bugün

kızların vermemesinden kaynaklıdır.
kızlı erkekli ortamları azaltan akepe'nin başarısıdır. erkek erkeğe veya kız kıza insanlar her zaman geyik yapmıyor ya, canları sıkılınca başka şeyler de deniyor herhalde.
yurdum kızlarının dünya ortalamasını anca yakalayan güzellikleri, 1.60 boyları, tüylü vücutları ve buna karşın prenses edasındaki kaprisleriyle gayet de açıklanabilir durumdur. benim kankamın kolunda bile çoğu kızdakinden daha az tüy var be! o bile daha cazip geliyor haliyle. neticede erkeğin halinden anca bir başka erkek anlar.
Bizzat başıma geldiği için kesinlikle katıldığım bir durumdur. Hayır salak tabii ki de gay degilim ama eski sevgilim benden sonra lez olmaya karar vermiş. Şu an başka bir kızla ilişkisi var twitter insta vs gibi yerlerden takip ettiğim kadariyla mutlu olduklarini anladım. Saygı duymak lazım kıza naptiysam artik erkeklerden soğumuş. Neyse baska bir erkege ait olmayacağını bilmem de güzel bir şey aslında.
yakında hollanda gibi bir ülke olacağımızın kanıtıdır.
sadece türkiye de değil dünyada yaygınlaşan bir tür... ( türüne karar veremediğim bir tercih. ve anayasamız da özgür kılmamız gerekir.
edit: eşcinsel filan değilim lan sadece saygılıyım.
son dönem filmlerinde, dizilerde oldukça sempatik olarak gösterilen vak'a.
Öncelikle Eşcinsellik bir hastalık değildir, bir yönelimdir.. Aynı dininize karşı olan yapmanız gerekli yönelimler gibi.
Kimsenin yargılamaması gereken bir şeydir, bu ülkede yargılanıyor bu da eşcinsel kesimlerin daha çok hak arayışına girmesine neden oluyor. insani değerler katledildikçe ülkede ki azınlık insanlar daha çok bağıracaktır. Önüne geçilmesi gereken insanları tercihlerinden ötürü hasta gibi görenlerdir.
bir olguya aşırılıkla gösterilen tepki o olgunun önce mağdur görünmesine sonra benimsenmesine en sonunda da o olgunun diğerlerine karşı aşırı tepkisiyle başa dönmesine sebep olmuş ve olacaktır. dine düşmanlığın dinsizler yüzünden değil aşırı dinciler yüzünden başlaması gibidir.
son zamanlarda ortaya çıkan acı gerçek. bir çok sebebi olabilir. bir erkek ya çok fazla kadınla beraber olup bıktığı veya artık aştığı ve değişik şeyler denemek istediği için; ya da tam tersi kadınlara ulaşmakta problem yaşayıp psikolojisi bozulduğu için bu yola sapıyor gibi geliyor bana. bir de tv kanallarında sanki bu olay normalmiş gibi yayın yapan prim veren insanlar bunu körüklüyor.
osmanlıcılığın yükselmesi ile beraber gelen artıştır.
bu nedir arkadaş hergün değişik haberler duyuyoruz. Binlerce eşcinsel taksimde yürüyor. Cami imamı kendine salatalık sokuyor ne oluyor arkadaş size? Erkek olmanın neyini beğenmediniz de değişik zevkler peşindesiniz? O değil kime güveneceğimizi şaşırdık arkadaşlarla yanlız kalmaya korkar olduk sizin yüzünüzden. Lütfen yapmayın böyle şeyler korkutuyorsunuz beni.
anal bakire bir erkek olarak beni de korkutan durum. umarım vurdurmam.
Eşcinsellik artmadı dün de vardı bugün de var gelecekte de olacak.

Geçmişten tek farkı, (bkz: dinci) kesim bu insanları daha ön plana çıkarmaya çalışıyor ve düşüncelerink bu şekilde empoze ettiriyor. Dinde zorlama yoktur.

Ama bu kitle medyanın (sosyal-tv) da yardımıyla yaşananları daha bilinir hale getirdi. Ve toplumsal bir tiksinme yaratmaya sebep oldu. Evet haberler pek hoş değil ama homofobi gibi korkuları hortlattı.

Nacizane görüşümdür.
görünür hale geldiler diyelim. siz eşcinselleri hala size televizyonda gösterilen ' ay ayol ' şeklinde konuşan, pembe parlak payetli kıyafetler giyen, makyaj yapmayı seven insanlar olarak görmeye devam ettiğiniz sürece bu memlekette daha çok habere şaşırırsınız...

şunu sakın unutmayın; evli üst komşunuzun, manav recep amcanın, size pedikür yapan meldanın, halı sahada sana pas atmayan yavşak arkadaşının gece yatağında kiminle yattığını siz asla bilemezsiniz. bu ülkede sandığınızdan çok fazla eşcinsel birey var.
Twitter'a her girişimde biri eşcinselliğini avaz avaz bağırıyor, öteki ailesine açıkladığını dile getiriyor, alayının nickinde gökkuşağı emojisi var, ötekiler duyar kasıyor, diğerleri "ayy harikasııınn" diyerek methiyeler düzüyor.

Artık bana özentilik gibi geliyor. Kimin kiminle ne yaptığı hâlâ umurumda değil tabii de, bu kadar göze sokulmasını da gösteriş ve şov olarak buluyorum.
Artık bunun hormonsal değil özentilik olarak da görmeye başladım. Delikanlı bi eşcinsel bunu ortalıkta yaşamaz bnc. * tanıdığım eşcinseller de bu profilden hayli uzaklar zaten.

Hayır bunu sosyal medyada dillendirenler yaşını başını almış olgun insanlar değil kesinlikle. 15-20 yaş arası ergenler. Artık son zamanlarda artan eşcinsellik furyasından mı, dizilerden filmlerden mi, yoksa o iğrenç kılık kıyafet tarzından mı bilemiyorum. Normal bulmuyorum.
Ülkede eşcinseller artmadı, bunu itiraf edemeyenler baktılar ki ülkenin konjonktürü buna uygun hâle geldi bir bir ortaya çıktılar.
lut kavmine ne olmuş araştırsalar iyi olur. hatta günümüze kadar gelen kanıtlarını da intetnetten görebilirler.