taka yapıyorlarmış.
Fenerbahçe'nin bu sene bir bok yapamayacagını böylece anlamış olduk.
Fenerle kaç maç yaptıysa hepsinde sapladı.

Fener Ümraniye maçında evi arabayı satıp basın mal varlığınızı 3 e katlarsınız.