bugün

Başıma bir şey gelmeyecekse benim nefret ettiğim çikolatalı gofrettir. Hiç sevmem, hele o reklamların anlamsızlığı beni çıldırtır.
Bunu nasıl yiyorlar ya. Damakta margarinimsi kekremsi tat bırakıyor.
38 gramdı 35 e de düştü artık !..
bitmiştir.
bitter olanı kahveden önce iyi gider.
sevmeyen var.
Tadını bile unuttuk.
uzun zamandır yemedim.
hala elektrik süpürgemin toz torbası gibi kokuyor mu acaba?
sloganı "sevmeyen var mı" olan fakat mutlaka sevmeyenin olabileceği gofret.
Tahtaya dönmüş çikolata. Ne eski tadı ne eski fiyatı var.
gerçekten tadı bozulmuş çikolatasını da hemen daldırıp çıkarmışlar gibi gofreti gözüküyor ve sertleşmiş tadıda bozulmuş...

yaşasın yeni kral

hoşbeşli eti çikolatalı gofret, hem ülkere göre 25 kuruş daha ucuz.
Bir klasik. Tadı diğerlerine göre kesinlikle güzel olan gofret. Gofret denince aklıma bundan başkası gelmiyor.

Tadının bozulduğunu kabul etmiyorum çünkü binde bir bana da tadı biraz tuhaf olan denk geliyor bence bu tamamen saklama koşulları veya bayatlığıyla alakalı.
Artık gofret demeye bile şahit çağırmak lazım öyle bir bozulma. Ç
Tadı çoktaaaan bozulan gofret. Tamam bozuktu uzun zamandır ama geçenlerde yediğimde bildiğimiz sikimsonik bayram çikolatası tadı aldım. Hani güneşte kalıp erir, sonra yamulur falan. Hah o kokolinlerden.
eti hoşbeş'in abisi.
Sokağın ortasında sevmeyen varmı diye reklam yapmışlardı soğudum kendisinden. Selam ve Coco star ile.
çocukken babam eve gelişini iple çekerdik, çünkü ya çikolatalı gofret ya da eti bambu alırdı. neyse gofret aldığında önce dışındaki çikolatasını tırtıklar sonra içindeki gofreti luplatırdık ama son 3-4 yıldıt bakıyorum ki artık çikolatalı gofretim çikolatasından eser yok. sanki jiletle kazınmış gibi. sevgili ülker, ben sadece indeki tahtasını yemek isteseydim bunun gider pazarda kilosu 3 liralık gofretlerden alırdım.
eti hoşbeş'in ağabeyidir.
eskiden güzel olan çikolatadır, şu an eski kalitesi yok maalesef.
Bitterli olanın yeri benim için ayrıdır.
tadelle havada, karada, denizde çarpar gofreti. artık çikolatası kalmamış zaten. gofret yiyoruz sadece. hoşbeş'de bile daha fazla çikolata var
bu ülkeyi kurtarsı ülker çikolatalı gofret kurtarır aha buraya yazıyorum bak.
eskiden belediyede yapılan nikah törenlerinde misafirlere dağıtılırdı ve çocuklara verilmezdi. anneannem hep torunlara verirdi çikolatısını.
görsel

En sevdiğim budur. Çikolata, gofret ve fındık.
ülkerin mi yoksa milkanın herhalde çilekli gofreti vardı aynı bunlardan, yok oldu sonra. bir şey demeyeceğim başka, merak edip üzüldüğüm için yazdım. bir de luna vardı piyasadan kaldırdılar güzel olan her şeyi.