entry'ler (13)

twelve monkeys

Dünyanın en sıkıcı filmlerinde başa oynayan imdbde aldığı 8 puanı şişirme olan film. Konusu puanı iyi dedik eyvallah açtık filmi ama yok sürükleyici değil hiç bi süre sonra insanlığın da Dünyanın da hepsi gebersin derken buldum kendimi.

zübük

Şu an Tv2020 adlı kanalda yayınlanmakta olan film.

türk telekom sil süpür

Bana asla gündüzlü bir paket vermeyen gıcık şey. 2 günlük gece 12 ile 6 arası internet verip duruyor ulan hadi 2 ye kadar yatmadım 2 saat kullandım kalan interneti nasıl kullanayım. Nolur yani haftalık yapsan gündüzlü bu ne cimrilik.

brave browser

bana chrome'u bıraktıran reklam engelleyen süper aslan tarayıcım.

derdini kimseyle paylaşmayan insan

bu benim maalesef. her şeyi kafamda yaşarım ve kimseye anlatamam. anlatmak istesem de boğazımda bir şey düğümlenir yine anlatamam.

ülker çikolatalı gofret

Tahtaya dönmüş çikolata. Ne eski tadı ne eski fiyatı var.

twitter

Neden ısrarla telefon numaramı istiyor anlamadığım site. 3 5 içimizi döküp çıkacaktık halbuki.

the matrix resurrections

Uzun bir aranın ardından beni tekrar sinemaya götürebilecek bir film.

odnoklassniki

Bulamadığım filmler için son çaredir burası benim için. Burda da yoksa aramayı bırakırım. Öyle kral bir sitedir kendisi.

üçlü priz

Muhteşem bir alet. Dizüstü elektrik gibi bir şey bu alet.

2020 vs 2021

ikisi de benim için yok hükmündedir. Bu iki yıl benim için rüyadır. Ben 2019 gibi yaşıyorum hayatı bundan sonra, anca ozaman beynim sağlıklı düşünebiliyor.

güne bir gerçek bırak

duygular değişir, düşünceler değişir, sevgiler biter, aşklar ölür, insanlar asla yapmam dediklerini yapar. O yüzden kimseye gerçek manada güvenmeyin, kimseden emin olmayın ki ilerde şaşırmayın.

anın görüntüsü

Uludağ sözlük'ün kırılma noktasıdır bu başlık. 2015 yazında sürekli sözlükteydim ozamanlar ufak da olsa bir kalite vardı hem yazar hem Başlıklar açısından online sayısı da yüksek olurdu. Ne zaman ki bu başlık açıldı ulu sözlük instagrama döndü ve arkası da geldi. Dönüşü olmadı bir daha da.